Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38601:648TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Milan
Michalec Jiří
 
 
Jágr Martin
Konopásek Luboš
 
 
-7-4-6  0301
2.Stínil Václav
Čihák Josef ml.
 
 
Hladík Ivo
Kunert Ladislav
 
 
-74-3473211
3.Stínil VáclavHladík Ivo-8-7-6  0312
4.Šimon MilanJágr Martin8-779 3122
5.Michalec JiříKonopásek Luboš6-6-78-72323
6.Čihák Josef ml.Kunert Ladislav989  3033
7.Šimon MilanHladík Ivo-5-6-6  0334
8.Michalec JiříJágr Martin6-7-5-8 1335
9.Čihák Josef ml.Konopásek Luboš-77-5893245
10.Stínil VáclavKunert Ladislav959  3055
11.Michalec JiříHladík Ivo-5-7-6  0356
12.Čihák Josef ml.Jágr Martin9-5149 3166
13.Stínil VáclavKonopásek Luboš-810-8-8 1367
14.Šimon MilanKunert Ladislav-8107-9-102368
15.Čihák Josef ml.Hladík Ivo-92-98-102369
16.Stínil VáclavJágr Martin-88-9733279
17.Šimon MilanKonopásek Luboš-89-7-6 13710
18.Michalec JiříKunert Ladislav7-69-6-623  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stínil Václav22Hladík Ivo40
Šimon Milan13Jágr Martin13
Michalec Jiří03Konopásek Luboš31
Čihák Josef ml.31Kunert Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41 TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Němec Václav
 
 
Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
WO    0301
2.Beneš Milan
Přeučil Jiří
 
 
Monyč Valerij
Szilágyi Tomáš
 
 
     2302
3.Přeučil JiříMonyč Valerij     3112
4.Szilágyi TomášWO    0313
5.Beneš MilanFejks Michal     3223
6.Němec VáclavJansa Jiří     3233
7.Monyč ValerijWO    0334
8.Beneš MilanSzilágyi Tomáš     3144
9.Němec VáclavFejks Michal     3154
10.Přeučil JiříJansa Jiří     3164
11.Beneš MilanMonyč Valerij     3174
12.Němec VáclavSzilágyi Tomáš     3284
13.Přeučil JiříFejks Michal     2385
14.Jansa JiříWO    0386
15.Němec VáclavMonyč Valerij     2387
16.Přeučil JiříSzilágyi Tomáš     1388
17.Fejks MichalWO    0389
18.Beneš MilanJansa Jiří     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Přeučil Jiří22Monyč Valerij12
Beneš Milan31Szilágyi Tomáš12
Němec Václav31Fejks Michal12
   Jansa Jiří12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patro..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26587:549KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Petr
Matoušek Jiří
 
 
Dušek Zdeněk
Krejsa Josef
 
 
-9-9-5  0301
2.Kachlík Jan
Tvrdík Petr
 
 
Svatoň Petr
Bláha Jaroslav
 
 
5-787 3111
3.Matoušek JiříDušek Zdeněk-9-7-7  0312
4.Bukovský PetrBláha Jaroslav8710  3022
5.Kachlík JanKrejsa Josef-7-661073232
6.Tvrdík PetrSvatoň Petr479  3042
7.Bukovský PetrDušek Zdeněk5-5-9-9 1343
8.Kachlík JanBláha Jaroslav-48-6-5 1344
9.Tvrdík PetrKrejsa Josef61010  3054
10.Matoušek JiříSvatoň Petr675  3064
11.Kachlík JanDušek Zdeněk-388-3-82365
12.Tvrdík PetrBláha Jaroslav9-927 3175
13.Matoušek JiříKrejsa Josef8-789 3185
14.Bukovský PetrSvatoň Petr656  3095
15.Tvrdík PetrDušek Zdeněk-7-7-11  0396
16.Matoušek JiříBláha Jaroslav6-7-713-102397
17.Bukovský PetrKrejsa Josef857  30107
18.Kachlík JanSvatoň Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Jiří22Dušek Zdeněk40
Bukovský Petr31Bláha Jaroslav22
Kachlík Jan12Krejsa Josef04
Tvrdík Petr31Svatoň Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2014 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Slunéčko Jindřich
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
     3110
2.Motlík Pavel
Jirčík Stanislav
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
     0311
3.Motlík PavelTáborský Michal     1312
4.Wavrečka RonaldSkála Patrik     3022
5.Jirčík StanislavZáhorský Vladislav     3032
6.Slunéčko JindřichKolařík Ivan     3042
7.Wavrečka RonaldTáborský Michal     3152
8.Jirčík StanislavSkála Patrik     2353
9.Slunéčko JindřichZáhorský Vladislav     3163
10.Motlík PavelKolařík Ivan     3273
11.Jirčík StanislavTáborský Michal     0374
12.Slunéčko JindřichSkála Patrik     3184
13.Motlík PavelZáhorský Vladislav     3194
14.Wavrečka RonaldKolařík Ivan     30104
15.Slunéčko JindřichTáborský Michal         
16.Motlík PavelSkála Patrik         
17.Wavrečka RonaldZáhorský Vladislav         
18.Jirčík StanislavKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motlík Pavel21Táborský Michal21
Wavrečka Ronald30Skála Patrik12
Jirčík Stanislav12Záhorský Vladislav03
Slunéčko Jindřich30Kolařík Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Petrovice, Bellova 56, Praha 10. Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15485:387TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška František
Hájek Karel
 
 
Siblík Michal
Jendruščák Jaroslav
 
 
5-728 3110
2.Zajíček Luděk
Marek Vladimír
 
 
Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
610-78 3120
3.Matuška FrantišekHolub Martin-898-11-92321
4.Hájek KarelPejchal Vlastimil-9797 3131
5.Zajíček LuděkJendruščák Jaroslav-11943 3141
6.Marek VladimírSiblík Michal-6666 3151
7.Hájek KarelHolub Martin7119  3061
8.Zajíček LuděkPejchal Vlastimil-78-8-6 1362
9.Marek VladimírJendruščák Jaroslav369  3072
10.Matuška FrantišekSiblík Michal-12-74743282
11.Zajíček LuděkHolub Martin5-653 3192
12.Marek VladimírPejchal Vlastimil5-597 31102
13.Matuška FrantišekJendruščák Jaroslav366  30  
14.Hájek KarelSiblík Michal         
15.Marek VladimírHolub Martin         
16.Matuška FrantišekPejchal Vlastimil         
17.Hájek KarelJendruščák Jaroslav         
18.Zajíček LuděkSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuška František11Holub Martin12
Hájek Karel20Pejchal Vlastimil12
Zajíček Luděk21Jendruščák Jaroslav02
Marek Vladimír30Siblík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
Hajný Josef
Samohejl Erich
 
 
     2301
2.Vokál Roman
Libič Ladislav
 
 
Krieger Karel
Lhoták Petr
 
 
     3111
3.Krieger JanKrieger Karel     1312
4.Najbertová LucieHajný Josef     0313
5.Vokál RomanSamohejl Erich     3223
6.Hodoušek DavidLhoták Petr     0324
7.Libič LadislavKrieger Karel     0325
8.Vokál RomanHajný Josef     0326
9.Hodoušek DavidSamohejl Erich     0327
10.Krieger JanLhoták Petr     0328
11.Vokál RomanKrieger Karel     1329
12.Hodoušek DavidHajný Josef     03210
13.Krieger JanSamohejl Erich         
14.Libič LadislavLhoták Petr         
15.Hodoušek DavidKrieger Karel         
16.Krieger JanHajný Josef         
17.Libič LadislavSamohejl Erich         
18.Vokál RomanLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Jan02Krieger Karel30
Najbertová Lucie01Hajný Josef30
Vokál Roman12Samohejl Erich11
Hodoušek David03Lhoták Petr20
Libič Ladislav01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS