Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Hornopočernická 2, 197 00 Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu. a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Jiří
Vrba Karel
 
 
Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
     3210
2.Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
Kobras Ludvík
Erben Michal
 
 
     2311
3.Trnka JosefJonák Přemysl     3021
4.Hrubý JanKobras Ludvík     3131
5.Vrba KarelČerný Ondřej     2332
6.Hrdý JiříErben Michal     3042
7.Hrubý JanJonák Přemysl     3252
8.Vrba KarelKobras Ludvík     2353
9.Hrdý JiříČerný Ondřej     3063
10.Trnka JosefErben Michal     0364
11.Vrba KarelJonák Přemysl     3274
12.Hrdý JiříKobras Ludvík     3184
13.Trnka JosefČerný Ondřej     3194
14.Hrubý JanErben Michal     2395
15.Hrdý JiříJonák Přemysl     32105
16.Trnka JosefKobras Ludvík         
17.Hrubý JanČerný Ondřej         
18.Vrba KarelErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Josef21Jonák Přemysl04
Hrubý Jan21Kobras Ludvík12
Vrba Karel12Černý Ondřej12
Hrdý Jiří40Erben Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8402:305TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Šprongl Jaroslav
 
 
Fausek Jiří
Medal Miroslav
 
 
88-68 3110
2.Nguyen Anh Hai
Dvořák Petr
 
 
Černý Jiří
Vohradský Stanislav
 
 
345  3020
3.Nguyen Anh HaiFausek Jiří10-594 3130
4.Šprongl JaroslavMedal Miroslav8104  3040
5.Dvořák PetrČerný Jiří3-786 3150
6.Rejent MartinVohradský Stanislav984  3060
7.Šprongl JaroslavFausek Jiří-10-10-10  0361
8.Dvořák PetrMedal Miroslav9810  3071
9.Rejent MartinČerný Jiří410-92 3181
10.Nguyen Anh HaiVohradský Stanislav979  3091
11.Dvořák PetrFausek Jiří1010-97 31101
12.Rejent MartinMedal Miroslav         
13.Nguyen Anh HaiČerný Jiří         
14.Šprongl JaroslavVohradský Stanislav         
15.Rejent MartinFausek Jiří         
16.Nguyen Anh HaiMedal Miroslav         
17.Šprongl JaroslavČerný Jiří         
18.Dvořák PetrVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Anh Hai20Fausek Jiří12
Šprongl Jaroslav11Medal Miroslav02
Dvořák Petr30Černý Jiří02
Rejent Martin20Vohradský Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Beňovič Marek
Patho Gabriel
 
 
     3210
2.Vejdělek Karel
Šilar Bohuslav
 
 
Housar Ondřej
Botka Michal
 
 
     1311
3.Ťuík JanBotka Michal     1312
4.Baxa KarelHousar Ondřej     0313
5.Vejdělek KarelBeňovič Marek     3223
6.Šilar BohuslavPatho Gabriel     3033
7.Baxa KarelBotka Michal     0334
8.Vejdělek KarelHousar Ondřej     0335
9.Šilar BohuslavBeňovič Marek     3045
10.Ťuík JanPatho Gabriel     2346
11.Vejdělek KarelBotka Michal     0347
12.Šilar BohuslavHousar Ondřej     0348
13.Ťuík JanBeňovič Marek     3158
14.Baxa KarelPatho Gabriel     3068
15.Šilar BohuslavBotka Michal     1369
16.Ťuík JanHousar Ondřej     23610
17.Baxa KarelBeňovič Marek     13  
18.Vejdělek KarelPatho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan13Botka Michal40
Baxa Karel12Housar Ondřej40
Vejdělek Karel12Beňovič Marek03
Šilar Bohuslav22Patho Gabriel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6404:261SF SKK EL Nino Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkačík Ján
Kubát Petr
 
 
Frolík Jindřich
Hanek Stanislav st.
 
 
6-64-8-52301
2.Vyvadil Jiří
Rozkoš Michal
 
 
Havránek Jakub
Mládek Bohuslav
 
 
645  3011
3.Vyvadil JiříFrolík Jindřich5-978 3121
4.Rozkoš MichalHavránek Jakub626  3031
5.Kubát PetrMládek Bohuslav785  3041
6.Tkačík JánHanek Stanislav st.5911  3051
7.Rozkoš MichalFrolík Jindřich433  3061
8.Kubát PetrHavránek Jakub5-935 3171
9.Tkačík JánMládek Bohuslav483  3081
10.Vyvadil JiříHanek Stanislav st.5-91010 3191
11.Kubát PetrFrolík Jindřich1189  30101
12.Tkačík JánHavránek Jakub         
13.Vyvadil JiříMládek Bohuslav         
14.Rozkoš MichalHanek Stanislav st.         
15.Tkačík JánFrolík Jindřich         
16.Vyvadil JiříHavránek Jakub         
17.Rozkoš MichalMládek Bohuslav         
18.Kubát PetrHanek Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadil Jiří20Frolík Jindřich03
Rozkoš Michal20Havránek Jakub02
Kubát Petr30Mládek Bohuslav02
Tkačík Ján20Hanek Stanislav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35548:584TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Zahradníček Jakub
Halodová Petra
 
 
015  3010
2.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Remunda Štěpán
Ševčík Ivan
 
 
5-8-2-7 1311
3.Verner PavelRemunda Štěpán-6-9-10  0312
4.Šírek EvženŠevčík Ivan7-9-4-9 1313
5.Kratochvíl KarelHalodová Petra757  3023
6.Tuška JanZahradníček Jakub8-59-5103233
7.Šírek EvženRemunda Štěpán-6-14-8  0334
8.Kratochvíl KarelŠevčík Ivan7910  3044
9.Tuška JanHalodová Petra-86-9-8 1345
10.Verner PavelZahradníček Jakub109-8-3-32346
11.Kratochvíl KarelRemunda Štěpán10-7-5-7 1347
12.Tuška JanŠevčík Ivan5-948 3157
13.Verner PavelHalodová Petra-69-7-10 1358
14.Šírek EvženZahradníček Jakub-5-109763268
15.Tuška JanRemunda Štěpán-88-109-82369
16.Verner PavelŠevčík Ivan-2-9-3  03610
17.Šírek EvženHalodová Petra         
18.Kratochvíl KarelZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Verner Pavel04Remunda Štěpán40
Šírek Evžen12Ševčík Ivan22
Kratochvíl Karel21Halodová Petra21
Tuška Jan22Zahradníček Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Michal
Srb Vladimír
 
 
Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
     3010
2.Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
Malich Lukáš
Svatoš Daniel
 
 
     3120
3.Srb VladimírSvatoš Daniel     1321
4.Pocz ŠtefanHruban Vladimír     1322
5.Jirků JaromírTřesohlavý Josef     3032
6.Tůma MichalMalich Lukáš     3142
7.Pocz ŠtefanSvatoš Daniel     2343
8.Jirků JaromírHruban Vladimír     3153
9.Tůma MichalTřesohlavý Josef     3163
10.Srb VladimírMalich Lukáš     3173
11.Jirků JaromírSvatoš Daniel     3283
12.Tůma MichalHruban Vladimír     3193
13.Srb VladimírTřesohlavý Josef     1394
14.Pocz ŠtefanMalich Lukáš     1395
15.Tůma MichalSvatoš Daniel     30105
16.Srb VladimírHruban Vladimír         
17.Pocz ŠtefanTřesohlavý Josef         
18.Jirků JaromírMalich Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Vladimír12Svatoš Daniel22
Pocz Štefan03Hruban Vladimír12
Jirků Jaromír30Třesohlavý Josef12
Tůma Michal40Malich Lukáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS