Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:68SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidLebeda Michal ml.644  3010
2.Tregler TomášSitak Andriy578  3020
3.Obešlo MichalKoblížek Martin646  3030
4.Tregler TomášLebeda Michal ml.666  3040
5.Reitšpies DavidKoblížek Martin         
6.Obešlo MichalSitak Andriy         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David10Lebeda Michal ml.02
Tregler Tomáš20Sitak Andriy01
Obešlo Michal10Koblížek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12127:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík TiborŠiruček Pavel-47-6-7 1301
2.Crha JakubKorbel Petr-7-10-9  0302
3.Pavlovský Lukᚊimončík Josef8-12-6-5 1303
4.Crha JakubŠiruček Pavel10-48-6-62304
5.Pavlík TiborŠimončík Josef         
6.Pavlovský LukášKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlík Tibor01Širuček Pavel20
Crha Jakub02Korbel Petr10
Pavlovský Lukáš01Šimončík Josef10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 09. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14198:215KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec IvanBai He-5-6106-72301
2.Fígeľ JakubKlásek Marek-6-10-8  0302
3.Čihák MarekKobes Kristián-84-9983212
4.Fígeľ JakubBai He-106-6-6 1313
5.Karabec IvanKobes Kristián-77-126-92314
6.Čihák MarekKlásek Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karabec Ivan02Bai He20
Fígeľ Jakub02Klásek Marek10
Čihák Marek10Kobes Kristián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9225:196TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidMálek Tomáš-68-89-82301
2.Košťál RadekNěmeček Jakub-81165 3111
3.Urbánek JanKaucký Petr-8-6-8  0312
4.Košťál RadekMálek Tomáš364  3022
5.Štěpánek DavidKaucký Petr8-78-953232
6.Urbánek JanNěmeček Jakub7107  3042
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David11Málek Tomáš11
Košťál Radek20Němeček Jakub02
Urbánek Jan11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13139:194DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášPištej Ľubomír-6-4-7  0301
2.Zlámal JaromírOlejník Martin-37-4-10 1302
3.Seibert JakubŠereda Peter5-61111 3112
4.Zlámal JaromírPištej Ľubomír-11-5-4  0313
5.Kabelka Tomᚊereda Peter10-5-13-1 1314
6.Seibert JakubOlejník Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš01Pištej Ľubomír20
Zlámal Jaromír02Olejník Martin10
Seibert Jakub10Šereda Peter11
Kabelka Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13145:181KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKobes Kristián-5-97-7 1301
2.Kalužný SamuelKlásek Marek-2-7-2  0302
3.Pavlík TiborZhao Boji311-910 3112
4.Kalužný SamuelKobes Kristián-8-25-4 1313
5.Crha JakubBai He-82-7-6 1314
6.Pavlík TiborKlásek Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub02Kobes Kristián20
Kalužný Samuel02Klásek Marek10
Pavlík Tibor10Zhao Boji01
   Bai He10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14127:179STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekŠimončík Josef610-11-833210
2.Beneš MichalKorbel Petr-8-5-7  0311
3.Fígeľ JakubŠiruček Pavel-2-3-9  0312
4.Beneš MichalŠimončík Josef-2-9-5  0313
5.Čihák MarekŠiruček Pavel-2-10-12  0314
6.Fígeľ JakubKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek11Šimončík Josef11
Beneš Michal02Korbel Petr10
Fígeľ Jakub01Širuček Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:13156:197DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidŠereda Peter-6-6-7  0301
2.Košťál RadekOlejník Martin778  3011
3.Urbánek JanPištej Ľubomír-8-6-4  0312
4.Košťál RadekŠereda Peter85-412 3122
5.Štěpánek DavidPištej Ľubomír-47-6-9 1323
6.Urbánek JanOlejník Martin-5-6-5  0324
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Šereda Peter
Olejník Martin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David02Šereda Peter11
Košťál Radek20Olejník Martin11
Urbánek Jan02Pištej Ľubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:12244:226nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal JaromírKučera Stanislav-1074-20-62301
2.Seibert JakubMálek Tomáš-8496 3111
3.Polanský TomášKaucký Petr6-87-6-72312
4.Seibert JakubKučera Stanislav6-721 3122
5.Zlámal JaromírKaucký Petr-4-5-6  0323
6.Kabelka TomášMálek Tomáš14-988 3133
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zlámal Jaromír02Kučera Stanislav11
Seibert Jakub20Málek Tomáš02
Polanský Tomáš01Kaucký Petr20
Kabelka Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:6200:156DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKučera Stanislav-479-993210
2.Pištej ĽubomírMálek Tomáš818  3020
3.Palkovský DavidKaucký Petr66-9-8-42321
4.Pištej ĽubomírKučera Stanislav1064  3031
5.Olejník MartinKaucký Petr-11455 3141
6.Palkovský DavidMálek Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kučera Stanislav02
Pištej Ľubomír20Málek Tomáš01
Palkovský David01Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6178:146STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelKošťál Radek-97148 3110
2.Šimončík JosefUrbánek Jan337  3020
3.Korbel PetrŠtěpánek David-866-993230
4.Šimončík JosefKošťál Radek-10-1-4  0331
5.Širuček PavelŠtěpánek David583  3041
6.Korbel PetrUrbánek Jan         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel20Košťál Radek11
Šimončík Josef11Urbánek Jan01
Korbel Petr10Štěpánek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3159:125KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeSeibert Jakub-88812 3110
2.Kobes KristiánKarásek Vít768  3020
3.Klásek MarekPolanský Tomáš793  3030
4.Zhao BojiSeibert Jakub-99-65103240
5.Bai HePolanský Tomáš         
6.Klásek MarekKarásek Vít         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He10Seibert Jakub02
Kobes Kristián10Karásek Vít01
Klásek Marek10Polanský Tomáš01
Zhao Boji10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5191:147SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MichalPavlík Tibor398  3010
2.Gavlas Antonín ml.Karásek Karel449  3020
3.Obešlo MarekCrha Jakub6-5-107-92321
4.Gavlas Antonín ml.Pavlík Tibor38-44 3131
5.Obešlo MichalCrha Jakub99-98 3141
6.Obešlo MarekKarásek Karel         
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Crha Jakub
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Michal20Pavlík Tibor02
Gavlas Antonín ml.20Karásek Karel01
Obešlo Marek01Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 09. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12146:174SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinČihák Marek-8-5-5  0301
2.Sitak AndriyBeneš Michal774  3011
3.Demek TomášFígeľ Jakub-4-6-9  0312
4.Sitak AndriyČihák Marek-36-3-11 1313
5.Koblížek MartinFígeľ Jakub2-814-8-52314
6.Demek TomášBeneš Michal         
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Beneš Michal
Čihák Marek
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin02Čihák Marek20
Sitak Andriy11Beneš Michal01
Demek Tomáš01Fígeľ Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0134:70STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelSeibert Jakub575  3010
2.Šimončík JosefKarásek Vít455  3020
3.Korbel PetrPolanský Tomáš994  3030
4.Šimončík JosefSeibert Jakub1511  3040
5.Širuček PavelPolanský Tomáš         
6.Korbel PetrKarásek Vít         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Seibert Jakub
Polanský Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel10Seibert Jakub02
Šimončík Josef20Karásek Vít01
Korbel Petr10Polanský Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9225:202KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeŠtěpánek David7109  3010
2.Kobes KristiánUrbánek Jan86-77 3120
3.Klásek MarekKošťál Radek-11-79583230
4.Kobes KristiánŠtěpánek David-10-9-5  0331
5.Bai HeKošťál Radek-6-978-62332
6.Klásek MarekUrbánek Jan871  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Štěpánek David11
Kobes Kristián11Urbánek Jan02
Klásek Marek20Košťál Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3157:111SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler Tomᚊtrof Vojtěch664  3010
2.Gavlas Antonín ml.Fígeľ Jakub7-738 3120
3.Obešlo MichalKarabec Ivan9-5914 3130
4.Gavlas Antonín ml.Štrof Vojtěch6-815 3140
5.Tregler TomášKarabec Ivan         
6.Obešlo MichalFígeľ Jakub         
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Čihák Marek
Beneš Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Štrof Vojtěch02
Gavlas Antonín ml.20Fígeľ Jakub01
Obešlo Michal10Karabec Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9230:191TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Pavlík Tibor910-7-11-72301
2.Sitak AndriyKarásek Karel998  3011
3.Demek TomášCrha Jakub85-13-8133221
4.Sitak AndriyPavlík Tibor2-794 3131
5.Lebeda Michal ml.Crha Jakub-5-6-7  0332
6.Demek TomášKarásek KarelWO    3042
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Crha Jakub
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Pavlík Tibor11
Sitak Andriy20Karásek Karel01
Demek Tomáš10Crha Jakub11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:48:14203:232SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík TiborKarabec Ivan-16-1110-7 1301
2.Karásek KarelČihák Marek-8-7-7  0302
3.Crha JakubBeneš Michal8-893 3112
4.Karásek KarelKarabec Ivan-8888 3122
5.Pavlík TiborBeneš Michal-5-4-14  0323
6.Crha JakubČihák Marek-7-910-2 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlík Tibor02Karabec Ivan11
Karásek Karel11Čihák Marek20
Crha Jakub11Beneš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12133:176SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidTregler Tomáš-119-5-9 1301
2.Košťál RadekGavlas Antonín ml.-3810-6-82302
3.Vorlíček LubošObešlo Michal-5-7-3  0303
4.Košťál RadekTregler Tomáš-878-6-62304
5.Štěpánek DavidObešlo Michal         
6.Vorlíček LubošGavlas Antonín ml.         
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Tregler Tomáš
Gavlas Antonín ml.
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David01Tregler Tomáš20
Košťál Radek02Gavlas Antonín ml.10
Vorlíček Luboš01Obešlo Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:12233:245nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka TomášSitak Andriy9-6-7-11 1301
2.Seibert JakubKoblížek Martin8-6-812-72302
3.Polanský TomášDemek Tomáš610-3-8113212
4.Seibert JakubSitak Andriy8-968 3122
5.Zlámal JaromírDemek Tomáš-6-58-8 1323
6.Polanský TomášKoblížek Martin997  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Tomáš01Sitak Andriy11
Seibert Jakub11Koblížek Martin11
Polanský Tomáš20Demek Tomáš11
Zlámal Jaromír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:12190:194STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavŠiruček Pavel-4-56-11 1301
2.Kaucký PetrKowal René835  3011
3.Málek TomášHrnčiřík Jan4-5-8-11 1312
4.Kaucký PetrŠiruček Pavel8-8-7-3 1313
5.Kučera StanislavHrnčiřík Jan758  3023
6.Málek TomášKorbel Petr-10-7-12  0324
7.Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Širuček Pavel20
Kaucký Petr11Kowal René01
Málek Tomáš02Hrnčiřík Jan11
   Korbel Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3169:118DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKobes Kristián2710  3010
2.Pištej ĽubomírKlásek Marek3107  3020
3.Šereda PeterBai He-7-66-9 1321
4.Pištej ĽubomírZhao Boji772  3031
5.Olejník MartinBai He7611  3041
6.Šereda PeterKlásek Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kobes Kristián01
Pištej Ľubomír20Klásek Marek01
Šereda Peter01Bai He11
   Zhao Boji01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:5165:143TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekLebeda Michal ml.766  3010
2.Štěpánek DavidDemek Tomáš49-613 3120
3.Urbánek JanSitak Andriy-6-6-2  0321
4.Štěpánek DavidLebeda Michal ml.658  3031
5.Košťál RadekSitak Andriy11-776 3141
6.Urbánek JanDemek Tomáš         
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Lebeda Michal ml.02
Štěpánek David20Demek Tomáš01
Urbánek Jan01Sitak Andriy11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 20:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12133:167SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášObešlo Michal34-7-8-72301
2.Seibert JakubGavlas Antonín ml.99-6-6-132302
3.Zlámal JaromírReitšpies David-6-7-3  0303
4.Seibert JakubObešlo Michal-6-76-2 1304
5.Polanský TomášReitšpies David         
6.Zlámal JaromírGavlas Antonín ml.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš01Obešlo Michal20
Seibert Jakub02Gavlas Antonín ml.10
Zlámal Jaromír01Reitšpies David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1292:137KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavKobes Kristián-9-8-6  0301
2.Kaucký PetrKlásek Marek4-6-10-4 1302
3.Málek TomášBai He-4-8-7  0303
4.Němeček JakubKobes Kristián-7-3-9  0304
5.Kučera StanislavBai He         
6.Málek TomášKlásek Marek         
7.Málek Tomáš
Kučera Stanislav
 
 
Bai He
Klásek Marek
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav01Kobes Kristián20
Kaucký Petr01Klásek Marek10
Málek Tomáš01Bai He10
Němeček Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5181:139DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírŠiruček Pavel2-8114 3110
2.Šereda PeterŠimončík Josef997  3020
3.Olejník MartinKorbel Petr-97-11853230
4.Šereda PeterŠiruček Pavel-87-11923240
5.Pištej ĽubomírKorbel Petr         
6.Olejník MartinŠimončík Josef         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Širuček Pavel02
Šereda Peter20Šimončík Josef01
Olejník Martin10Korbel Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:7208:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefBai He3-7-58-62301
2.Širuček PavelKlásek Marek-1088-323211
3.Korbel PetrKobes Kristián377  3021
4.Širuček PavelBai He-82-11993231
5.Šimončík JosefZhao Boji1328  3041
6.Korbel PetrKlásek Marek         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Bai He
Kobes Kristián
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef11Bai He11
Širuček Pavel20Klásek Marek01
Korbel Petr10Kobes Kristián01
   Zhao Boji01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:68SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKaucký Petr265  3010
2.Obešlo MichalMálek Tomáš685  3020
3.Tregler TomášKučera Stanislav445  3030
4.Obešlo MichalNěmeček Jakub977  3040
5.Reitšpies DavidKučera Stanislav         
6.Tregler TomášMálek Tomáš         
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David10Kaucký Petr01
Obešlo Michal20Málek Tomáš01
Tregler Tomáš10Kučera Stanislav01
   Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1286:149DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinŠereda Peter-4-7-6  0301
2.Lebeda Michal ml.Olejník Martin11-3-2-3 1302
3.Sitak AndriyPištej Ľubomír-6-10-6  0303
4.Šlapák MilošŠereda Peter-35-7-5 1304
5.Koblížek MartinPištej Ľubomír         
6.Sitak AndriyOlejník Martin         
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Pištej Ľubomír
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin01Šereda Peter20
Lebeda Michal ml.01Olejník Martin10
Sitak Andriy01Pištej Ľubomír10
Šlapák Miloš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12151:182TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKošťál Radek-5-8-5  0301
2.Karásek KarelUrbánek Jan997  3011
3.Pavlík TiborŠtěpánek David-5-11-4  0312
4.Kalužný SamuelKošťál Radek6-78-7-62313
5.Crha JakubŠtěpánek David-8-98-10 1314
6.Pavlík TiborUrbánek Jan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub02Košťál Radek20
Karásek Karel10Urbánek Jan01
Pavlík Tibor01Štěpánek David20
Kalužný Samuel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9238:198SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalSeibert Jakub998  3010
2.Čihák MarekKabelka Tomáš-9746 3120
3.Fígeľ JakubZlámal Jaromír-10-83-9 1321
4.Čihák MarekSeibert Jakub311-6-693231
5.Beneš MichalZlámal Jaromír10-78-10-52332
6.Fígeľ JakubKabelka Tomáš910  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal11Seibert Jakub02
Čihák Marek20Kabelka Tomáš02
Fígeľ Jakub11Zlámal Jaromír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:9215:203nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Pištej Ľubomír1293  3010
2.Tregler TomášOlejník Martin-11-107-8 1311
3.Reitšpies DavidŠereda Peter-9-8-8  0312
4.Tregler TomášPištej Ľubomír1179  3022
5.Gavlas Antonín ml.Šereda Peter-1098-7-72323
6.Reitšpies DavidOlejník Martin979  3033
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Pištej Ľubomír
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.11Pištej Ľubomír02
Tregler Tomáš11Olejník Martin11
Reitšpies David11Šereda Peter20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:13204:215SK Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Kaucký Petr-6-13-6  0301
2.Demek TomášKučera Stanislav-9-998-62302
3.Sitak AndriyMálek Tomáš-46713 3112
4.Demek TomášKaucký Petr8-92-8-52313
5.Lebeda Michal ml.Málek Tomáš7-7-107-92314
6.Sitak AndriyKučera Stanislav         
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Kaucký Petr20
Demek Tomáš02Kučera Stanislav10
Sitak Andriy10Málek Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:7230:192TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubZlámal Jaromír759  3010
2.Karásek KarelKabelka Tomáš4-610-9-92311
3.Pavlík TiborSeibert Jakub8-9-12-11 1312
4.Karásek KarelZlámal Jaromír888  3022
5.Crha JakubSeibert Jakub6610  3032
6.Pavlík TiborKabelka Tomáš65-610 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub20Zlámal Jaromír02
Karásek Karel11Kabelka Tomáš11
Pavlík Tibor11Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:11240:227nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalKošťál Radek-1376-5-22301
2.Fígeľ JakubUrbánek Jan56-7-7-152302
3.Čihák MarekŠtěpánek David619  3012
4.Fígeľ JakubKošťál Radek-9-7-7  0313
5.Beneš MichalŠtěpánek David11-913-9103223
6.Čihák MarekUrbánek Jan778  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal11Košťál Radek20
Fígeľ Jakub02Urbánek Jan11
Čihák Marek20Štěpánek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:10221:209nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidSeibert Jakub8116  3010
2.Košťál RadekZlámal Jaromír-5576 3120
3.Urbánek JanPolanský Tomáš-597-1-72321
4.Košťál RadekSeibert Jakub856  3031
5.Štěpánek DavidPolanský Tomáš-2-958-92332
6.Urbánek JanZlámal Jaromír-96-11-7 1333
7.Košťál Radek
Štěpánek David
 
 
Seibert Jakub
Polanský Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David11Seibert Jakub02
Košťál Radek20Zlámal Jaromír11
Urbánek Jan02Polanský Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14222:219TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubCrha Jakub-9-9-10  0301
2.Kaucký PetrKarásek Karel-9-9-9  0302
3.Málek TomášPavlík Tibor59-87 3112
4.Kaucký PetrCrha Jakub8-676 3122
5.Němeček JakubPavlík Tibor6-94-8-102323
6.Málek TomášKarásek Karel74-6-3-72324
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Martinko Jiří
Tomica Daniel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Crha Jakub11
Kaucký Petr11Karásek Karel20
Málek Tomáš11Pavlík Tibor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3169:110DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinFígeľ Jakub11-1554 3110
2.Pištej ĽubomírBeneš Michal487  3020
3.Šereda PeterČihák Marek-83-9333230
4.Pištej ĽubomírFígeľ Jakub11210  3040
5.Olejník MartinČihák Marek         
6.Šereda PeterBeneš Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Fígeľ Jakub02
Pištej Ľubomír20Beneš Michal01
Šereda Peter10Čihák Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:6211:182STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelObešlo Michal669  3010
2.Šimončík JosefTregler Tomáš9-11-95-32311
3.Korbel PetrGavlas Antonín ml.-913-95103221
4.Šimončík JosefObešlo Michal9-1198 3131
5.Širuček PavelGavlas Antonín ml.887  3041
6.Korbel PetrTregler Tomáš         
7.Šimončík Josef
Korbel Petr
 
 
Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel20Obešlo Michal02
Šimončík Josef11Tregler Tomáš10
Korbel Petr10Gavlas Antonín ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2 KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeKoblížek Martin-3448 3110
2.Kobes KristiánBuben Vlastimil3112  3020
3.Klásek MarekSitak Andriy108-815 3130
4.Kobes KristiánKoblížek Martin689  3040
5.Bai HeSitak Andriy         
6.Klásek MarekBuben Vlastimil         
7.Bai He
Kobes Kristián
 
 
Sitak Andriy
Šlapák Miloš
 
 
     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He10Koblížek Martin02
Kobes Kristián20Buben Vlastimil01
Klásek Marek10Sitak Andriy01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13145:189SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášČihák Marek-6-3-12  0301
2.Kaucký PetrFígeľ Jakub-11497 3111
3.Kučera StanislavBeneš Michal-7-1-8  0312
4.Kaucký PetrČihák Marek-9-910-11 1313
5.Málek TomášBeneš Michal9-6-5-1 1314
6.Kučera StanislavFígeľ Jakub         
7.Kučera Stanislav
Málek Tomáš
 
 
Čihák Marek
Beneš Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš02Čihák Marek20
Kaucký Petr11Fígeľ Jakub01
Kučera Stanislav01Beneš Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2146:95DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKalužný Samuel7108  3010
2.Pištej ĽubomírCrha Jakub4-457 3120
3.Šereda PeterPavlík Tibor3-977 3130
4.Pištej ĽubomírKalužný Samuel537  3040
5.Olejník MartinPavlík Tibor         
6.Šereda PeterCrha Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Kalužný Samuel02
Pištej Ľubomír20Crha Jakub01
Šereda Peter10Pavlík Tibor01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2146:86STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelLebeda Michal ml.812  3010
2.Hrnčiřík JanSitak Andriy6-7-7753220
3.Šimončík JosefHrunka Jakub958  3030
4.Hrnčiřík JanLebeda Michal ml.445  3040
5.Širuček PavelHrunka Jakub         
6.Šimončík JosefSitak Andriy         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel10Lebeda Michal ml.02
Hrnčiřík Jan20Sitak Andriy01
Šimončík Josef10Hrunka Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:16219:256SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeGavlas Antonín ml.89-9-8-52301
2.Kobes KristiánReitšpies David-8-7-7  0302
3.Klásek MarekTregler Tomáš4-7-910103212
4.Zhao BojiGavlas Antonín ml.-6-89-4 1313
5.Bai HeTregler Tomáš-8810-343223
6.Klásek MarekObešlo Michal-48-4-9 1324
7.Bai He
Kobes Kristián
 
 
Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Gavlas Antonín ml.20
Kobes Kristián01Reitšpies David10
Klásek Marek11Tregler Tomáš02
Zhao Boji01Obešlo Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1272:132SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilReitšpies David-1-4-9  0301
2.Hort TomášGavlas Antonín ml.-5-7-1  0302
3.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-7-5-8  0303
4.Hort TomášReitšpies David-9-8-8  0304
5.Buben VlastimilTregler Tomáš         
6.Lebeda Michal ml.Gavlas Antonín ml.         
7.Lebeda Michal ml.
Hort Tomáš
 
 
Tregler Tomáš
Gavlas Antonín ml.
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Reitšpies David20
Hort Tomáš02Gavlas Antonín ml.10
Lebeda Michal ml.01Tregler Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7213:161STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefKalužný Samuel614  3010
2.Hrnčiřík JanKlos Patrik-84-9-6 1311
3.Širuček PavelCrha Jakub74-10-1063221
4.Hrnčiřík JanKalužný Samuel-121111-1143231
5.Šimončík JosefCrha Jakub865  3041
6.Širuček PavelKlos Patrik         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Crha Jakub
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef20Kalužný Samuel02
Hrnčiřík Jan11Klos Patrik10
Širuček Pavel10Crha Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1144:102KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeŠtrof Vojtěch475  3010
2.Kobes KristiánFígeľ Jakub688  3020
3.Klásek MarekBeneš Michal-10897 3130
4.Kobes KristiánKarabec Ivan81010  3040
5.Bai HeBeneš Michal         
6.Klásek MarekFígeľ Jakub         
7.Bai He
Kobes Kristián
 
 
Beneš Michal
Fígeľ Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He10Štrof Vojtěch01
Kobes Kristián20Fígeľ Jakub01
Klásek Marek10Beneš Michal01
   Karabec Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1272:132TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrKošťál Radek-5-7-8  0301
2.Málek Tomᚊtěpánek David-6-5-5  0302
3.Němeček JakubHořejší Miroslav-4-8-5  0303
4.Málek TomášKošťál Radek-6-6-7  0304
5.Kaucký PetrHořejší Miroslav         
6.Němeček JakubŠtěpánek David         
7.Němeček Jakub
Korbel Filip ml.
 
 
Vorlíček Luboš
Kopřiva Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr01Košťál Radek20
Málek Tomáš02Štěpánek David10
Němeček Jakub01Hořejší Miroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4166:130DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinSeibert Jakub76-11-683210
2.Pištej ĽubomírKabelka Tomáš9-959 3120
3.Šereda PeterZlámal Jaromír76-88 3130
4.Pištej ĽubomírSeibert Jakub568  3040
5.Olejník MartinZlámal Jaromír         
6.Šereda PeterKabelka Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Seibert Jakub02
Pištej Ľubomír20Kabelka Tomáš01
Šereda Peter10Zlámal Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3162:123KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhao BojiKalužný Samuel108-107 3110
2.Kobes KristiánKarásek Karel1068  3020
3.Klásek MarekCrha Jakub-97-9663230
4.Kobes KristiánKalužný Samuel687  3040
5.Zhao BojiCrha Jakub         
6.Klásek MarekKarásek Karel         
7.Kobes Kristián
Bai He
 
 
Karásek Karel
Crha Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zhao Boji10Kalužný Samuel02
Kobes Kristián20Karásek Karel01
Klásek Marek10Crha Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:112STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefFígeľ Jakub3-7128 3110
2.Širuček PavelŠtrof Vojtěch787  3020
3.Korbel PetrBeneš Michal9110  3030
4.Širuček PavelFígeľ Jakub9-8511 3140
5.Šimončík JosefBeneš Michal         
6.Korbel PetrŠtrof Vojtěch         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Beneš Michal
Fígeľ Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef10Fígeľ Jakub02
Širuček Pavel20Štrof Vojtěch01
Korbel Petr10Beneš Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9230:208DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírKošťál Radek5-9-9483210
2.Šereda PeterUrbánek Jan1058  3020
3.Olejník MartinHořejší Miroslav78-7-6-62321
4.Šereda PeterKošťál Radek-111-12-5 1322
5.Pištej ĽubomírHořejší Miroslav103-65 3132
6.Olejník MartinUrbánek Jan598  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Košťál Radek11
Šereda Peter11Urbánek Jan02
Olejník Martin11Hořejší Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:14198:226TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrPolanský Tomáš-14-9-8  0301
2.Málek TomášZlámal Jaromír7-9-11-9 1302
3.Kučera StanislavSeibert Jakub6-5-510163212
4.Málek TomášPolanský Tomáš-9-58-5 1313
5.Kaucký PetrSeibert Jakub9-99-7-82314
6.Kučera StanislavZlámal Jaromír         
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Seibert Jakub
Kabelka Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr02Polanský Tomáš20
Málek Tomáš02Zlámal Jaromír10
Kučera Stanislav10Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1298:150DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášOlejník Martin-9-9-10  0301
2.Kučera StanislavPištej Ľubomír-3-6-8  0302
3.Kaucký PetrŠereda Peter-779-10-52303
4.Němeček JakubOlejník Martin-3-1-5  0304
5.Málek Tomᚊereda Peter         
6.Kaucký PetrPištej Ľubomír         
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Pištej Ľubomír
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš01Olejník Martin20
Kučera Stanislav01Pištej Ľubomír10
Kaucký Petr01Šereda Peter10
Němeček Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10199:206nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek JanŠimončík Josef14-4-3-1 1301
2.Hořejší MiroslavHrnčiřík Jan1224  3011
3.Košťál RadekŠiruček Pavel-99-7-13 1312
4.Hořejší MiroslavŠimončík Josef713-66 3122
5.Urbánek JanŠiruček Pavel-1-36-8 1323
6.Košťál RadekHrnčiřík Jan487  3033
7.Košťál Radek
Hořejší Miroslav
 
 
Širuček Pavel
Šimončík Josef
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Urbánek Jan02Šimončík Josef11
Hořejší Miroslav20Hrnčiřík Jan02
Košťál Radek11Širuček Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14186:226KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubBai He11-9-78-62301
2.Polanský TomášKlásek Marek-7-710-8 1302
3.Kabelka TomášZhao Boji810-4-693212
4.Polanský TomášBai He6-3-109-72313
5.Seibert JakubZhao Boji-5-6-9  0314
6.Kabelka TomášKlásek Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Bai He20
Polanský Tomáš02Klásek Marek10
Kabelka Tomáš10Zhao Boji11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1290:151SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubTregler Tomáš-10-8-7  0301
2.Pavlík TiborObešlo Michal-7-4-6  0302
3.Kalužný SamuelGavlas Antonín ml.-49-1-6 1303
4.Pavlík TiborTregler Tomáš-2-99-4 1304
5.Crha JakubGavlas Antonín ml.         
6.Kalužný SamuelObešlo Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub01Tregler Tomáš20
Pavlík Tibor02Obešlo Michal10
Kalužný Samuel01Gavlas Antonín ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3158:122SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekŠlapák Miloš4-8-111073210
2.Beneš MichalKoblížek Martin9-563 3120
3.Fígeľ JakubSitak Andriy798  3030
4.Beneš MichalŠlapák Miloš5910  3040
5.Čihák MarekSitak Andriy         
6.Fígeľ JakubKoblížek Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek10Šlapák Miloš02
Beneš Michal20Koblížek Martin01
Fígeľ Jakub10Sitak Andriy01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12140:171STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubŠiruček Pavel11-3-8-7 1301
2.Polanský TomášHrnčiřík Jan3-97-5-102302
3.Zlámal JaromírŠimončík Josef-7-6-8  0303
4.Polanský Tomᚊiruček Pavel-697-10-42304
5.Seibert JakubŠimončík Josef         
6.Zlámal JaromírHrnčiřík Jan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Širuček Pavel20
Polanský Tomáš02Hrnčiřík Jan10
Zlámal Jaromír01Šimončík Josef10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:13227:241nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekBai He7-6-68133210
2.Hořejší MiroslavKlásek Marek57-93 3120
3.Urbánek JanKobes Kristián-5-6-11  0321
4.Hořejší MiroslavBai He-1498-12-42322
5.Košťál RadekKobes Kristián8-8515 3132
6.Urbánek JanKlásek Marek-7-3-5  0333
7.Košťál Radek
Hořejší Miroslav
 
 
Bai He
Kobes Kristián
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Bai He11
Hořejší Miroslav11Klásek Marek11
Urbánek Jan02Kobes Kristián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12125:155SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekObešlo Michal-9-85-6 1301
2.Beneš MichalGavlas Antonín ml.6-8-8-6 1302
3.Fígeľ JakubTregler Tomáš-6-711-4 1303
4.Beneš MichalObešlo Michal-9-9-10  0304
5.Čihák MarekTregler Tomáš         
6.Fígeľ JakubGavlas Antonín ml.         
7.Čihák Marek
Beneš Michal
 
 
Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek01Obešlo Michal20
Beneš Michal02Gavlas Antonín ml.10
Fígeľ Jakub01Tregler Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:412:13220:239TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík TiborDemek Tomáš-3-788-82301
2.Crha JakubKoblížek Martin7128  3011
3.Karásek KarelSitak Andriy7-8-6-7 1312
4.Crha JakubDemek Tomáš9-5114 3122
5.Pavlík TiborSitak Andriy5-5-7-9 1323
6.Klos PatrikKoblížek Martin-3-7611-62324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlík Tibor02Demek Tomáš11
Crha Jakub20Koblížek Martin11
Karásek Karel01Sitak Andriy20
Klos Patrik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9245:191SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fígeľ JakubPavlík Tibor-9654 3110
2.Čihák MarekKlos Patrik937  3020
3.Karabec IvanCrha Jakub-511-11-6 1321
4.Čihák MarekKalužný Samuel278  3031
5.Fígeľ JakubCrha Jakub-123-108-92332
6.Karabec IvanKlos Patrik1-9-7573242
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Fígeľ Jakub11Pavlík Tibor01
Čihák Marek20Klos Patrik02
Karabec Ivan11Crha Jakub20
   Kalužný Samuel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11216:216nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášHořejší Miroslav9-9-11-10 1301
2.Obešlo MichalKošťál Radek11-6-7-5 1302
3.Reitšpies DavidŠtěpánek David-41185 3112
4.Obešlo MichalHořejší Miroslav11-7-5-5 1313
5.Tregler Tomᚊtěpánek David725  3023
6.Reitšpies DavidKošťál Radek7-988 3133
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš11Hořejší Miroslav20
Obešlo Michal02Košťál Radek11
Reitšpies David20Štěpánek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:216:11255:241TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sitak AndriyPolanský Tomáš-76-77-72301
2.Demek TomášSeibert Jakub-1-779103211
3.Koblížek MartinKabelka Tomáš767  3021
4.Demek TomášPolanský Tomáš63-44 3131
5.Sitak AndriyKabelka Tomáš-5129-8-92332
6.Koblížek MartinSeibert Jakub-9712-883242
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Seibert Jakub
Kabelka Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sitak Andriy02Polanský Tomáš11
Demek Tomáš20Seibert Jakub02
Koblížek Martin20Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0138:90STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelMálek Tomáš7116  3010
2.Šimončík JosefKaucký Petr11310  3020
3.Hrnčiřík JanKubík Jiří1056  3030
4.Šimončík JosefMálek Tomáš795  3040
5.Širuček PavelKubík Jiří         
6.Hrnčiřík JanKaucký Petr         
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel10Málek Tomáš02
Šimončík Josef20Kaucký Petr01
Hrnčiřík Jan10Kubík Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:15232:256nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobes KristiánPištej Ľubomír-6119-1183210
2.Bai HeŠereda Peter513-11-443220
3.Klásek MarekOlejník Martin-69-810-42321
4.Bai HePištej Ľubomír6-76-863231
5.Kobes KristiánOlejník Martin-7-8-4  0332
6.Klásek MarekŠereda Peter-5-6-9  0333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kobes Kristián11Pištej Ľubomír02
Bai He20Šereda Peter11
Klásek Marek02Olejník Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12121:156TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Košťál Radek-8-3-5  0301
2.Sitak AndriyŠtěpánek David6-4-96-62302
3.Demek TomášHořejší Miroslav-757-7-42303
4.Sitak AndriyKošťál Radek-8-8-8  0304
5.Lebeda Michal ml.Hořejší Miroslav         
6.Demek Tomᚊtěpánek David         
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Košťál Radek
Hořejší Miroslav
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.01Košťál Radek20
Sitak Andriy02Štěpánek David10
Demek Tomáš01Hořejší Miroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1136:66SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MichalSeibert Jakub514  3010
2.Tregler TomášZlámal Jaromír846  3020
3.Gavlas Antonín ml.Polanský Tomáš464  3030
4.Tregler TomášSeibert Jakub81-44 3140
5.Obešlo MichalPolanský Tomáš         
6.Gavlas Antonín ml.Zlámal Jaromír         
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Seibert Jakub
Kabelka Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Michal10Seibert Jakub02
Tregler Tomáš20Zlámal Jaromír01
Gavlas Antonín ml.10Polanský Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4163:130KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhao BojiMálek Tomáš79-88 3110
2.Kobes KristiánKaucký Petr8-6-10763220
3.Klásek MarekKubík Jiří572  3030
4.Bai HeMálek Tomáš89-79 3140
5.Zhao BojiKubík Jiří         
6.Klásek MarekKaucký Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zhao Boji10Málek Tomáš02
Kobes Kristián10Kaucký Petr01
Klásek Marek10Kubík Jiří01
Bai He10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15191:231DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefPištej Ľubomír5-13-7-5 1301
2.Širuček PavelŠereda Peter98-98 3111
3.Hrnčiřík JanOlejník Martin-9-4-5  0312
4.Širuček PavelPištej Ľubomír-410-10883222
5.Šimončík JosefOlejník Martin-9-3-12  0323
6.Hrnčiřík JanŠereda Peter-6-11-6  0324
7.Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
Pištej Ľubomír
Šereda Peter
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef02Pištej Ľubomír11
Širuček Pavel20Šereda Peter11
Hrnčiřík Jan02Olejník Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec, Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:10227:205nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek MarekŠiruček Pavel-2-49-9 1301
2.Bai HeŠimončík Josef-12-736-92302
3.Zhao BojiKorbel Petr5-987 3112
4.Bai HeŠiruček Pavel978  3022
5.Klásek MarekKorbel Petr566  3032
6.Zhao BojiŠimončík Josef-75-98-52333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klásek Marek11Širuček Pavel11
Bai He11Šimončík Josef20
Zhao Boji11Korbel Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12106:153SF SKK EL Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrReitšpies David9-7-5-2 1301
2.Málek TomášTregler Tomáš-79-4-7 1302
3.Němeček JakubObešlo Michal-7-7-8  0303
4.Málek TomášReitšpies David-53-9-5 1304
5.Kaucký PetrObešlo Michal         
6.Němeček JakubTregler Tomáš         
7.Němeček Jakub
Málek Tomáš
 
 
Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr01Reitšpies David20
Málek Tomáš02Tregler Tomáš10
Němeček Jakub01Obešlo Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1141:64DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinLebeda Michal ml.33-45 3110
2.Pištej ĽubomírŠlapák Miloš624  3020
3.Šereda PeterKoblížek Martin5314  3030
4.Pištej ĽubomírLebeda Michal ml.413  3040
5.Olejník MartinKoblížek Martin         
6.Šereda PeterŠlapák Miloš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Lebeda Michal ml.02
Pištej Ľubomír20Šlapák Miloš01
Šereda Peter10Koblížek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:9236:199nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší MiroslavKalužný Samuel3-8-102-102301
2.Košťál RadekCrha Jakub899  3011
3.Štěpánek DavidPavlík Tibor6-1212-8-72312
4.Košťál RadekKalužný Samuel586  3022
5.Hořejší MiroslavPavlík Tibor388  3032
6.Štěpánek DavidCrha Jakub6-9-11-4 1333
7.Košťál Radek
Hořejší Miroslav
 
 
Crha Jakub
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hořejší Miroslav11Kalužný Samuel11
Košťál Radek20Crha Jakub11
Štěpánek David02Pavlík Tibor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:12168:188SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal JaromírČihák Marek-6-6-8  0301
2.Polanský TomášFígeľ Jakub-7912-5-62302
3.Seibert JakubBeneš Michal972  3012
4.Polanský TomášČihák Marek-6-8-7  0313
5.Zlámal JaromírBeneš Michal11-10-104-72314
6.Seibert JakubFígeľ Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zlámal Jaromír02Čihák Marek20
Polanský Tomáš02Fígeľ Jakub10
Seibert Jakub10Beneš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:11244:223nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterReitšpies David776  3010
2.Olejník MartinTregler Tomáš9-79-853220
3.Pištej ĽubomírObešlo Michal-9-108-9 1321
4.Olejník MartinReitšpies David588  3031
5.Šereda PeterObešlo Michal-8-1299-22332
6.Pištej ĽubomírTregler Tomáš-83-95-82333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter11Reitšpies David02
Olejník Martin20Tregler Tomáš11
Pištej Ľubomír02Obešlo Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:8199:179SK Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrDemek Tomáš646  3010
2.Málek TomášKoblížek Martin-10895 3120
3.Němeček JakubSitak Andriy-8-8-11  0321
4.Málek TomášDemek Tomáš-7-98793231
5.Kaucký PetrSitak Andriy7-9-38113241
6.Němeček JakubKoblížek Martin         
7.Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr20Demek Tomáš02
Málek Tomáš20Koblížek Martin01
Němeček Jakub01Sitak Andriy11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:14255:257nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka TomášCrha Jakub-11-774-92301
2.Seibert JakubKarásek Karel66-12-5-82302
3.Polanský TomášPavlík Tibor89-10-593212
4.Seibert JakubCrha Jakub-9-6-8  0313
5.Kabelka TomášPavlík Tibor7-4511 3123
6.Polanský TomášKarásek Karel7-7-9993233
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Tomáš11Crha Jakub20
Seibert Jakub02Karásek Karel11
Polanský Tomáš20Pavlík Tibor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:12229:231nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek DavidČihák Marek8-10-4-9 1301
2.Hořejší MiroslavBeneš Michal-81011-1043211
3.Košťál RadekFígeľ Jakub59-105 3121
4.Hořejší MiroslavČihák Marek-4-1069-72322
5.Štěpánek DavidFígeľ Jakub-7-7-7  0323
6.Košťál RadekBeneš Michal9910  3033
7.Košťál Radek
Hořejší Miroslav
 
 
Čihák Marek
Beneš Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánek David02Čihák Marek20
Hořejší Miroslav11Beneš Michal02
Košťál Radek20Fígeľ Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12124:172TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKošťál Radek-4-4-5  0301
2.Seibert JakubŠtěpánek David-9-711-7 1302
3.Zlámal JaromírHořejší Miroslav-910-6-4 1303
4.Kabelka TomášKošťál Radek-8910-4-92304
5.Polanský TomášHořejší Miroslav         
6.Zlámal JaromírŠtěpánek David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš01Košťál Radek20
Seibert Jakub01Štěpánek David10
Zlámal Jaromír01Hořejší Miroslav10
Kabelka Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:11231:221nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKaucký Petr-91111-8-82301
2.Pavlík TiborKučera Stanislav563  3011
3.Karásek KarelMálek Tomáš-6-10-6  0312
4.Pavlík TiborKaucký Petr-9-810783222
5.Crha JakubMálek Tomáš-4-948-42323
6.Karásek KarelKučera Stanislav6911  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub02Kaucký Petr11
Pavlík Tibor20Kučera Stanislav02
Karásek Karel11Málek Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:1294:153DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekŠereda Peter47-9-1-42301
2.Beneš MichalPištej Ľubomír-12-5-2  0302
3.Fígeľ JakubOlejník Martin-7-5-4  0303
4.Beneš MichalŠereda Peter-87-2-2 1304
5.Čihák MarekOlejník Martin         
6.Fígeľ JakubPištej Ľubomír         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek01Šereda Peter20
Beneš Michal02Pištej Ľubomír10
Fígeľ Jakub01Olejník Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14226:224STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidŠimončík Josef-936-383210
2.Tregler TomášKorbel Petr559  3020
3.Obešlo MichalŠiruček Pavel-9-987-72321
4.Tregler Tomᚊimončík Josef-8-9-9  0322
5.Reitšpies DavidŠiruček Pavel-10-9-9  0323
6.Obešlo MichalKorbel Petr-1010-67-82324
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David11Šimončík Josef11
Tregler Tomáš11Korbel Petr11
Obešlo Michal02Širuček Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:14145:189KST Robot Metalfin Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sitak AndriyKobes Kristián6-69-773210
2.Lebeda Michal ml.Klásek Marek-5-11-6  0311
3.Šlapák MilošZhao Boji-8-7-5  0312
4.Lebeda Michal ml.Kobes Kristián9-7-8-8 1313
5.Sitak AndriyZhao Boji-11-6-6  0314
6.Šlapák MilošKlásek Marek         
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Kobes Kristián
Klásek Marek
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sitak Andriy11Kobes Kristián11
Lebeda Michal ml.02Klásek Marek10
Šlapák Miloš01Zhao Boji20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, 736 01 Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3151:112SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekMálek Tomáš6-8-5493210
2.Fígeľ JakubKučera Stanislav3610  3020
3.Beneš MichalKaucký Petr-5874 3130
4.Fígeľ JakubMálek Tomáš868  3040
5.Čihák MarekKaucký Petr         
6.Beneš MichalKučera Stanislav         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek10Málek Tomáš02
Fígeľ Jakub20Kučera Stanislav01
Beneš Michal10Kaucký Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12111:152DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubOlejník Martin-96-7-3 1301
2.Pavlík TiborPištej Ľubomír-8-6-8  0302
3.Karásek KarelŠereda Peter-86-13-3 1303
4.Pavlík TiborOlejník Martin-8-13-3  0304
5.Crha JakubŠereda Peter         
6.Karásek KarelPištej Ľubomír         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub01Olejník Martin20
Pavlík Tibor02Pištej Ľubomír10
Karásek Karel01Šereda Peter10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1284:143STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož PetrŠiruček Pavel-49-4-10 1301
2.Sitak AndriyŠimončík Josef-4-8-10  0302
3.Lebeda Michal ml.Korbel Petr-7-2-6  0303
4.Sitak AndriyŠiruček Pavel-8-9-1  0304
5.Brož PetrKorbel Petr         
6.Lebeda Michal ml.Šimončík Josef         
7.Sitak Andriy
Lebeda Michal ml.
 
 
Korbel Petr
Širuček Pavel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brož Petr01Širuček Pavel20
Sitak Andriy02Šimončík Josef10
Lebeda Michal ml.01Korbel Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Robot Metalfin HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11211:204nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MichalBai He-7-9-6  0301
2.Reitšpies DavidKlásek Marek1089  3011
3.Tregler TomášKobes Kristián47-6-453221
4.Reitšpies DavidBai He-9-78-7 1322
5.Obešlo MichalZhao Boji-64-89-92323
6.Tregler TomášKlásek Marek937  3033
7.Tregler Tomáš
Obešlo Michal
 
 
Kobes Kristián
Kudela Petr
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Michal02Bai He20
Reitšpies David11Klásek Marek02
Tregler Tomáš20Kobes Kristián01
   Zhao Boji10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13175:212TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sitak AndriySeibert Jakub-310168 3110
2.Demek TomášKabelka Tomáš-7-12-8  0311
3.Koblížek MartinPolanský Tomáš-4-12-6  0312
4.Demek TomášSeibert Jakub-1077-5-72313
5.Sitak AndriyPolanský Tomáš-2104-7-62314
6.Koblížek MartinKabelka Tomáš         
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Seibert Jakub
Polanský Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sitak Andriy11Seibert Jakub11
Demek Tomáš02Kabelka Tomáš10
Koblížek Martin01Polanský Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:13208:223nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelKučera Stanislav-6-12-7  0301
2.Karásek KarelMálek Tomáš-7-13-9  0302
3.Crha JakubKaucký Petr610-5-983212
4.Karásek KarelKučera Stanislav769  3022
5.Kalužný SamuelKaucký Petr-5-10-8  0323
6.Crha JakubMálek Tomáš10-6-91063233
7.Karásek Karel
Crha Jakub
 
 
Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel02Kučera Stanislav11
Karásek Karel11Málek Tomáš11
Crha Jakub20Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:12252:245nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKaucký Petr-6-368-102301
2.Seibert JakubKučera Stanislav-5-79-11 1302
3.Kabelka TomášMálek Tomáš10-11-12-10 1303
4.Seibert JakubKaucký Petr-1510210 3113
5.Polanský TomášMálek Tomáš-9-78963223
6.Zlámal JaromírKučera Stanislav857  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš11Kaucký Petr11
Seibert Jakub11Kučera Stanislav11
Kabelka Tomáš01Málek Tomáš11
Zlámal Jaromír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:8205:190TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinCrha Jakub-7-98-7 1301
2.Demek TomášKalužný Samuel9149  3011
3.Sitak AndriyKarásek Karel9-868 3121
4.Demek TomášCrha Jakub-66-12873231
5.Koblížek MartinKarásek Karel-3-55463241
6.Sitak AndriyKalužný Samuel         
7.Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
Crha Jakub
Karásek Karel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin11Crha Jakub11
Demek Tomáš20Kalužný Samuel01
Sitak Andriy10Karásek Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:412:12216:214TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubPolanský Tomáš8-67-9-42301
2.Klos PatrikKabelka Tomáš638  3011
3.Karásek KarelSeibert Jakub-6-910-3 1312
4.Klos PatrikPolanský Tomáš8-9-2-9 1313
5.Crha JakubSeibert Jakub976  3023
6.Kalužný SamuelZlámal Jaromír-617-9-112324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Polanský Tomáš20
Klos Patrik11Kabelka Tomáš01
Karásek Karel01Seibert Jakub11
Kalužný Samuel01Zlámal Jaromír10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10195:195nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavŠlapák Miloš48-65 3110
2.Kaucký PetrDemek Tomáš1086  3020
3.Málek TomášSitak Andriy-5-8109-92321
4.Kaucký PetrŠlapák Miloš285  3031
5.Kučera StanislavSitak Andriy-1-5-3  0332
6.Málek TomášDemek Tomáš-109-7-7 1333
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Sitak Andriy
Demek Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Šlapák Miloš02
Kaucký Petr20Demek Tomáš11
Málek Tomáš02Sitak Andriy20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9230:203TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka TomášDemek Tomáš6-3-75-62301
2.Polanský TomášKoblížek Martin34-108 3111
3.Seibert JakubSitak Andriy-12797 3121
4.Polanský TomášDemek Tomáš476  3031
5.Kabelka TomášSitak Andriy7-3-11-2 1332
6.Seibert JakubKoblížek Martin-106810 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Tomáš02Demek Tomáš11
Polanský Tomáš20Koblížek Martin02
Seibert Jakub20Sitak Andriy11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:12220:211nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavCrha Jakub7-89-843210
2.Kaucký PetrKlos Patrik742  3020
3.Němeček JakubKarásek Karel79-99 3130
4.Kaucký PetrCrha Jakub10-87-13-82331
5.Kučera StanislavKarásek Karel-7-8-7  0332
6.Němeček JakubKalužný Samuel-8-7-7  0333
7.Kučera Stanislav
Málek Tomáš
 
 
Crha Jakub
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Crha Jakub11
Kaucký Petr11Klos Patrik01
Němeček Jakub11Karásek Karel11
   Kalužný Samuel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí: