Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2340:119TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Veselá Pavlína
 
 
Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
023  3010
2.Kodýtek JanVašek Václav172  3020
3.Veselá PavlínaKrásný Matěj331  3030
4.Dvořáčková NelaPohanka Vojtěch311  3040
5.Veselá PavlínaVašek Václav162  3050
6.Kodýtek JanPohanka Vojtěch-5475 3160
7.Dvořáčková NelaKrásný Matěj138  3070
8.Veselá PavlínaPohanka Vojtěch226  3080
9.Dvořáčková NelaVašek Václav322  3090
10.Kodýtek JanKrásný Matěj57-54 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kodýtek Jan30Vašek Václav03
Veselá Pavlína30Krásný Matěj03
Dvořáčková Nela30Pohanka Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:117MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Kryštof
Vacek Jan
 
 
Průdek Filip
Straka Daniel
 
 
4-8-9463210
2.Vališ DominikPrůdek Filip252  3020
3.Vacek JanPuklická Natálie002  3030
4.Tomek KryštofStraka Daniel3410  3040
5.Vacek JanPrůdek Filip545  3050
6.Vališ DominikStraka Daniel462  3060
7.Tomek KryštofPuklická Natálie012  3070
8.Vacek JanStraka Daniel171  3080
9.Tomek KryštofPrůdek Filip445  3090
10.Vališ DominikPuklická Natálie011  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vališ Dominik30Průdek Filip03
Vacek Jan30Puklická Natálie03
Tomek Kryštof30Straka Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:18341:340TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Václav
Petrla Jan
 
 
Křivka Štěpán
Nevřivý Rudolf
 
 
10-634 3110
2.Ciprys JiříMatějovič David89-5-9103220
3.Král VáclavKřivka Štěpán109-9-5103230
4.Petrla JanNevřivý Rudolf9-4104 3140
5.Král VáclavMatějovič David656  3050
6.Ciprys JiříNevřivý Rudolf-9-7-4  0351
7.Petrla JanKřivka Štěpán-13-9-6  0352
8.Král VáclavNevřivý Rudolf366  3062
9.Petrla JanMatějovič David10-9-6-9 1363
10.Ciprys JiříKřivka Štěpán-4-6-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ciprys Jiří12Matějovič David12
Král Václav30Křivka Štěpán21
Petrla Jan12Nevřivý Rudolf12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30159:338TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Luděk
Klímek Ondřej
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
-2-5-3  0301
2.Dohnálek LuděkŠíblová Sára-4-9-9  0302
3.Klímek OndřejHoch Vítek-1-3-5  0303
4.Kalus TomášKubík Josef-3-6-5  0304
5.Klímek OndřejŠíblová Sára-2-5-7  0305
6.Dohnálek LuděkKubík Josef-2-6-6  0306
7.Kalus TomášHoch Vítek-5-4-7  0307
8.Klímek OndřejKubík Josef-2-10-6  0308
9.Kalus Tomᚊíblová Sára-76-4-1 1309
10.Janoušek TomášHoch Vítek-5-10-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dohnálek Luděk02Šíblová Sára30
Klímek Ondřej03Hoch Vítek30
Kalus Tomáš03Kubík Josef30
Janoušek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:83Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Janečka Ondřej
Koberová Klára
 
 
844  3010
2.Halasová LudmilaGarčicová Karolína322  3020
3.Slavík OndřejJanečka Ondřej230  3030
4.Slavík JakubKoberová Klára121  3040
5.Slavík OndřejGarčicová Karolína025  3050
6.Halasová LudmilaKoberová Klára331  3060
7.Slavík JakubJanečka Ondřej424  3070
8.Slavík OndřejKoberová Klára053  3080
9.Slavík JakubGarčicová Karolína112  3090
10.Halasová LudmilaJanečka Ondřej735  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila30Garčicová Karolína03
Slavík Ondřej30Janečka Ondřej03
Slavík Jakub30Koberová Klára03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy