Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:21130:231MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Filip
Krásný Matěj
 
 
Vacek Jan
Krejčiřík Stanislav
 
 
-1-1-2  0301
2.Drábek FilipVacek Jan-1-2-0  0302
3.Krásný MatějKrejčiřík Stanislav-2-1-3  0303
4.Vašek VáclavWO    3013
5.Krásný MatějVacek Jan-1-5-1  0314
6.Drábek FilipWO    3024
7.Vašek VáclavKrejčiřík Stanislav-0-1-1  0325
8.Krásný MatějWO    3035
9.Pohanka VojtěchVacek Jan-0-2-0  0336
10.Drábek FilipKrejčiřík Stanislav-1-1-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drábek Filip02Vacek Jan30
Krásný Matěj02Krejčiřík Stanislav30
Vašek Václav01   
Pohanka Vojtěch01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21230:285TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrla Jan
Král Václav
 
 
Průdek Filip
Straka Daniel
 
 
-12-3-1  0301
2.Petrla JanPrůdek Filip-7-1-4  0302
3.Král VáclavPuklická Natálie133  3012
4.Ciprys JiříStraka Daniel-7-4-9  0313
5.Král VáclavPrůdek Filip-10-6-5  0314
6.Petrla JanStraka Daniel-7-5-8  0315
7.Ciprys JiříPuklická Natálie385  3025
8.Král VáclavStraka Daniel981  3035
9.Ciprys JiříPrůdek Filip-6-4-4  0336
10.Petrla JanZlámal Vojtěch-7-79-3 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrla Jan03Průdek Filip30
Král Václav21Puklická Natálie02
Ciprys Jiří12Straka Daniel21
   Zlámal Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5374:262TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Janoušek Tomáš
 
 
Blažek David
Vodáková Aneta
 
 
67-73 3110
2.Janoušek TomášVodáková Aneta-65108 3120
3.Svoboda PetrBlažek David699  3030
4.Dohnálek LuděkKlašková Natálie541  3040
5.Svoboda PetrVodáková Aneta897  3050
6.Janoušek TomášKlašková Natálie787  3060
7.Dohnálek LuděkBlažek David-10483 3170
8.Svoboda PetrKlašková Natálie873  3080
9.Klímek OndřejVodáková Aneta-810108 3190
10.Janoušek TomášBlažek David-10889 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušek Tomáš30Vodáková Aneta03
Svoboda Petr30Blažek David03
Dohnálek Luděk20Klašková Natálie03
Klímek Ondřej10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:10314:255Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Novák Jiří ml.
Matějovič David
 
 
976  3010
2.Halasová LudmilaNevřivý Rudolf288  3020
3.Slavík JakubNovák Jiří ml.9-6-7-4 1321
4.Slavík OndřejMatějovič David575  3031
5.Slavík JakubNevřivý Rudolf637  3041
6.Halasová LudmilaMatějovič David-31074 3151
7.Slavík OndřejNovák Jiří ml.8-8-11-10 1352
8.Slavík JakubMatějovič David575  3062
9.Slavík OndřejNevřivý Rudolf545  3072
10.Halasová LudmilaNovák Jiří ml.-2-3-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila21Nevřivý Rudolf03
Slavík Jakub21Novák Jiří ml.30
Slavík Ondřej21Matějovič David03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27290:378TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíčková Martina
Růžičková Natálie
 
 
Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
-9-3-7  0301
2.Růžičková NatálieŠíblová Sára-1110-3-5 1302
3.Bruckner TomášKubík Josef799  3012
4.Fabikovič DanielHoch Vítek-7-8-7  0313
5.Bruckner Tomᚊíblová Sára69-6-8-12314
6.Růžičková NatálieHoch Vítek-7-11-6  0315
7.Fabikovič DanielKubík Josef-10-8-5  0316
8.Bruckner TomášHoch Vítek11-68-10-92317
9.Fabikovič DanielŠíblová Sára-9-8-9  0318
10.Růžičková NatálieKubík Josef6-4-6-5 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Natálie03Šíblová Sára30
Bruckner Tomáš12Kubík Josef21
Fabikovič Daniel03Hoch Vítek30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy