Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Hornopočernická 2, 197 00 Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu. a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Verner Pavel
Tuška Jan
 
 
     1301
2.Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
Šírek Evžen
Ščuka Martin
 
 
     3111
3.Hrubý JanVerner Pavel     3221
4.Trnka JosefTuška Jan     3231
5.Vrba KarelŠírek Evžen     3241
6.Hrdý JiříŠčuka Martin     3051
7.Trnka JosefVerner Pavel     1352
8.Vrba KarelTuška Jan     3262
9.Hrdý JiříŠírek Evžen     3272
10.Hrubý JanŠčuka Martin     3082
11.Vrba KarelVerner Pavel     1383
12.Hrdý JiříTuška Jan     3193
13.Hrubý JanŠírek Evžen     1394
14.Trnka JosefŠčuka Martin     30104
15.Hrdý JiříVerner Pavel         
16.Hrubý JanTuška Jan         
17.Trnka JosefŠírek Evžen         
18.Vrba KarelŠčuka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jan21Verner Pavel21
Trnka Josef21Tuška Jan03
Vrba Karel21Šírek Evžen12
Hrdý Jiří30Ščuka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33469:549PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
Pocz Štefan
Srb Vladimír
 
 
8-510-12-52301
2.Kotrč Michal
Rozkoš Michal
 
 
Jirků Jaromír
Turek Tomáš
 
 
9613  3011
3.Korchak OleksandrJirků Jaromír9-5-3-8 1312
4.Tkačík JánSrb Vladimír-911-69133222
5.Kotrč MichalTurek Tomáš-6-986-62323
6.Rozkoš MichalPocz Tomáš76-3-12-72324
7.Tkačík JánJirků Jaromír4-8-4-9 1325
8.Kotrč MichalSrb Vladimír-38-3-8 1326
9.Rozkoš MichalTurek Tomáš6-610-5-52327
10.Korchak OleksandrPocz Tomáš-12-5-7  0328
11.Kotrč MichalJirků Jaromír11-978 3138
12.Rozkoš MichalSrb Vladimír-5-7-10  0339
13.Korchak OleksandrTurek Tomáš-97-7-6 13310
14.Tkačík JánPocz Tomáš-5-6-9  03  
15.Rozkoš MichalJirků Jaromír         
16.Korchak OleksandrSrb Vladimír         
17.Tkačík JánTurek Tomáš         
18.Kotrč MichalPocz Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korchak Oleksandr03Jirků Jaromír21
Tkačík Ján11Srb Vladimír21
Kotrč Michal12Turek Tomáš30
Rozkoš Michal03Pocz Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Vránová Helena
Svatoš Daniel
 
 
WO    0301
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
     2302
3.Baxa KarelHruban Vladimír     3012
4.Vejdělek KarelTřesohlavý Josef     1313
5.Svatoš DanielWO    0314
6.Ťuík JanVránová Helena     3024
7.Vejdělek KarelHruban Vladimír     3034
8.Třesohlavý JosefWO    0335
9.Ťuík JanSvatoš Daniel     3245
10.Baxa KarelVránová Helena     3155
11.Hruban VladimírWO    0356
12.Ťuík JanTřesohlavý Josef     3166
13.Baxa KarelSvatoš Daniel     3276
14.Vejdělek KarelVránová Helena     3286
15.Ťuík JanHruban Vladimír     1387
16.Baxa KarelTřesohlavý Josef     2388
17.Vejdělek KarelSvatoš Daniel     3298
18.Vránová HelenaWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Baxa Karel31Hruban Vladimír12
Vejdělek Karel31Třesohlavý Josef21
Ťuík Jan31Svatoš Daniel03
   Vránová Helena03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23595:513TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Šprongl Jaroslav
 
 
Moravec Lukáš
Zahradníček Jakub
 
 
-8-66-10 1301
2.Pastír Jiří
Nagy Ondrej
 
 
Halodová Petra
Houček Jaroslav
 
 
586  3011
3.Pastír JiříZahradníček Jakub6143  3021
4.Šprongl JaroslavHalodová Petra-9966 3131
5.Rejent MartinHouček Jaroslav8-665 3141
6.Nagy OndrejMoravec Lukáš964  3051
7.Šprongl JaroslavZahradníček Jakub-106-77-62352
8.Rejent MartinHalodová Petra104-1210 3162
9.Nagy OndrejHouček Jaroslav-8-4-9  0363
10.Pastír JiříMoravec Lukáš987  3073
11.Rejent MartinZahradníček Jakub4-9-76-62374
12.Nagy OndrejHalodová Petra58-94 3184
13.Pastír JiříHouček Jaroslav89-814 3194
14.Šprongl JaroslavMoravec Lukáš-8-873-72395
15.Nagy OndrejZahradníček Jakub-7-3-9  0396
16.Pastír JiříHalodová Petra469  30106
17.Šprongl JaroslavHouček Jaroslav-6-7961032  
18.Rejent MartinMoravec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastír Jiří40Zahradníček Jakub31
Šprongl Jaroslav12Halodová Petra04
Rejent Martin21Houček Jaroslav12
Nagy Ondrej22Moravec Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
     3010
2.Adámek Jiří
Kobras Ludvík
 
 
Krameš Jan ml.
Havránek Jakub
 
 
     3020
3.Adámek JiříKrameš Jan ml.     3230
4.Kobras LudvíkFrolík Jindřich     3140
5.Černý OndřejMládek Bohuslav     3050
6.Pešek MiroslavHavránek Jakub     3060
7.Kobras LudvíkKrameš Jan ml.     2361
8.Černý OndřejFrolík Jindřich     3171
9.Pešek MiroslavMládek Bohuslav     3181
10.Adámek JiříHavránek Jakub     3091
11.Černý OndřejKrameš Jan ml.     0392
12.Pešek MiroslavFrolík Jindřich     30102
13.Adámek JiříMládek Bohuslav         
14.Kobras LudvíkHavránek Jakub         
15.Pešek MiroslavKrameš Jan ml.         
16.Adámek JiříFrolík Jindřich         
17.Kobras LudvíkMládek Bohuslav         
18.Černý OndřejHavránek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adámek Jiří20Krameš Jan ml.21
Kobras Ludvík11Frolík Jindřich03
Černý Ondřej21Mládek Bohuslav02
Pešek Miroslav30Havránek Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26570:534TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoke Daniel
Dvořák Petr
 
 
Housar Ondřej
Beňovič Marek
 
 
5-9-15-9 1301
2.Kotlorz Lukáš
Šimeček Jan
 
 
Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
459  3011
3.Hoke DanielHousar Ondřej5-10-6-6 1312
4.Dvořák PetrBeňovič Marek649  3022
5.Šimeček JanPatho Gabriel-710107 3132
6.Kotlorz LukášPatho Róbert-7648 3142
7.Dvořák PetrHousar Ondřej-6-5-9  0343
8.Šimeček JanBeňovič Marek-5659 3153
9.Kotlorz LukášPatho Gabriel12-8-6-5 1354
10.Hoke DanielPatho Róbert3710  3064
11.Šimeček JanHousar Ondřej-10-63983274
12.Kotlorz LukášBeňovič Marek4-588 3184
13.Hoke DanielPatho Gabriel-76-12-9 1385
14.Dvořák PetrPatho Róbert759  3095
15.Kotlorz LukášHousar Ondřej-5-6-9  0396
16.Hoke DanielBeňovič Marek9-110-6732106
17.Dvořák PetrPatho Gabriel         
18.Šimeček JanPatho Róbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoke Daniel22Housar Ondřej31
Dvořák Petr21Beňovič Marek04
Šimeček Jan30Patho Gabriel21
Kotlorz Lukáš22Patho Róbert03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS