Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12124:172TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKošťál Radek-4-4-5  0301
2.Seibert JakubŠtěpánek David-9-711-7 1302
3.Zlámal JaromírHořejší Miroslav-910-6-4 1303
4.Kabelka TomášKošťál Radek-8910-4-92304
5.Polanský TomášHořejší Miroslav         
6.Zlámal JaromírŠtěpánek David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš01Košťál Radek20
Seibert Jakub01Štěpánek David10
Zlámal Jaromír01Hořejší Miroslav10
Kabelka Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:11231:221nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKaucký Petr-91111-8-82301
2.Pavlík TiborKučera Stanislav563  3011
3.Karásek KarelMálek Tomáš-6-10-6  0312
4.Pavlík TiborKaucký Petr-9-810783222
5.Crha JakubMálek Tomáš-4-948-42323
6.Karásek KarelKučera Stanislav6911  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub02Kaucký Petr11
Pavlík Tibor20Kučera Stanislav02
Karásek Karel11Málek Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:1294:153DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekŠereda Peter47-9-1-42301
2.Beneš MichalPištej Ľubomír-12-5-2  0302
3.Fígeľ JakubOlejník Martin-7-5-4  0303
4.Beneš MichalŠereda Peter-87-2-2 1304
5.Čihák MarekOlejník Martin         
6.Fígeľ JakubPištej Ľubomír         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek01Šereda Peter20
Beneš Michal02Pištej Ľubomír10
Fígeľ Jakub01Olejník Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14226:224STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidŠimončík Josef-936-383210
2.Tregler TomášKorbel Petr559  3020
3.Obešlo MichalŠiruček Pavel-9-987-72321
4.Tregler Tomᚊimončík Josef-8-9-9  0322
5.Reitšpies DavidŠiruček Pavel-10-9-9  0323
6.Obešlo MichalKorbel Petr-1010-67-82324
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David11Šimončík Josef11
Tregler Tomáš11Korbel Petr11
Obešlo Michal02Širuček Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:14145:189KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sitak AndriyKobes Kristián6-69-773210
2.Lebeda Michal ml.Klásek Marek-5-11-6  0311
3.Šlapák MilošZhao Boji-8-7-5  0312
4.Lebeda Michal ml.Kobes Kristián9-7-8-8 1313
5.Sitak AndriyZhao Boji-11-6-6  0314
6.Šlapák MilošKlásek Marek         
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Kobes Kristián
Klásek Marek
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sitak Andriy11Kobes Kristián11
Lebeda Michal ml.02Klásek Marek10
Šlapák Miloš01Zhao Boji20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline