Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3151:112SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekMálek Tomáš6-8-5493210
2.Fígeľ JakubKučera Stanislav3610  3020
3.Beneš MichalKaucký Petr-5874 3130
4.Fígeľ JakubMálek Tomáš868  3040
5.Čihák MarekKaucký Petr         
6.Beneš MichalKučera Stanislav         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek10Málek Tomáš02
Fígeľ Jakub20Kučera Stanislav01
Beneš Michal10Kaucký Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12111:152DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubOlejník Martin-96-7-3 1301
2.Pavlík TiborPištej Ľubomír-8-6-8  0302
3.Karásek KarelŠereda Peter-86-13-3 1303
4.Pavlík TiborOlejník Martin-8-13-3  0304
5.Crha JakubŠereda Peter         
6.Karásek KarelPištej Ľubomír         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub01Olejník Martin20
Pavlík Tibor02Pištej Ľubomír10
Karásek Karel01Šereda Peter10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1284:143STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož PetrŠiruček Pavel-49-4-10 1301
2.Sitak AndriyŠimončík Josef-4-8-10  0302
3.Lebeda Michal ml.Korbel Petr-7-2-6  0303
4.Sitak AndriyŠiruček Pavel-8-9-1  0304
5.Brož PetrKorbel Petr         
6.Lebeda Michal ml.Šimončík Josef         
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brož Petr01Širuček Pavel20
Sitak Andriy02Šimončík Josef10
Lebeda Michal ml.01Korbel Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11211:204nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MichalBai He-7-9-6  0301
2.Reitšpies DavidKlásek Marek1089  3011
3.Tregler TomášKobes Kristián47-6-453221
4.Reitšpies DavidBai He-9-78-7 1322
5.Obešlo MichalZhao Boji-64-89-92323
6.Tregler TomášKlásek Marek937  3033
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Kobes Kristián
Kudela Petr
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Michal02Bai He20
Reitšpies David11Klásek Marek02
Tregler Tomáš20Kobes Kristián01
   Zhao Boji10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline