Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21249:254TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Vojtěch
Vašek Václav
 
 
Ciprys Jiří
Král Václav
 
 
-4-10-6  0301
2.Krásný MatějKrál Václav-7-6-5  0302
3.Vašek VáclavCiprys Jiří-54-7-6 1303
4.Pohanka VojtěchWO    3013
5.Vašek VáclavKrál Václav-2-1-4  0314
6.Krásný MatějWO    3024
7.Pohanka VojtěchCiprys Jiří-4-7-11  0325
8.Vašek VáclavWO    3035
9.Pohanka VojtěchKrál Václav-4-3-4  0336
10.Krásný MatějCiprys Jiří8-5-78-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krásný Matěj02Král Václav30
Vašek Václav02Ciprys Jiří30
Pohanka Vojtěch02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:22237:295MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Vacek Jan
Krejčiřík Stanislav
 
 
128-6-15-22301
2.Slavík OndřejVacek Jan-5-7-4  0302
3.Slavík JakubKrejčiřík Stanislav-2-2-8  0303
4.Halasová LudmilaManěk Marek-9545 3113
5.Slavík JakubVacek Jan-4-7-4  0314
6.Slavík OndřejManěk Marek432  3024
7.Halasová LudmilaKrejčiřík Stanislav-2-6-6  0325
8.Slavík JakubManěk Marek022  3035
9.Halasová LudmilaVacek Jan-3-1-4  0336
10.Slavík OndřejKrejčiřík Stanislav-6-4-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slavík Ondřej12Vacek Jan30
Slavík Jakub12Krejčiřík Stanislav30
Halasová Ludmila12Maněk Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:23178:317TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Tomáš
Němeček Radek
 
 
Pavelka Ondřej
Zmrzlík Pavel
 
 
-2-2-2  0301
2.Klenovec OndřejPavelka Daniel-1-3-7  0302
3.Bruckner TomášZmrzlík Pavel-5984 3112
4.Pokludová EliškaPavelka Ondřej-1-6-3  0313
5.Bruckner TomášPavelka Daniel457  3023
6.Klenovec OndřejPavelka Ondřej-1-0-3  0324
7.Pokludová EliškaZmrzlík Pavel-2-6-2  0325
8.Kováč MartinPavelka Ondřej-81359 3135
9.Pokludová EliškaPavelka Daniel-5-4-3  0336
10.Klenovec OndřejZmrzlík Pavel-6-2-1  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klenovec Ondřej03Pavelka Daniel21
Bruckner Tomáš20Zmrzlík Pavel21
Pokludová Eliška03Pavelka Ondřej21
Kováč Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1335:171TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Šíblová Sára
 
 
Průdek Filip
Suský Patrik
 
 
856  3010
2.Hoch VítekStraka Daniel175  3020
3.Kubík JosefZlámal Vojtěch265  3030
4.Šíblová SáraPrůdek Filip387  3040
5.Kubík JosefSuský Patrik137  3050
6.Hoch VítekPrůdek Filip576  3060
7.Šíblová SáraZlámal Vojtěch558  3070
8.Kubík JosefPrůdek Filip8-553 3180
9.Šíblová SáraSuský Patrik354  3090
10.Hoch VítekZlámal Vojtěch769  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoch Vítek30Straka Daniel01
Kubík Josef30Zlámal Vojtěch03
Šíblová Sára30Průdek Filip03
   Suský Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24237:344TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří ml.
Nevřivý Rudolf
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
8-4-3943210
2.Studýnka JakubVodáková Aneta-4-3-2  0311
3.Novák Jiří ml.Blažek David37-79 3121
4.Nevřivý RudolfBlažek Petr-8-0-6  0322
5.Novák Jiří ml.Vodáková Aneta-877-4-62323
6.Studýnka JakubBlažek Petr-4-7-2  0324
7.Nevřivý RudolfBlažek David-4-5-7  0325
8.Novák Jiří ml.Blažek Petr1069  3035
9.Nevřivý RudolfVodáková Aneta-10-8-2  0336
10.Studýnka JakubBlažek David-2-4-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Studýnka Jakub03Vodáková Aneta30
Novák Jiří ml.21Blažek David21
Nevřivý Rudolf03Blažek Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy