Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12121:156TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Košťál Radek-8-3-5  0301
2.Sitak AndriyŠtěpánek David6-4-96-62302
3.Demek TomášHořejší Miroslav-757-7-42303
4.Sitak AndriyKošťál Radek-8-8-8  0304
5.Lebeda Michal ml.Hořejší Miroslav         
6.Demek Tomᚊtěpánek David         
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Košťál Radek
Hořejší Miroslav
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.01Košťál Radek20
Sitak Andriy02Štěpánek David10
Demek Tomáš01Hořejší Miroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1136:66SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MichalSeibert Jakub514  3010
2.Tregler TomášZlámal Jaromír846  3020
3.Gavlas Antonín ml.Polanský Tomáš464  3030
4.Tregler TomášSeibert Jakub81-44 3140
5.Obešlo MichalPolanský Tomáš         
6.Gavlas Antonín ml.Zlámal Jaromír         
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Seibert Jakub
Kabelka Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Michal10Seibert Jakub02
Tregler Tomáš20Zlámal Jaromír01
Gavlas Antonín ml.10Polanský Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4163:130KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhao BojiMálek Tomáš79-88 3110
2.Kobes KristiánKaucký Petr8-6-10763220
3.Klásek MarekKubík Jiří572  3030
4.Bai HeMálek Tomáš89-79 3140
5.Zhao BojiKubík Jiří         
6.Klásek MarekKaucký Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zhao Boji10Málek Tomáš02
Kobes Kristián10Kaucký Petr01
Klásek Marek10Kubík Jiří01
Bai He10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15191:231DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefPištej Ľubomír5-13-7-5 1301
2.Širuček PavelŠereda Peter98-98 3111
3.Hrnčiřík JanOlejník Martin-9-4-5  0312
4.Širuček PavelPištej Ľubomír-410-10883222
5.Šimončík JosefOlejník Martin-9-3-12  0323
6.Hrnčiřík JanŠereda Peter-6-11-6  0324
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Pištej Ľubomír
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef02Pištej Ľubomír11
Širuček Pavel20Šereda Peter11
Hrnčiřík Jan02Olejník Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline