Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Hornopočernická 2, 197 00 Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu. a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33665:667TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Novotný Miroslav
Vyvadil Jiří
 
 
-6-5-4  0301
2.Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
Kotrč Michal
Korchak Oleksandr
 
 
91010  3011
3.Hrubý JanNovotný Miroslav-8-6-7  0312
4.Trnka JosefKotrč Michal10-7-87-92313
5.Vrba KarelKorchak Oleksandr-10-9-12  0314
6.Hrdý JiříVyvadil Jiří75-55 3124
7.Trnka JosefNovotný Miroslav-677-693234
8.Vrba KarelKotrč Michal112-3-7-122335
9.Hrdý JiříKorchak Oleksandr8813  3045
10.Hrubý JanVyvadil Jiří95-99 3155
11.Vrba KarelNovotný Miroslav11-412-5-62356
12.Hrdý JiříKotrč Michal8-6-910-52357
13.Hrubý JanKorchak Oleksandr79-8-883267
14.Trnka JosefVyvadil Jiří-9-108653277
15.Hrdý JiříNovotný Miroslav9-47-573287
16.Hrubý JanKotrč Michal-6348 3197
17.Trnka JosefKorchak Oleksandr8-7105 31107
18.Vrba KarelVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jan31Novotný Miroslav22
Trnka Josef31Kotrč Michal31
Vrba Karel03Korchak Oleksandr13
Hrdý Jiří31Vyvadil Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Šilar Bohuslav
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
     3010
2.Dalešický Tomáš
Vejdělek Karel
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
     2311
3.Vejdělek KarelTuška Jan     1312
4.Šilar BohuslavVerner Pavel     1313
5.Dalešický Tomᚊírek Evžen     3223
6.Ťuík JanKratochvíl Karel     3233
7.Šilar BohuslavTuška Jan     3043
8.Dalešický TomášVerner Pavel     0344
9.Ťuík JanŠírek Evžen     3254
10.Vejdělek KarelKratochvíl Karel     1355
11.Dalešický TomášTuška Jan     0356
12.Ťuík JanVerner Pavel     1357
13.Vejdělek KarelŠírek Evžen     0358
14.Šilar BohuslavKratochvíl Karel     1359
15.Ťuík JanTuška Jan     03510
16.Vejdělek KarelVerner Pavel         
17.Šilar BohuslavŠírek Evžen         
18.Dalešický TomášKratochvíl Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejdělek Karel03Tuška Jan31
Šilar Bohuslav12Verner Pavel30
Dalešický Tomáš12Šírek Evžen12
Ťuík Jan22Kratochvíl Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Srb Vladimír
Pocz Tomáš
 
 
     1301
2.Rejent Martin
Pastír Jiří
 
 
Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
     3211
3.Pastír JiříJirků Jaromír     3021
4.Richter JanPocz Štefan     3131
5.Brůčková MarieTurek Tomáš     2332
6.Šprongl JaroslavSrb Vladimír     1333
7.Richter JanJirků Jaromír     2334
8.Rejent MartinPocz Štefan     3144
9.Šprongl JaroslavTurek Tomáš     2345
10.Pastír JiříSrb Vladimír     3255
11.Rejent MartinJirků Jaromír     2356
12.Šprongl JaroslavPocz Štefan     2357
13.Pastír JiříTurek Tomáš     3067
14.Richter JanSrb Vladimír     0368
15.Šprongl JaroslavJirků Jaromír     0369
16.Pastír JiříPocz Štefan     13610
17.Richter JanTurek Tomáš         
18.Rejent MartinSrb Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastír Jiří31Jirků Jaromír31
Richter Jan12Pocz Štefan22
Brůčková Marie01Turek Tomáš21
Šprongl Jaroslav04Srb Vladimír21
Rejent Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:20 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobras Ludvík
Adámek Jiří
 
 
Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
     1301
2.Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
     1302
3.Erben MichalTřesohlavý Josef     3012
4.Kobras LudvíkHruban Vladimír     3022
5.Adámek JiříSvatoš Daniel     2323
6.Černý OndřejVránová Helena     3033
7.Kobras LudvíkTřesohlavý Josef     3043
8.Adámek JiříHruban Vladimír     3053
9.Černý OndřejSvatoš Daniel     2354
10.Erben MichalVránová Helena     2355
11.Adámek JiříTřesohlavý Josef     3065
12.Černý OndřejHruban Vladimír     1366
13.Erben MichalSvatoš Daniel     3076
14.Kobras LudvíkVránová Helena     3086
15.Černý OndřejTřesohlavý Josef     3196
16.Erben MichalHruban Vladimír     31106
17.Kobras LudvíkSvatoš Daniel         
18.Adámek JiříVránová Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Erben Michal31Třesohlavý Josef04
Kobras Ludvík30Hruban Vladimír13
Adámek Jiří21Svatoš Daniel21
Černý Ondřej22Vránová Helena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:35590:624TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Marat Filip
 
 
Zahradníček Jakub
Moravec Lukáš
 
 
46-86 3110
2.Šimeček Jan
Hoke Daniel
 
 
Pouč Roman
Houček Jaroslav
 
 
108-10-6-92311
3.Marat FilipZahradníček Jakub-897-3-52312
4.Hoke DanielHouček Jaroslav-5-6-7  0313
5.Šimeček JanPouč Roman989  3023
6.Fausek JiříMoravec Lukáš109-8-5103233
7.Hoke DanielZahradníček Jakub-66-77-62334
8.Šimeček JanHouček Jaroslav558  3044
9.Fausek JiříPouč Roman9-9-10-2 1345
10.Marat FilipMoravec Lukáš-767-6-112346
11.Šimeček JanZahradníček Jakub-68-4493256
12.Fausek JiříHouček Jaroslav6-57-7-92357
13.Marat FilipPouč Roman-83-68-62358
14.Hoke DanielMoravec Lukáš888  3068
15.Fausek JiříZahradníček Jakub7-8-9-10 1369
16.Marat FilipHouček Jaroslav-5-3-5  03610
17.Hoke DanielPouč Roman         
18.Šimeček JanMoravec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip04Zahradníček Jakub31
Hoke Daniel12Houček Jaroslav31
Šimeček Jan30Pouč Roman21
Fausek Jiří13Moravec Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housar Ondřej
Patho Gabriel
 
 
Frolík Jindřich
Krameš Jan ml.
 
 
     3010
2.Helisová Kateřina
Habera Michal
 
 
Knobloch Miroslav
Havránek Jakub
 
 
     3020
3.Housar OndřejKrameš Jan ml.     3030
4.Helisová KateřinaFrolík Jindřich     3140
5.Habera MichalKnobloch Miroslav     3050
6.Patho GabrielHavránek Jakub     3060
7.Helisová KateřinaKrameš Jan ml.     3070
8.Habera MichalFrolík Jindřich     3080
9.Patho GabrielKnobloch Miroslav     3090
10.Housar OndřejHavránek Jakub     30100
11.Habera MichalKrameš Jan ml.         
12.Patho GabrielFrolík Jindřich         
13.Housar OndřejKnobloch Miroslav         
14.Helisová KateřinaHavránek Jakub         
15.Patho GabrielKrameš Jan ml.         
16.Housar OndřejFrolík Jindřich         
17.Helisová KateřinaKnobloch Miroslav         
18.Habera MichalHavránek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Housar Ondřej20Krameš Jan ml.02
Helisová Kateřina20Frolík Jindřich02
Habera Michal20Knobloch Miroslav02
Patho Gabriel20Havránek Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS