Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3162:123KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhao BojiKalužný Samuel108-107 3110
2.Kobes KristiánKarásek Karel1068  3020
3.Klásek MarekCrha Jakub-97-9663230
4.Kobes KristiánKalužný Samuel687  3040
5.Zhao BojiCrha Jakub         
6.Klásek MarekKarásek Karel         
7.Kobes Kristián
Bai He
 
 
Karásek Karel
Crha Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zhao Boji10Kalužný Samuel02
Kobes Kristián20Karásek Karel01
Klásek Marek10Crha Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:112STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefFígeľ Jakub3-7128 3110
2.Širuček PavelŠtrof Vojtěch787  3020
3.Korbel PetrBeneš Michal9110  3030
4.Širuček PavelFígeľ Jakub9-8511 3140
5.Šimončík JosefBeneš Michal         
6.Korbel PetrŠtrof Vojtěch         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Beneš Michal
Fígeľ Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef10Fígeľ Jakub02
Širuček Pavel20Štrof Vojtěch01
Korbel Petr10Beneš Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9230:208DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírKošťál Radek5-9-9483210
2.Šereda PeterUrbánek Jan1058  3020
3.Olejník MartinHořejší Miroslav78-7-6-62321
4.Šereda PeterKošťál Radek-111-12-5 1322
5.Pištej ĽubomírHořejší Miroslav103-65 3132
6.Olejník MartinUrbánek Jan598  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Košťál Radek11
Šereda Peter11Urbánek Jan02
Olejník Martin11Hořejší Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:14198:226TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrPolanský Tomáš-14-9-8  0301
2.Málek TomášZlámal Jaromír7-9-11-9 1302
3.Kučera StanislavSeibert Jakub6-5-510163212
4.Málek TomášPolanský Tomáš-9-58-5 1313
5.Kaucký PetrSeibert Jakub9-99-7-82314
6.Kučera StanislavZlámal Jaromír         
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Seibert Jakub
Kabelka Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr02Polanský Tomáš20
Málek Tomáš02Zlámal Jaromír10
Kučera Stanislav10Seibert Jakub11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS