Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housar Ondřej
Patho Róbert
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
     3010
2.Habera Michal
Helisová Kateřina
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
     0311
3.Patho RóbertHrdý Jiří     3121
4.Helisová KateřinaTrnka Josef     3131
5.Habera MichalHrubý Jan     3141
6.Housar OndřejVrba Karel     3051
7.Helisová KateřinaHrdý Jiří     0352
8.Habera MichalTrnka Josef     3062
9.Housar OndřejHrubý Jan     3072
10.Patho RóbertVrba Karel     3282
11.Habera MichalHrdý Jiří     3192
12.Housar OndřejTrnka Josef     31102
13.Patho RóbertHrubý Jan         
14.Helisová KateřinaVrba Karel         
15.Housar OndřejHrdý Jiří         
16.Patho RóbertTrnka Josef         
17.Helisová KateřinaHrubý Jan         
18.Habera MichalVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patho Róbert20Hrdý Jiří12
Helisová Kateřina11Trnka Josef03
Habera Michal30Hrubý Jan02
Housar Ondřej30Vrba Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33387:497TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
-55611 3110
2.Havránek Jakub
Knobloch Miroslav
 
 
Fausek Jiří
Hoke Daniel
 
 
-5-3-2  0311
3.Mládek BohuslavŠimeček Jan-710-7-3 1312
4.Havránek JakubHoke Daniel-7-57-6 1313
5.Knobloch MiroslavKotlorz Lukáš-4-712-9 1314
6.Frolík JindřichFausek Jiří7-10-9-9 1315
7.Havránek JakubŠimeček Jan-7-1-4  0316
8.Knobloch MiroslavHoke Daniel-4-4-6  0317
9.Frolík JindřichKotlorz Lukáš953  3027
10.Mládek BohuslavFausek Jiří-6-13-5  0328
11.Knobloch MiroslavŠimeček Jan-64-715-82329
12.Frolík JindřichHoke Daniel-398-793239
13.Mládek BohuslavKotlorz Lukáš8-5-5-10 13310
14.Havránek JakubFausek Jiří-3-6-4  03  
15.Frolík JindřichŠimeček Jan         
16.Mládek BohuslavHoke Daniel         
17.Havránek JakubKotlorz Lukáš         
18.Knobloch MiroslavFausek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav03Šimeček Jan30
Havránek Jakub02Hoke Daniel21
Knobloch Miroslav03Kotlorz Lukáš21
Frolík Jindřich21Fausek Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27582:563TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pouč Roman
Zahradníček Jakub
 
 
Černý Ondřej
Adámek Jiří
 
 
-8-999-82301
2.Houček Jaroslav
Fiala Aleš
 
 
Erben Michal
Kobras Ludvík
 
 
-4-98-4 1302
3.Zahradníček JakubAdámek Jiří108-3-7-62303
4.Pouč RomanČerný Ondřej87-75 3113
5.Fiala AlešErben Michal-10-37773223
6.Houček JaroslavKobras Ludvík611-1313 3133
7.Pouč RomanAdámek Jiří-1184-763243
8.Fiala AlešČerný Ondřej-7-5-5  0344
9.Houček JaroslavErben Michal7312  3054
10.Zahradníček JakubKobras Ludvík-8-87843264
11.Fiala AlešAdámek Jiří-7-4-1  0365
12.Houček JaroslavČerný Ondřej-796-1073275
13.Zahradníček JakubErben Michal4-868 3185
14.Pouč RomanKobras Ludvík810-77 3195
15.Houček JaroslavAdámek Jiří766  30105
16.Zahradníček JakubČerný Ondřej76-96 31  
17.Pouč RomanErben Michal         
18.Fiala AlešKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradníček Jakub21Adámek Jiří22
Pouč Roman30Černý Ondřej12
Fiala Aleš12Erben Michal03
Houček Jaroslav40Kobras Ludvík03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30316:393TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruban Vladimír
Svatoš Daniel
 
 
Richter Jan
Dvořák Petr
 
 
-6-6-6  0301
2.Třesohlavý Josef
Barbora Jiří
 
 
Pastír Jiří
Rejent Martin
 
 
-7-7-12  0302
3.Hruban VladimírPastír Jiří-7-13-3  0303
4.Svatoš DanielRichter Jan-5-4-8  0304
5.Barbora JiříDvořák Petr-848-3-62305
6.Třesohlavý JosefRejent Martin5-8-98-42306
7.Svatoš DanielPastír Jiří-104-76-22307
8.Barbora JiříRichter Jan-5-5-5  0308
9.Třesohlavý JosefDvořák Petr2-85-14-72309
10.Hruban VladimírRejent Martin-86-42-923010
11.Barbora JiříPastír Jiří         
12.Třesohlavý JosefRichter Jan         
13.Hruban VladimírDvořák Petr         
14.Svatoš DanielRejent Martin         
15.Třesohlavý JosefPastír Jiří         
16.Hruban VladimírRichter Jan         
17.Svatoš DanielDvořák Petr         
18.Barbora JiříRejent Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruban Vladimír02Pastír Jiří20
Svatoš Daniel02Richter Jan20
Barbora Jiří02Dvořák Petr20
Třesohlavý Josef02Rejent Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Šilar Bohuslav
Ťuík Jan
 
 
     1301
2.Pocz Štefan
Srb Vladimír
 
 
Vejdělek Karel
Dalešický Tomáš
 
 
WO    0302
3.Jirků JaromírŤuík Jan     3112
4.Srb VladimírVejdělek KarelWO    0313
5.Pocz ŠtefanŠilar Bohuslav     3023
6.Turek TomášDalešický Tomáš     3033
7.Srb VladimírŤuík Jan     3043
8.Pocz ŠtefanVejdělek Karel     3053
9.Turek Tomᚊilar Bohuslav     3063
10.Jirků JaromírDalešický Tomáš     3173
11.Pocz ŠtefanŤuík Jan     3183
12.Turek TomášVejdělek Karel     3293
13.Jirků JaromírŠilar Bohuslav     1394
14.Srb VladimírDalešický Tomáš     30104
15.Turek Tomᚍuík Jan     31  
16.Jirků JaromírVejdělek Karel         
17.Srb VladimírŠilar Bohuslav         
18.Pocz ŠtefanDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirků Jaromír21Ťuík Jan03
Srb Vladimír20Vejdělek Karel02
Pocz Štefan30Šilar Bohuslav12
Turek Tomáš30Dalešický Tomáš03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:27640:551TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Přída Kryštof
Kozel Rudolf
 
 
869  3010
2.Verner Pavel
Ščuka Martin
 
 
Kotrč Michal
Rozkoš Michal
 
 
-10-83-10 1311
3.Šírek EvženKozel Rudolf510-33 3121
4.Ščuka MartinKotrč Michal12-8-6-6 1322
5.Tuška JanRozkoš Michal-282-953232
6.Verner PavelPřída Kryštof694  3042
7.Ščuka MartinKozel Rudolf-99-95-92343
8.Tuška JanKotrč Michal88-10-1073253
9.Verner PavelRozkoš Michal-5-7124-72354
10.Šírek EvženPřída Kryštof943  3064
11.Tuška JanKozel Rudolf-911-5073274
12.Verner PavelKotrč Michal56-9-1043284
13.Šírek EvženRozkoš Michal-5799 3194
14.Ščuka MartinPřída Kryštof-9-1275-92395
15.Verner PavelKozel Rudolf5-8-97532105
16.Šírek EvženKotrč Michal         
17.Ščuka MartinRozkoš Michal         
18.Tuška JanPřída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šírek Evžen30Kozel Rudolf13
Ščuka Martin03Kotrč Michal12
Tuška Jan30Rozkoš Michal12
Verner Pavel31Přída Kryštof12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS