Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:68SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidLebeda Michal ml.644  3010
2.Tregler TomášSitak Andriy578  3020
3.Obešlo MichalKoblížek Martin646  3030
4.Tregler TomášLebeda Michal ml.666  3040
5.Reitšpies DavidKoblížek Martin         
6.Obešlo MichalSitak Andriy         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David10Lebeda Michal ml.02
Tregler Tomáš20Sitak Andriy01
Obešlo Michal10Koblížek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12127:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík TiborŠiruček Pavel-47-6-7 1301
2.Crha JakubKorbel Petr-7-10-9  0302
3.Pavlovský Lukᚊimončík Josef8-12-6-5 1303
4.Crha JakubŠiruček Pavel10-48-6-62304
5.Pavlík TiborŠimončík Josef         
6.Pavlovský LukášKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlík Tibor01Širuček Pavel20
Crha Jakub02Korbel Petr10
Pavlovský Lukáš01Šimončík Josef10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 09. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14198:215KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec IvanBai He-5-6106-72301
2.Fígeľ JakubKlásek Marek-6-10-8  0302
3.Čihák MarekKobes Kristián-84-9983212
4.Fígeľ JakubBai He-106-6-6 1313
5.Karabec IvanKobes Kristián-77-126-92314
6.Čihák MarekKlásek Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karabec Ivan02Bai He20
Fígeľ Jakub02Klásek Marek10
Čihák Marek10Kobes Kristián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9225:196TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidMálek Tomáš-68-89-82301
2.Košťál RadekNěmeček Jakub-81165 3111
3.Urbánek JanKaucký Petr-8-6-8  0312
4.Košťál RadekMálek Tomáš364  3022
5.Štěpánek DavidKaucký Petr8-78-953232
6.Urbánek JanNěmeček Jakub7107  3042
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David11Málek Tomáš11
Košťál Radek20Němeček Jakub02
Urbánek Jan11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13139:194DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášPištej Ľubomír-6-4-7  0301
2.Zlámal JaromírOlejník Martin-37-4-10 1302
3.Seibert JakubŠereda Peter5-61111 3112
4.Zlámal JaromírPištej Ľubomír-11-5-4  0313
5.Kabelka Tomᚊereda Peter10-5-13-1 1314
6.Seibert JakubOlejník Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš01Pištej Ľubomír20
Zlámal Jaromír02Olejník Martin10
Seibert Jakub10Šereda Peter11
Kabelka Tomáš01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS