Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:10221:209nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidSeibert Jakub8116  3010
2.Košťál RadekZlámal Jaromír-5576 3120
3.Urbánek JanPolanský Tomáš-597-1-72321
4.Košťál RadekSeibert Jakub856  3031
5.Štěpánek DavidPolanský Tomáš-2-958-92332
6.Urbánek JanZlámal Jaromír-96-11-7 1333
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Seibert Jakub
Polanský Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David11Seibert Jakub02
Košťál Radek20Zlámal Jaromír11
Urbánek Jan02Polanský Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14222:219TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubCrha Jakub-9-9-10  0301
2.Kaucký PetrKarásek Karel-9-9-9  0302
3.Málek TomášPavlík Tibor59-87 3112
4.Kaucký PetrCrha Jakub8-676 3122
5.Němeček JakubPavlík Tibor6-94-8-102323
6.Málek TomášKarásek Karel74-6-3-72324
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Martinko Jiří
Tomica Daniel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Crha Jakub11
Kaucký Petr11Karásek Karel20
Málek Tomáš11Pavlík Tibor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3169:110DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinFígeľ Jakub11-1554 3110
2.Pištej ĽubomírBeneš Michal487  3020
3.Šereda PeterČihák Marek-83-9333230
4.Pištej ĽubomírFígeľ Jakub11210  3040
5.Olejník MartinČihák Marek         
6.Šereda PeterBeneš Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Fígeľ Jakub02
Pištej Ľubomír20Beneš Michal01
Šereda Peter10Čihák Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:6211:182STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelObešlo Michal669  3010
2.Šimončík JosefTregler Tomáš9-11-95-32311
3.Korbel PetrGavlas Antonín ml.-913-95103221
4.Šimončík JosefObešlo Michal9-1198 3131
5.Širuček PavelGavlas Antonín ml.887  3041
6.Korbel PetrTregler Tomáš         
7.Šimončík Josef
Korbel Petr
 
 
Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel20Obešlo Michal02
Šimončík Josef11Tregler Tomáš10
Korbel Petr10Gavlas Antonín ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2 KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeKoblížek Martin-3448 3110
2.Kobes KristiánBuben Vlastimil3112  3020
3.Klásek MarekSitak Andriy108-815 3130
4.Kobes KristiánKoblížek Martin689  3040
5.Bai HeSitak Andriy         
6.Klásek MarekBuben Vlastimil         
7.Bai He
Kobes Kristián
 
 
Sitak Andriy
Šlapák Miloš
 
 
     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He10Koblížek Martin02
Kobes Kristián20Buben Vlastimil01
Klásek Marek10Sitak Andriy01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline