Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13145:189SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášČihák Marek-6-3-12  0301
2.Kaucký PetrFígeľ Jakub-11497 3111
3.Kučera StanislavBeneš Michal-7-1-8  0312
4.Kaucký PetrČihák Marek-9-910-11 1313
5.Málek TomášBeneš Michal9-6-5-1 1314
6.Kučera StanislavFígeľ Jakub         
7.Kučera Stanislav
Málek Tomáš
 
 
Čihák Marek
Beneš Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš02Čihák Marek20
Kaucký Petr11Fígeľ Jakub01
Kučera Stanislav01Beneš Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2146:95DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKalužný Samuel7108  3010
2.Pištej ĽubomírCrha Jakub4-457 3120
3.Šereda PeterPavlík Tibor3-977 3130
4.Pištej ĽubomírKalužný Samuel537  3040
5.Olejník MartinPavlík Tibor         
6.Šereda PeterCrha Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Kalužný Samuel02
Pištej Ľubomír20Crha Jakub01
Šereda Peter10Pavlík Tibor01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2146:86STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelLebeda Michal ml.812  3010
2.Hrnčiřík JanSitak Andriy6-7-7753220
3.Šimončík JosefHrunka Jakub958  3030
4.Hrnčiřík JanLebeda Michal ml.445  3040
5.Širuček PavelHrunka Jakub         
6.Šimončík JosefSitak Andriy         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel10Lebeda Michal ml.02
Hrnčiřík Jan20Sitak Andriy01
Šimončík Josef10Hrunka Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:16219:256SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeGavlas Antonín ml.89-9-8-52301
2.Kobes KristiánReitšpies David-8-7-7  0302
3.Klásek MarekTregler Tomáš4-7-910103212
4.Zhao BojiGavlas Antonín ml.-6-89-4 1313
5.Bai HeTregler Tomáš-8810-343223
6.Klásek MarekObešlo Michal-48-4-9 1324
7.Bai He
Kobes Kristián
 
 
Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Gavlas Antonín ml.20
Kobes Kristián01Reitšpies David10
Klásek Marek11Tregler Tomáš02
Zhao Boji01Obešlo Michal10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline