Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1272:132SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilReitšpies David-1-4-9  0301
2.Hort TomášGavlas Antonín ml.-5-7-1  0302
3.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-7-5-8  0303
4.Hort TomášReitšpies David-9-8-8  0304
5.Buben VlastimilTregler Tomáš         
6.Lebeda Michal ml.Gavlas Antonín ml.         
7.Lebeda Michal ml.
Hort Tomáš
 
 
Tregler Tomáš
Gavlas Antonín ml.
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Reitšpies David20
Hort Tomáš02Gavlas Antonín ml.10
Lebeda Michal ml.01Tregler Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7213:161STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefKalužný Samuel614  3010
2.Hrnčiřík JanKlos Patrik-84-9-6 1311
3.Širuček PavelCrha Jakub74-10-1063221
4.Hrnčiřík JanKalužný Samuel-121111-1143231
5.Šimončík JosefCrha Jakub865  3041
6.Širuček PavelKlos Patrik         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Crha Jakub
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef20Kalužný Samuel02
Hrnčiřík Jan11Klos Patrik10
Širuček Pavel10Crha Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1144:102KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeŠtrof Vojtěch475  3010
2.Kobes KristiánFígeľ Jakub688  3020
3.Klásek MarekBeneš Michal-10897 3130
4.Kobes KristiánKarabec Ivan81010  3040
5.Bai HeBeneš Michal         
6.Klásek MarekFígeľ Jakub         
7.Bai He
Kobes Kristián
 
 
Beneš Michal
Fígeľ Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He10Štrof Vojtěch01
Kobes Kristián20Fígeľ Jakub01
Klásek Marek10Beneš Michal01
   Karabec Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1272:132TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrKošťál Radek-5-7-8  0301
2.Málek Tomᚊtěpánek David-6-5-5  0302
3.Němeček JakubHořejší Miroslav-4-8-5  0303
4.Málek TomášKošťál Radek-6-6-7  0304
5.Kaucký PetrHořejší Miroslav         
6.Němeček JakubŠtěpánek David         
7.Němeček Jakub
Korbel Filip ml.
 
 
Vorlíček Luboš
Kopřiva Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr01Košťál Radek20
Málek Tomáš02Štěpánek David10
Němeček Jakub01Hořejší Miroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4166:130DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinSeibert Jakub76-11-683210
2.Pištej ĽubomírKabelka Tomáš9-959 3120
3.Šereda PeterZlámal Jaromír76-88 3130
4.Pištej ĽubomírSeibert Jakub568  3040
5.Olejník MartinZlámal Jaromír         
6.Šereda PeterKabelka Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Seibert Jakub02
Pištej Ľubomír20Kabelka Tomáš01
Šereda Peter10Zlámal Jaromír01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline