Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:21176:231MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ciprys Jiří
Král Václav
 
 
Vacek Jan
Krejčiřík Stanislav
 
 
-2-4-4  0301
2.Ciprys JiříVacek Jan-1-1-1  0302
3.Král VáclavKrejčiřík Stanislav-9-5-7  0303
4.Petrla JanWO    3013
5.Král VáclavVacek Jan-7-3-8  0314
6.Ciprys JiříWO    3024
7.Petrla JanKrejčiřík Stanislav-4-2-4  0325
8.Král VáclavWO    3035
9.Petrla JanVacek Jan-1-3-2  0336
10.Ciprys JiříKrejčiřík Stanislav-3-3-3  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ciprys Jiří02Vacek Jan30
Král Václav02Krejčiřík Stanislav30
Petrla Jan02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:19419:403TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Janoušek Tomáš
 
 
Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
-86-7663210
2.Dohnálek LuděkPokorný Petr9-9-55-192311
3.Svoboda PetrPavelka Ondřej-7993 3121
4.Janoušek TomášVeselá Pavlína78-4-1093231
5.Svoboda PetrPokorný Petr-7798 3141
6.Dohnálek LuděkVeselá Pavlína7-69-663251
7.Janoušek TomášPavelka Ondřej-969-863261
8.Klímek OndřejVeselá Pavlína9-6-7-11 1362
9.Janoušek TomášPokorný Petr1393  3072
10.Dohnálek LuděkPavelka Ondřej-5-12-5  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dohnálek Luděk12Pokorný Petr12
Svoboda Petr20Pavelka Ondřej12
Janoušek Tomáš30Veselá Pavlína12
Klímek Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15392:333Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Straka Daniel
Průdek Filip
 
 
777  3010
2.Halasová LudmilaZlámal Vojtěch359  3020
3.Slavík JakubStraka Daniel467  3030
4.Slavík OndřejPrůdek Filip-687-10-72331
5.Slavík JakubZlámal Vojtěch3-98-1053241
6.Halasová LudmilaPrůdek Filip-5-58-11 1342
7.Slavík OndřejStraka Daniel-91083 3152
8.Slavík JakubPrůdek Filip-9726 3162
9.Slavík OndřejZlámal Vojtěch-8-89893272
10.Halasová LudmilaStraka Daniel-2-98-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila12Zlámal Vojtěch03
Slavík Jakub30Straka Daniel12
Slavík Ondřej21Průdek Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:22194:312TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechmánek Matěj
Janečka Ondřej
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
-5-3-4  0301
2.Janečka OndřejVodáková Aneta-6-1-4  0302
3.Vašíčková MartinaBlažek David859  3012
4.Čechmánek MatějBlažek Petr-5-1-5  0313
5.Vašíčková MartinaVodáková Aneta896  3023
6.Janečka OndřejBlažek Petr10-1-6-4 1324
7.Čechmánek MatějBlažek David-4-1-4  0325
8.Vašíčková MartinaBlažek Petr-8726 3135
9.Čechmánek MatějVodáková Aneta-2-4-3  0336
10.Janečka OndřejBlažek David-2-4-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janečka Ondřej03Vodáková Aneta21
Vašíčková Martina30Blažek David21
Čechmánek Matěj03Blažek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:162TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Poulík Jan
 
 
Matějovič David
Nevřivý Rudolf
 
 
567  3010
2.Kubík JosefNevřivý Rudolf33-97 3120
3.Poulík JanMatějovič David353  3030
4.Šíblová SáraKřivka Štěpán472  3040
5.Poulík JanNevřivý Rudolf347  3050
6.Kubík JosefKřivka Štěpán587  3060
7.Šíblová SáraMatějovič David556  3070
8.Poulík JanKřivka Štěpán664  3080
9.Šíblová SáraNevřivý Rudolf366  3090
10.Kubík JosefMatějovič David753  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubík Josef30Nevřivý Rudolf03
Poulík Jan30Matějovič David03
Šíblová Sára30Křivka Štěpán03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy