Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118, 124, 205 do zastávky Na Strži nebo ze stanice Dvorce bus 118 výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29596:576SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Pavlovský Tomáš
 
 
Jirásek Jiří st.
Zúbrik Mário
 
 
-9-7-6  0301
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
-8-711573211
3.Berný LukášZúbrik Mário-6-7-6  0312
4.Dlouhý KarelHojovec Ondřej-3-10-9  0313
5.Hrubý VáclavRůžička Václav-4-107-2 1314
6.Pavlovský TomášJirásek Jiří st.759  3024
7.Dlouhý KarelZúbrik Mário8-479 3134
8.Hrubý VáclavHojovec Ondřej5-9-131233244
9.Pavlovský TomášRůžička Václav-479-9-72345
10.Berný LukášJirásek Jiří st.2-97-12-62346
11.Hrubý VáclavZúbrik Mário-8-3-6  0347
12.Pavlovský TomášHojovec Ondřej5108  3057
13.Berný LukášRůžička Václav89-89 3167
14.Dlouhý KarelJirásek Jiří st.966  3077
15.Pavlovský TomášZúbrik Mário-897-573287
16.Berný LukášHojovec Ondřej756  3097
17.Dlouhý KarelRůžička Václav953  30107
18.Hrubý VáclavJirásek Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš22Zúbrik Mário22
Dlouhý Karel31Hojovec Ondřej13
Hrubý Václav12Růžička Václav22
Pavlovský Tomáš31Jirásek Jiří st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, Sokolovna TJ STŘÍŽKOV, Habartická 200/5, Střížkov, Praha 9, METRO C STŘÍŽKOV, pak 400 m pěšky: do ul. Teplická, mezi prvním a druhým panel. domem zahnout doleva.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29610:551TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Lukáš
Doležal Karel
 
 
Nágr Pavel
Železný Miroslav
 
 
-4-912-7 1301
2.Stehlík Martin
Kolda Petr
 
 
Dolanský Roman
Skopec Daniel
 
 
658  3011
3.Kolda PetrŽelezný Miroslav6-121210 3121
4.Doležal KarelDolanský Roman-99-10-9 1322
5.Provazník LukášNágr Pavel-8-6-8  0323
6.Stehlík MartinSkopec Daniel783  3033
7.Doležal KarelŽelezný Miroslav-4-6-7  0334
8.Provazník LukášDolanský Roman-1-10-7  0335
9.Stehlík MartinNágr Pavel-897-1233245
10.Kolda PetrSkopec Daniel102  3055
11.Provazník Lukᚎelezný Miroslav-4-7-4  0356
12.Stehlík MartinDolanský Roman11417  3066
13.Kolda PetrNágr Pavel427  3076
14.Doležal KarelSkopec Daniel362  3086
15.Stehlík MartinŽelezný Miroslav-84-6-6 1387
16.Kolda PetrDolanský Roman985  3097
17.Doležal KarelNágr Pavel12-8-8-9 1398
18.Provazník LukášSkopec Daniel4-7-126932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolda Petr40Železný Miroslav31
Doležal Karel13Dolanský Roman22
Provazník Lukáš13Nágr Pavel22
Stehlík Martin31Skopec Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35674:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Václav
Pilina Jan
 
 
Hampl Pavel
Bialas Filip
 
 
6-7-9893210
2.Fišer Martin
Holub Martin
 
 
Daníček Adam
Akopyan Artur
 
 
-89-8-13 1311
3.Pilina JanBialas Filip-6-7-9  0312
4.Holub MartinHampl Pavel-4-7-9  0313
5.Müller VáclavAkopyan Artur7-967 3123
6.Fišer MartinDaníček Adam676  3033
7.Holub MartinBialas Filip-89-9-10 1334
8.Müller VáclavHampl Pavel79-10-9-82335
9.Fišer MartinAkopyan Artur5158  3045
10.Pilina JanDaníček Adam-7986 3155
11.Müller VáclavBialas Filip-89-116-52356
12.Fišer MartinHampl Pavel-8-9-9  0357
13.Pilina JanAkopyan Artur8-9-10-8 1358
14.Holub MartinDaníček Adam9-69-583268
15.Fišer MartinBialas Filip9-7-5-7 1369
16.Pilina JanHampl Pavel-99910 3179
17.Holub MartinAkopyan Artur-9987 3189
18.Müller VáclavDaníček Adam656  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilina Jan22Bialas Filip40
Holub Martin22Hampl Pavel31
Müller Václav22Akopyan Artur13
Fišer Martin22Daníček Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12413:328TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Barcal Petr
 
 
Kruchina Jiří
Klindera Antonín
 
 
99-98 3110
2.Ševčík Ivan
Jelínek Tomáš
 
 
Dyršmíd Milan
Kartaš Zdeněk
 
 
-4-3-9  0311
3.Ševčík IvanKruchina Jiří763  3021
4.Barcal PetrDyršmíd Milan-6674 3131
5.Jelínek TomášKartaš Zdeněk484  3041
6.Remunda ŠtěpánKlindera Antonín47-88 3151
7.Barcal PetrKruchina Jiří-47-8883261
8.Jelínek TomášDyršmíd Milan10-9810 3171
9.Remunda ŠtěpánKartaš Zdeněk-4676 3181
10.Ševčík IvanKlindera Antonín-8376 3191
11.Jelínek TomášKruchina Jiří2-968 31101
12.Remunda ŠtěpánDyršmíd Milan         
13.Ševčík IvanKartaš Zdeněk         
14.Barcal PetrKlindera Antonín         
15.Remunda ŠtěpánKruchina Jiří         
16.Ševčík IvanDyršmíd Milan         
17.Barcal PetrKartaš Zdeněk         
18.Jelínek TomášKlindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Ivan20Kruchina Jiří03
Barcal Petr20Dyršmíd Milan02
Jelínek Tomáš30Kartaš Zdeněk02
Remunda Štěpán20Klindera Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18491:412SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Štěpán
Jež Dominik
 
 
Trávníček Michal
Jankovec Jiří
 
 
2610  3010
2.Macháček Oldřich
Sedláček Prokop
 
 
Chalupa Jaroslav
Růžička Vladimír
 
 
8-11-8-5 1311
3.Rejent ŠtěpánTrávníček Michal466  3021
4.Sedláček ProkopChalupa Jaroslav56-97 3131
5.Macháček OldřichRůžička Vladimír-6-7-8  0332
6.Jež DominikJankovec Jiří1075  3042
7.Sedláček ProkopTrávníček Michal66-7-963252
8.Macháček OldřichChalupa Jaroslav-7-9-8  0353
9.Jež DominikRůžička Vladimír93-77 3163
10.Rejent ŠtěpánJankovec Jiří1075  3073
11.Macháček OldřichTrávníček Michal-5-65-6 1374
12.Jež DominikChalupa Jaroslav8105  3084
13.Rejent ŠtěpánRůžička Vladimír-5107-823294
14.Sedláček ProkopJankovec Jiří6126  30104
15.Jež DominikTrávníček Michal6    10  
16.Rejent ŠtěpánChalupa Jaroslav         
17.Sedláček ProkopRůžička Vladimír         
18.Macháček OldřichJankovec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Štěpán30Trávníček Michal12
Sedláček Prokop30Chalupa Jaroslav12
Macháček Oldřich03Růžička Vladimír12
Jež Dominik30Jankovec Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Budiš Ondřej
 
 
Boštíková Věra
Kulveit Drahoslav
 
 
     3110
2.Srb Vladimír
Ploc Marek
 
 
Smrkovský Petr
Semián Richard
 
 
     3120
3.Ploc MarekKulveit Drahoslav     0321
4.Srb VladimírSemián Richard     3131
5.Veselý LubošSmrkovský Petr     3141
6.Budiš OndřejBoštíková Věra     3051
7.Srb VladimírKulveit Drahoslav     1352
8.Veselý LubošSemián Richard     3162
9.Budiš OndřejSmrkovský Petr     3072
10.Ploc MarekBoštíková Věra     3182
11.Veselý LubošKulveit Drahoslav     1383
12.Budiš OndřejSemián Richard     3193
13.Ploc MarekSmrkovský Petr     30103
14.Srb VladimírBoštíková Věra         
15.Budiš OndřejKulveit Drahoslav         
16.Ploc MarekSemián Richard         
17.Srb VladimírSmrkovský Petr         
18.Veselý LubošBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ploc Marek21Kulveit Drahoslav30
Srb Vladimír11Semián Richard03
Veselý Luboš21Smrkovský Petr03
Budiš Ondřej30Boštíková Věra02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS