Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19504:436TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Šimeček Jan
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
5-8813 3110
2.Fausek Jiří
Dvořák Petr
 
 
Hrubý Jan
Neskusil Josef
 
 
2610  3020
3.Fausek JiříTrnka Josef-5-10107103230
4.Kotlorz LukášHrdý Jiří-5-10-4  0331
5.Dvořák PetrHrubý Jan10-8212 3141
6.Šimeček JanNeskusil Josef-1154-1053251
7.Kotlorz LukášTrnka Josef687  3061
8.Dvořák PetrHrdý Jiří-88-88-82362
9.Šimeček JanHrubý Jan-8699 3172
10.Fausek JiříNeskusil Josef-6-4-8  0373
11.Dvořák PetrTrnka Josef758  3083
12.Šimeček JanHrdý Jiří3-54-743293
13.Fausek JiříHrubý Jan6-896 31103
14.Kotlorz LukášNeskusil Josef         
15.Šimeček JanTrnka Josef         
16.Fausek JiříHrdý Jiří         
17.Kotlorz LukášHrubý Jan         
18.Dvořák PetrNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fausek Jiří21Trnka Josef03
Kotlorz Lukáš11Hrdý Jiří21
Dvořák Petr21Hrubý Jan03
Šimeček Jan30Neskusil Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housar Ondřej
Beňovič Marek
 
 
Černý Ondřej
Adámek Jiří
 
 
     3110
2.Habera Michal
Helisová Kateřina
 
 
Erben Michal
Kobras Ludvík
 
 
     2311
3.Housar OndřejAdámek Jiří     3021
4.Habera MichalČerný Ondřej     3031
5.Helisová KateřinaKobras Ludvík     3041
6.Beňovič MarekErben Michal     3051
7.Habera MichalAdámek Jiří     3161
8.Helisová KateřinaČerný Ondřej     2362
9.Beňovič MarekKobras Ludvík     0363
10.Housar OndřejErben Michal     3173
11.Helisová KateřinaAdámek Jiří     1374
12.Beňovič MarekČerný Ondřej     0375
13.Housar OndřejKobras Ludvík     3085
14.Habera MichalErben Michal     3195
15.Beňovič MarekAdámek Jiří     31105
16.Housar OndřejČerný Ondřej     13  
17.Habera MichalKobras Ludvík         
18.Helisová KateřinaErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housar Ondřej30Adámek Jiří13
Habera Michal30Černý Ondřej21
Helisová Kateřina12Kobras Ludvík12
Beňovič Marek22Erben Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:31229:373TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Rejent Martin
Šprongl Jaroslav
 
 
-8-5-6  0301
2.Knobloch Miroslav
Průša Ondřej
 
 
Pastír Jiří
Nagy Ondrej
 
 
-5-7-5  0302
3.Průša OndřejPastír Jiří-5-2-7  0303
4.Mládek BohuslavŠprongl Jaroslav4-5-5-7 1304
5.Frolík JindřichRejent Martin-6-4-3  0305
6.Knobloch MiroslavNagy Ondrej74-713 3115
7.Mládek BohuslavPastír Jiří-4-7-7  0316
8.Frolík JindřichŠprongl Jaroslav-10-63-4 1317
9.Knobloch MiroslavRejent Martin-5-9-3  0318
10.Průša OndřejNagy Ondrej-3-5-5  0319
11.Frolík JindřichPastír Jiří-6-0-9  03110
12.Knobloch MiroslavŠprongl Jaroslav         
13.Průša OndřejRejent Martin         
14.Mládek BohuslavNagy Ondrej         
15.Knobloch MiroslavPastír Jiří         
16.Průša OndřejŠprongl Jaroslav         
17.Mládek BohuslavRejent Martin         
18.Frolík JindřichNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša Ondřej02Pastír Jiří30
Mládek Bohuslav02Šprongl Jaroslav20
Frolík Jindřich03Rejent Martin20
Knobloch Miroslav11Nagy Ondrej11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18460:356TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pouč Roman
Houček Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Fiala Aleš
Zahradníček Jakub
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
-8-107873220
3.Houček JaroslavŤuík Jan41016  3030
4.Pouč RomanBaxa Karel968  3040
5.Fiala AlešVejdělek Karel-64-11093250
6.Zahradníček JakubWO    3060
7.Pouč RomanŤuík Jan-8-710-8 1361
8.Fiala AlešBaxa Karel-4-1-6  0362
9.Zahradníček JakubVejdělek Karel59-511 3172
10.Houček JaroslavWO    3082
11.Fiala AlešŤuík Jan7-4-5-2 1383
12.Zahradníček JakubBaxa Karel-0-9-4  0384
13.Houček JaroslavVejdělek Karel6-865 3194
14.Pouč RomanWO    30104
15.Zahradníček JakubŤuík Jan10511  30  
16.Houček JaroslavBaxa Karel         
17.Pouč RomanVejdělek Karel         
18.Fiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Houček Jaroslav20Ťuík Jan21
Pouč Roman11Baxa Karel21
Fiala Aleš12Vejdělek Karel03
Zahradníček Jakub11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:41721:731SF SKK EL Nino Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
Korchak Oleksandr
Kozel Rudolf
 
 
3-88-793210
2.Třesohlavý Josef
Svatoš Daniel
 
 
Rozkoš Michal
Vyvadil Jiří
 
 
-88-8-13 1311
3.Svatoš DanielKorchak Oleksandr7-610-663221
4.Hruban VladimírKozel Rudolf10-9-10-9 1322
5.Vránová HelenaVyvadil Jiří9-5-7-5 1323
6.Třesohlavý JosefRozkoš Michal8-4114 3133
7.Hruban VladimírKorchak Oleksandr-11-76493243
8.Vránová HelenaKozel Rudolf-8-9-4  0344
9.Třesohlavý JosefVyvadil Jiří99-7-623254
10.Svatoš DanielRozkoš Michal8-11-9-7 1355
11.Vránová HelenaKorchak Oleksandr-645-10-82356
12.Třesohlavý JosefKozel Rudolf679  3066
13.Svatoš DanielVyvadil Jiří589  3076
14.Hruban VladimírRozkoš Michal-8-13-8  0377
15.Třesohlavý JosefKorchak Oleksandr-8103-6-102378
16.Svatoš DanielKozel Rudolf-87-98-92379
17.Hruban VladimírVyvadil Jiří-78-10863289
18.Vránová HelenaRozkoš Michal912-2-3-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svatoš Daniel22Korchak Oleksandr22
Hruban Vladimír22Kozel Rudolf31
Vránová Helena04Vyvadil Jiří13
Třesohlavý Josef31Rozkoš Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Vladimír
Pocz Štefan
 
 
Verner Pavel
Ščuka Martin
 
 
     3010
2.Turek Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
     1311
3.Pocz ŠtefanTuška Jan     3121
4.Turek Tomᚊírek Evžen     3131
5.Pozníček JosefVerner Pavel     1332
6.Srb VladimírŠčuka Martin     3042
7.Turek TomášTuška Jan     3252
8.Pozníček JosefŠírek Evžen     2353
9.Srb VladimírVerner Pavel     3063
10.Pocz ŠtefanŠčuka Martin     3073
11.Pozníček JosefTuška Jan     0374
12.Srb VladimírŠírek Evžen     3184
13.Pocz ŠtefanVerner Pavel     3094
14.Turek Tomᚊčuka Martin     30104
15.Srb VladimírTuška Jan         
16.Pocz ŠtefanŠírek Evžen         
17.Turek TomášVerner Pavel         
18.Pozníček JosefŠčuka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocz Štefan30Tuška Jan12
Turek Tomáš30Šírek Evžen12
Pozníček Josef03Verner Pavel12
Srb Vladimír30Ščuka Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy