Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:144TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Blažek David
 
 
Drábek Filip
Vašek Václav
 
 
544  3010
2.Lesovský TadeášKrásný Matěj9210  3020
3.Blažek DavidDrábek Filip668  3030
4.Blažek PetrPohanka Vojtěch342  3040
5.Blažek DavidKrásný Matěj545  3050
6.Lesovský TadeášPohanka Vojtěch353  3060
7.Blažek PetrDrábek Filip937  3070
8.Blažek DavidPohanka Vojtěch472  3080
9.Blažek PetrVašek Václav535  3090
10.Lesovský TadeášDrábek Filip380  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lesovský Tadeáš30Krásný Matěj02
Blažek David30Drábek Filip03
Blažek Petr30Pohanka Vojtěch03
   Vašek Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1342:175TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průdek Filip
Zlámal Vojtěch
 
 
Matějovič David
Nevřivý Rudolf
 
 
785  3010
2.Suský PatrikStudýnka Jakub344  3020
3.Průdek FilipMatějovič David611  3030
4.Zlámal VojtěchNevřivý Rudolf6108  3040
5.Průdek FilipStudýnka Jakub422  3050
6.Suský PatrikNevřivý Rudolf869  3060
7.Zlámal VojtěchMatějovič David9116  3070
8.Průdek FilipNevřivý Rudolf441  3080
9.Zlámal VojtěchStudýnka Jakub544  3090
10.Suský PatrikMatějovič David9-985 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suský Patrik30Studýnka Jakub03
Průdek Filip30Matějovič David03
Zlámal Vojtěch30Nevřivý Rudolf03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30195:341TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmrzlík Pavel
Pavelka Ondřej
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
-12-8-9  0301
2.Pokorný PetrŠíblová Sára-5-7-4  0302
3.Pavelka OndřejHoch Vítek-7-8-7  0303
4.Zmrzlík PavelKubík Josef-8-5-6  0304
5.Pavelka OndřejŠíblová Sára-4-4-9  0305
6.Pokorný PetrKubík Josef-7-9-4  0306
7.Zmrzlík PavelHoch Vítek-1-8-2  0307
8.Pavelka OndřejKubík Josef-3-7-2  0308
9.Zmrzlík PavelŠíblová Sára-9-4-17  0309
10.Pokorný PetrHoch Vítek-8-3-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorný Petr03Šíblová Sára30
Pavelka Ondřej03Hoch Vítek30
Zmrzlík Pavel03Kubík Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11357:231MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vališ Dominik
Krejčiřík Stanislav
 
 
Jaroš Tomáš
Čechmánek Matěj
 
 
604  3010
2.Maněk MarekJaroš Tomáš-8-5-7  0311
3.Krejčiřík StanislavKlenovec Ondřej302  3021
4.Vališ DominikČechmánková Dominika450  3031
5.Krejčiřík StanislavJaroš Tomáš568  3041
6.Maněk MarekČechmánková Dominika3-13-9-9 1342
7.Vališ DominikKlenovec Ondřej303  3052
8.Krejčiřík StanislavBruckner Tomáš-97-10973262
9.Vališ DominikJaroš Tomáš468  3072
10.Baránek PavelKlenovec Ondřej4-76-11-52373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maněk Marek02Jaroš Tomáš12
Krejčiřík Stanislav30Klenovec Ondřej12
Vališ Dominik30Čechmánková Dominika11
Baránek Pavel01Bruckner Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1014:30380:435TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ciprys Jiří
Král Václav
 
 
Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
8-7-9-8 1301
2.Král VáclavSvoboda Petr10-9-86-102302
3.Ciprys JiříDohnálek Luděk-57-8-8 1303
4.Brada MichalJanoušek Tomáš-98-9-9 1304
5.Ciprys JiříSvoboda Petr7-8-8-7 1305
6.Král VáclavJanoušek Tomáš96-10-8-62306
7.Brada MichalDohnálek Luděk6-78-9-62307
8.Ciprys JiříJanoušek Tomáš-3-6-8  0308
9.Brada MichalSvoboda Petr76-5-8-92309
10.Král VáclavDohnálek Luděk-6-369-923010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Král Václav03Svoboda Petr30
Ciprys Jiří03Dohnálek Luděk30
Brada Michal03Janoušek Tomáš30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy