Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:7208:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefBai He3-7-58-62301
2.Širuček PavelKlásek Marek-1088-323211
3.Korbel PetrKobes Kristián377  3021
4.Širuček PavelBai He-82-11993231
5.Šimončík JosefZhao Boji1328  3041
6.Korbel PetrKlásek Marek         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Bai He
Kobes Kristián
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef11Bai He11
Širuček Pavel20Klásek Marek01
Korbel Petr10Kobes Kristián01
   Zhao Boji01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:68SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKaucký Petr265  3010
2.Obešlo MichalMálek Tomáš685  3020
3.Tregler TomášKučera Stanislav445  3030
4.Obešlo MichalNěmeček Jakub977  3040
5.Reitšpies DavidKučera Stanislav         
6.Tregler TomášMálek Tomáš         
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David10Kaucký Petr01
Obešlo Michal20Málek Tomáš01
Tregler Tomáš10Kučera Stanislav01
   Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1286:149DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinŠereda Peter-4-7-6  0301
2.Lebeda Michal ml.Olejník Martin11-3-2-3 1302
3.Sitak AndriyPištej Ľubomír-6-10-6  0303
4.Šlapák MilošŠereda Peter-35-7-5 1304
5.Koblížek MartinPištej Ľubomír         
6.Sitak AndriyOlejník Martin         
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Pištej Ľubomír
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin01Šereda Peter20
Lebeda Michal ml.01Olejník Martin10
Sitak Andriy01Pištej Ľubomír10
Šlapák Miloš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12151:182TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKošťál Radek-5-8-5  0301
2.Karásek KarelUrbánek Jan997  3011
3.Pavlík TiborŠtěpánek David-5-11-4  0312
4.Kalužný SamuelKošťál Radek6-78-7-62313
5.Crha JakubŠtěpánek David-8-98-10 1314
6.Pavlík TiborUrbánek Jan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub02Košťál Radek20
Karásek Karel10Urbánek Jan01
Pavlík Tibor01Štěpánek David20
Kalužný Samuel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9238:198SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalSeibert Jakub998  3010
2.Čihák MarekKabelka Tomáš-9746 3120
3.Fígeľ JakubZlámal Jaromír-10-83-9 1321
4.Čihák MarekSeibert Jakub311-6-693231
5.Beneš MichalZlámal Jaromír10-78-10-52332
6.Fígeľ JakubKabelka Tomáš910  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal11Seibert Jakub02
Čihák Marek20Kabelka Tomáš02
Fígeľ Jakub11Zlámal Jaromír20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline