Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20539:465TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Malich Lukáš
 
 
Hrdý Jiří
Vrba Karel
 
 
787  3010
2.Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
3-959 3120
3.Hruban VladimírHrdý Jiří10-77-3-62321
4.Svatoš DanielTrnka Josef85-76 3131
5.Malich LukášHrubý Jan-5148-9-72332
6.Třesohlavý JosefVrba Karel-841-943242
7.Svatoš DanielHrdý Jiří8-7811 3152
8.Malich LukášTrnka Josef838  3062
9.Třesohlavý JosefHrubý Jan-6-9-8  0363
10.Hruban VladimírVrba Karel7103  3073
11.Malich LukášHrdý Jiří-88-1-5 1374
12.Třesohlavý JosefTrnka Josef39-99 3184
13.Hruban VladimírHrubý Jan55-13-873294
14.Svatoš DanielVrba Karel6107  30104
15.Třesohlavý JosefHrdý Jiří         
16.Hruban VladimírTrnka Josef         
17.Svatoš DanielHrubý Jan         
18.Malich LukášVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruban Vladimír21Hrdý Jiří21
Svatoš Daniel30Trnka Josef03
Malich Lukáš12Hrubý Jan21
Třesohlavý Josef21Vrba Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34427:526PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Halodová Petra
 
 
Srb Vladimír
Tůma Michal
 
 
7-2-7-10 1301
2.Bednarz Karol
Houček Jaroslav
 
 
Pocz Štefan
Turek Tomáš
 
 
-8-7-4  0302
3.Bednarz KarolTůma Michal-7-10-3  0303
4.Halodová PetraSrb Vladimír-9135-3103213
5.Houček JaroslavPocz Štefan-4-12-5  0314
6.Ševčík IvanTurek Tomáš8-4-8-8 1315
7.Halodová PetraTůma Michal-6-10-7  0316
8.Houček JaroslavSrb Vladimír-7-8-3  0317
9.Ševčík IvanPocz Štefan79-1010 3127
10.Bednarz KarolTurek Tomáš1199  3037
11.Houček JaroslavTůma Michal-9-49-5 1338
12.Ševčík IvanSrb Vladimír511-109 3148
13.Bednarz KarolPocz Štefan-7-8-8  0349
14.Halodová PetraTurek Tomáš-97-14-5 13410
15.Ševčík IvanTůma Michal         
16.Bednarz KarolSrb Vladimír         
17.Halodová PetraPocz Štefan         
18.Houček JaroslavTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednarz Karol12Tůma Michal30
Halodová Petra12Srb Vladimír12
Houček Jaroslav03Pocz Štefan21
Ševčík Ivan21Turek Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Verner Pavel
Tichý Stanislav
 
 
     3110
2.Veselý Filip
Blažková Anežka
 
 
Šírek Evžen
Ščuka Martin
 
 
     0311
3.Frolík JindřichŠírek Evžen     2312
4.Mládek BohuslavVerner Pavel     2313
5.Blažková AnežkaTichý StanislavWO    3023
6.Veselý FilipŠčuka Martin     0324
7.Mládek BohuslavŠírek Evžen     0325
8.Blažková AnežkaVerner Pavel     0326
9.Veselý FilipTichý Stanislav     0327
10.Frolík JindřichŠčuka Martin     3237
11.Blažková AnežkaŠírek Evžen     0338
12.Veselý FilipVerner Pavel     0339
13.Frolík JindřichTichý Stanislav     3249
14.Mládek BohuslavŠčuka Martin     3059
15.Veselý FilipŠírek Evžen     03510
16.Frolík JindřichVerner Pavel     32  
17.Mládek BohuslavTichý Stanislav     31  
18.Blažková AnežkaŠčuka Martin     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolík Jindřich21Šírek Evžen40
Mládek Bohuslav12Verner Pavel30
Blažková Anežka02Tichý Stanislav11
Veselý Filip04Ščuka Martin12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36621:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housar Ondřej
Beňovič Marek
 
 
Novotný Miroslav
Vyvadil Jiří
 
 
10-5-4873210
2.Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
Kozel Rudolf
Kotrč Michal
 
 
-99-9-6 1311
3.Patho GabrielNovotný Miroslav98-97 3121
4.Beňovič MarekKotrč Michal-65-6-6 1322
5.Patho RóbertKozel Rudolf-5-8-10  0323
6.Housar OndřejVyvadil Jiří711-107 3133
7.Beňovič MarekNovotný Miroslav10-4-11-8 1334
8.Patho RóbertKotrč Michal6-478 3144
9.Housar OndřejKozel Rudolf0810  3054
10.Patho GabrielVyvadil Jiří-8-5-10  0355
11.Patho RóbertNovotný Miroslav-9-57-4 1356
12.Housar OndřejKotrč Michal115-27 3166
13.Patho GabrielKozel Rudolf87-910 3176
14.Beňovič MarekVyvadil Jiří-3-8-3  0377
15.Housar OndřejNovotný Miroslav989  3087
16.Patho GabrielKotrč Michal9-6-8-8 1388
17.Beňovič MarekKozel Rudolf-99-10-6 1389
18.Patho RóbertVyvadil Jiří-97-8973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patho Gabriel22Novotný Miroslav22
Beňovič Marek04Kotrč Michal22
Patho Róbert22Kozel Rudolf22
Housar Ondřej40Vyvadil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:25556:510TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Daníček Adam
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
468  3010
2.Fausek Jiří
Marat Filip
 
 
Šilar Bohuslav
Vejdělek Karel
 
 
76-138 3120
3.Kotlorz Lukᚍuík Jan7-76-1063230
4.Marat FilipBaxa Karel-6-8-6  0331
5.Fausek JiříŠilar Bohuslav-11-9-7  0332
6.Daníček AdamVejdělek Karel1195  3042
7.Marat FilipŤuík Jan-9-88-10 1343
8.Fausek JiříBaxa Karel-978-373253
9.Daníček AdamŠilar Bohuslav8-6-8273263
10.Kotlorz LukášVejdělek Karel-8210-10103273
11.Fausek JiříŤuík Jan6-5-10-10 1374
12.Daníček AdamBaxa Karel4-1165 3184
13.Kotlorz Lukᚊilar Bohuslav107-03 3194
14.Marat FilipVejdělek Karel-78-591232104
15.Daníček AdamŤuík Jan7811  30  
16.Kotlorz LukášBaxa Karel         
17.Marat FilipŠilar Bohuslav         
18.Fausek JiříVejdělek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlorz Lukáš30Ťuík Jan21
Marat Filip12Baxa Karel12
Fausek Jiří12Šilar Bohuslav12
Daníček Adam30Vejdělek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32360:497TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šprongl Jaroslav
Rejent Martin
 
 
WO    0301
2.Adámek Jiří
Černý Ondřej
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
9-1299 3111
3.Adámek JiříŠprongl Jaroslav3-8-6-6 1312
4.Erben MichalRejent Martin-8-7-8  0313
5.Dvořák PetrWO    0314
6.Černý OndřejNagy Ondrej51312  3024
7.Erben MichalŠprongl Jaroslav11-7-3-4 1325
8.Rejent MartinWO    0326
9.Černý OndřejDvořák Petr4-1167 3136
10.Adámek JiříNagy Ondrej2129  3046
11.Šprongl JaroslavWO    0347
12.Černý OndřejRejent Martin6-7-711-92348
13.Adámek JiříDvořák Petr66-8-7-62349
14.Erben MichalNagy Ondrej-9-9-6  03410
15.Černý OndřejŠprongl Jaroslav         
16.Adámek JiříRejent Martin         
17.Erben MichalDvořák Petr         
18.Nagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adámek Jiří12Šprongl Jaroslav20
Erben Michal03Rejent Martin20
Černý Ondřej21Dvořák Petr11
   Nagy Ondrej12
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS