Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39636:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Halodová Petra
 
 
Hrubý Jan
Neskusil Josef
 
 
WO    0301
2.Houček Jaroslav
Fiala Aleš
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
-69-41083211
3.Halodová PetraHrdý Jiří-10-5-6  0312
4.Fiala AlešNeskusil Josef-10-98-13 1313
5.Houček JaroslavHrubý Jan-9-4-8  0314
6.Ševčík IvanTrnka Josef8-976 3124
7.Fiala AlešHrdý Jiří-6-6-6  0325
8.Houček JaroslavNeskusil Josef3-15-10-9 1326
9.Ševčík IvanHrubý Jan1131  3036
10.Halodová PetraTrnka Josef-115-2333246
11.Houček JaroslavHrdý Jiří10-56-583256
12.Ševčík IvanNeskusil Josef-5758 3166
13.Halodová PetraHrubý Jan-69-79-72367
14.Fiala AlešTrnka Josef1-669 3177
15.Ševčík IvanHrdý Jiří86-10-4-72378
16.Halodová PetraNeskusil Josef-9796 3188
17.Fiala AlešHrubý Jan-8-79-6 1389
18.Houček JaroslavTrnka Josef-4-47453299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halodová Petra22Hrdý Jiří31
Fiala Aleš13Neskusil Josef22
Houček Jaroslav22Hrubý Jan31
Ševčík Ivan31Trnka Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16487:400TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
Hanek Stanislav st.
Mládek Bohuslav
 
 
79-11-1273210
2.Hruban Vladimír
Třesohlavý Josef
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
792  3020
3.Svatoš DanielHanek Stanislav st.9-8-8-7 1321
4.Hruban VladimírMládek Bohuslav-765-8103231
5.Vránová HelenaKnobloch Miroslav6-1072 3141
6.Třesohlavý JosefVeselý Filip61011  3051
7.Hruban VladimírHanek Stanislav st.9-6-4-3 1352
8.Vránová HelenaMládek Bohuslav692  3062
9.Třesohlavý JosefKnobloch Miroslav2111  3072
10.Svatoš DanielVeselý Filip1084  3082
11.Vránová HelenaHanek Stanislav st.-9-4-6  0383
12.Třesohlavý JosefMládek Bohuslav-121108 3193
13.Svatoš DanielKnobloch Miroslav3-1287 31103
14.Hruban VladimírVeselý Filip         
15.Třesohlavý JosefHanek Stanislav st.         
16.Svatoš DanielMládek Bohuslav         
17.Hruban VladimírKnobloch Miroslav         
18.Vránová HelenaVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svatoš Daniel21Hanek Stanislav st.30
Hruban Vladimír11Mládek Bohuslav03
Vránová Helena21Knobloch Miroslav03
Třesohlavý Josef30Veselý Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Srb Vladimír
 
 
Vošický Otto
Winter Daniel
 
 
     3110
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 

 
 
WO    3020
3.Jirků JaromírWinter Daniel     3030
4.Pocz ŠtefanBartha Attila     3140
5.Turek TomášVošický Otto     3150
6.Srb VladimírWO    3060
7.Pocz ŠtefanWinter Daniel     3070
8.Turek TomášBartha Attila     3080
9.Srb VladimírVošický Otto     3090
10.Jirků JaromírWO    30100
11.Turek TomášWinter Daniel         
12.Srb VladimírBartha Attila         
13.Jirků JaromírVošický Otto         
14.Pocz Štefan         
15.Srb VladimírWinter Daniel         
16.Jirků JaromírBartha Attila         
17.Pocz ŠtefanVošický Otto         
18.Turek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirků Jaromír10Winter Daniel02
Pocz Štefan20Bartha Attila02
Turek Tomáš20Vošický Otto02
Srb Vladimír10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10427:328TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Dvořák Petr
Hoke Daniel
 
 
129-915 3110
2.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Medal Miroslav
Vohradský Stanislav
 
 
767  3020
3.Šírek EvženDvořák Petr-2-8-7  0321
4.Verner PavelHoke Daniel2-87-963231
5.Tuška JanMedal Miroslav568  3041
6.Kratochvíl KarelVohradský Stanislav9114  3051
7.Verner PavelDvořák Petr-6-78-8 1352
8.Tuška JanHoke Daniel747  3062
9.Kratochvíl KarelMedal Miroslav3-1085 3172
10.Šírek EvženVohradský Stanislav658  3082
11.Tuška JanDvořák Petr785  3092
12.Kratochvíl KarelHoke Daniel1057  30102
13.Šírek EvženMedal Miroslav         
14.Verner PavelVohradský Stanislav         
15.Kratochvíl KarelDvořák Petr         
16.Šírek EvženHoke Daniel         
17.Verner PavelMedal Miroslav         
18.Tuška JanVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šírek Evžen11Dvořák Petr21
Verner Pavel11Hoke Daniel03
Tuška Jan30Medal Miroslav02
Kratochvíl Karel30Vohradský Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36536:596TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Novotný Miroslav
 
 
Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
8-9-10-4 1301
2.Kozel Rudolf
Tkačík Ján
 
 
Jonák Přemysl
Kobras Ludvík
 
 
577  3011
3.Tkačík JánČerný Ondřej-5-310-7 1312
4.Vyvadil JiříPešek Miroslav-4-4-10  0313
5.Novotný MiroslavKobras Ludvík-119-6743223
6.Kozel RudolfJonák Přemysl6-11613 3133
7.Vyvadil JiříČerný Ondřej4-8-5-4 1334
8.Novotný MiroslavPešek Miroslav-9-9-4  0335
9.Kozel RudolfKobras Ludvík1016-89 3145
10.Tkačík JánJonák Přemysl8-8-89103255
11.Novotný MiroslavČerný Ondřej-636-8-92356
12.Kozel RudolfPešek Miroslav-7-3-9  0357
13.Tkačík JánKobras Ludvík-3-1186-32358
14.Vyvadil JiříJonák Přemysl6-4-9-9 1359
15.Kozel RudolfČerný Ondřej78-8-4-723510
16.Tkačík JánPešek Miroslav-8-2-9  03  
17.Vyvadil JiříKobras Ludvík         
18.Novotný MiroslavJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tkačík Ján12Černý Ondřej40
Vyvadil Jiří03Pešek Miroslav30
Novotný Miroslav12Kobras Ludvík12
Kozel Rudolf22Jonák Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30 TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Vejdělek Karel
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
     0301
2.Baxa Karel
Dalešický Tomáš
 
 
Rejent Martin
Dvořák Petr
 
 
     0302
3.Baxa KarelRichter Jan     1303
4.Ťuík JanRejent Martin     0304
5.Vejdělek KarelŠprongl Jaroslav     0305
6.Dalešický TomášDvořák Petr     1306
7.Ťuík JanRichter Jan     0307
8.Vejdělek KarelRejent Martin     0308
9.Dalešický Tomᚊprongl Jaroslav     1309
10.Baxa KarelDvořák Petr     3019
11.Vejdělek KarelRichter Jan     03110
12.Dalešický TomášRejent Martin         
13.Baxa KarelŠprongl Jaroslav         
14.Ťuík JanDvořák Petr         
15.Dalešický TomášRichter Jan         
16.Baxa KarelRejent Martin         
17.Ťuík JanŠprongl Jaroslav         
18.Vejdělek KarelDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baxa Karel11Richter Jan30
Ťuík Jan02Rejent Martin20
Vejdělek Karel03Šprongl Jaroslav20
Dalešický Tomáš02Dvořák Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS