Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:48:14203:232SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík TiborKarabec Ivan-16-1110-7 1301
2.Karásek KarelČihák Marek-8-7-7  0302
3.Crha JakubBeneš Michal8-893 3112
4.Karásek KarelKarabec Ivan-8888 3122
5.Pavlík TiborBeneš Michal-5-4-14  0323
6.Crha JakubČihák Marek-7-910-2 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlík Tibor02Karabec Ivan11
Karásek Karel11Čihák Marek20
Crha Jakub11Beneš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12133:176SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidTregler Tomáš-119-5-9 1301
2.Košťál RadekGavlas Antonín ml.-3810-6-82302
3.Vorlíček LubošObešlo Michal-5-7-3  0303
4.Košťál RadekTregler Tomáš-878-6-62304
5.Štěpánek DavidObešlo Michal         
6.Vorlíček LubošGavlas Antonín ml.         
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Tregler Tomáš
Gavlas Antonín ml.
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David01Tregler Tomáš20
Košťál Radek02Gavlas Antonín ml.10
Vorlíček Luboš01Obešlo Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:12233:245nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka TomášSitak Andriy9-6-7-11 1301
2.Seibert JakubKoblížek Martin8-6-812-72302
3.Polanský TomášDemek Tomáš610-3-8113212
4.Seibert JakubSitak Andriy8-968 3122
5.Zlámal JaromírDemek Tomáš-6-58-8 1323
6.Polanský TomášKoblížek Martin997  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Tomáš01Sitak Andriy11
Seibert Jakub11Koblížek Martin11
Polanský Tomáš20Demek Tomáš11
Zlámal Jaromír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:12190:194STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavŠiruček Pavel-4-56-11 1301
2.Kaucký PetrKowal René835  3011
3.Málek TomášHrnčiřík Jan4-5-8-11 1312
4.Kaucký PetrŠiruček Pavel8-8-7-3 1313
5.Kučera StanislavHrnčiřík Jan758  3023
6.Málek TomášKorbel Petr-10-7-12  0324
7.Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Širuček Pavel20
Kaucký Petr11Kowal René01
Málek Tomáš02Hrnčiřík Jan11
   Korbel Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3169:118DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKobes Kristián2710  3010
2.Pištej ĽubomírKlásek Marek3107  3020
3.Šereda PeterBai He-7-66-9 1321
4.Pištej ĽubomírZhao Boji772  3031
5.Olejník MartinBai He7611  3041
6.Šereda PeterKlásek Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kobes Kristián01
Pištej Ľubomír20Klásek Marek01
Šereda Peter01Bai He11
   Zhao Boji01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline