Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Hornopočernická 2, 197 00 Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu. a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
Fiala Aleš
Bednarz Karol
 
 
     3110
2.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Houček Jaroslav
Remunda Štěpán
 
 
     0311
3.Hrubý JanRemunda Štěpán     1312
4.Trnka JosefHouček Jaroslav     3222
5.Vrba KarelHalodová Petra     2323
6.Hrdý JiříFiala Aleš     3033
7.Trnka JosefBednarz Karol     3243
8.Vrba KarelHouček Jaroslav     1344
9.Hrdý JiříHalodová Petra     3254
10.Hrubý JanFiala Aleš     3264
11.Vrba KarelBednarz Karol     0365
12.Hrdý JiříHouček Jaroslav     3275
13.Hrubý JanHalodová Petra     1376
14.Trnka JosefFiala Aleš     1377
15.Hrdý JiříBednarz Karol     3187
16.Hrubý JanHouček Jaroslav     3197
17.Trnka JosefHalodová Petra     1398
18.Vrba KarelFiala Aleš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jan22Remunda Štěpán10
Trnka Josef22Houček Jaroslav13
Vrba Karel13Halodová Petra31
Hrdý Jiří40Fiala Aleš13
   Bednarz Karol12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:32 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Hanek Stanislav st.
 
 
Hruban Vladimír
Třesohlavý Josef
 
 
     3210
2.Havránek Jakub
Průša Ondřej
 
 
Malich Lukáš
Svatoš Daniel
 
 
WO    3020
3.Frolík JindřichTřesohlavý Josef     0321
4.Havránek JakubHruban Vladimír     0322
5.Průša OndřejSvatoš Daniel     0323
6.Hanek Stanislav st.Malich LukášWO    3033
7.Havránek JakubTřesohlavý Josef     0334
8.Průša OndřejHruban Vladimír     0335
9.Hanek Stanislav st.Svatoš Daniel     2336
10.Frolík JindřichMalich LukášWO    3046
11.Průša OndřejTřesohlavý Josef     0347
12.Hanek Stanislav st.Hruban Vladimír     3057
13.Frolík JindřichSvatoš Daniel     1358
14.Havránek JakubMalich LukášWO    3068
15.Hanek Stanislav st.Třesohlavý Josef     3078
16.Frolík JindřichHruban Vladimír     0379
17.Havránek JakubSvatoš Daniel     03710
18.Průša OndřejMalich LukášWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frolík Jindřich03Třesohlavý Josef31
Havránek Jakub03Hruban Vladimír31
Průša Ondřej03Svatoš Daniel40
Hanek Stanislav st.21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Beňovič Marek
 
 
Pozníček Josef
Šindelář Michal
 
 
     3110
2.Housar Ondřej
Botka Michal
 
 
Pocz Štefan
Srb Vladimír
 
 
     3120
3.Housar OndřejSrb Vladimír     3030
4.Patho GabrielPocz Štefan     1331
5.Beňovič MarekŠindelář Michal     3241
6.Botka MichalPozníček Josef     3051
7.Patho GabrielSrb Vladimír     0352
8.Beňovič MarekPocz Štefan     3262
9.Botka MichalŠindelář Michal     3172
10.Housar OndřejPozníček Josef     3082
11.Beňovič MarekSrb Vladimír     0383
12.Botka MichalPocz Štefan     3193
13.Housar OndřejŠindelář Michal     30103
14.Patho GabrielPozníček Josef         
15.Botka MichalSrb Vladimír         
16.Housar OndřejPocz Štefan         
17.Patho GabrielŠindelář Michal         
18.Beňovič MarekPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Housar Ondřej30Srb Vladimír21
Patho Gabriel02Pocz Štefan12
Beňovič Marek21Šindelář Michal03
Botka Michal30Pozníček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27645:594TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
-6-8-7  0301
2.Fausek Jiří
Daníček Adam
 
 
Verner Pavel
Tichý Stanislav
 
 
5-10-7983211
3.Šimeček JanTuška Jan-7-88-11 1312
4.Kotlorz LukášVerner Pavel4-1012-8-72313
5.Fausek JiříŠírek Evžen-69-9493223
6.Daníček AdamTichý Stanislav-948-8-92324
7.Kotlorz LukášTuška Jan-109-4-5 1325
8.Fausek JiříVerner Pavel-8911-13-82326
9.Daníček AdamŠírek Evžen663  3036
10.Šimeček JanTichý Stanislav1567  3046
11.Fausek JiříTuška Jan7119  3056
12.Daníček AdamVerner Pavel8-657 3166
13.Šimeček JanŠírek Evžen8-78-2103276
14.Kotlorz LukášTichý Stanislav339  3086
15.Daníček AdamTuška Jan10-983 3196
16.Šimeček JanVerner Pavel88-811 31106
17.Kotlorz Lukᚊírek Evžen         
18.Fausek JiříTichý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan31Tuška Jan22
Kotlorz Lukáš12Verner Pavel22
Fausek Jiří21Šírek Evžen03
Daníček Adam31Tichý Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20538:477TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
Novotný Miroslav
Vyvadil Jiří
 
 
-7-9-9  0301
2.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Šindelář Tomáš
Kozel Rudolf
 
 
554  3011
3.Černý OndřejKozel Rudolf-893-6-52312
4.Jonák PřemyslŠindelář Tomáš9-289 3122
5.Erben MichalNovotný Miroslav4-811-4-52323
6.Pešek MiroslavVyvadil Jiří6-10107 3133
7.Jonák PřemyslKozel Rudolf-45811 3143
8.Erben MichalŠindelář Tomáš73-93 3153
9.Pešek MiroslavNovotný Miroslav6810  3063
10.Černý OndřejVyvadil Jiří10137  3073
11.Erben MichalKozel Rudolf-5-7-4  0374
12.Pešek MiroslavŠindelář Tomáš5811  3084
13.Černý OndřejNovotný Miroslav-9968 3194
14.Jonák PřemyslVyvadil Jiří-763-2-92395
15.Pešek MiroslavKozel Rudolf577  30105
16.Černý OndřejŠindelář Tomáš-566-10832  
17.Jonák PřemyslNovotný Miroslav         
18.Erben MichalVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Ondřej21Kozel Rudolf22
Jonák Přemysl21Šindelář Tomáš03
Erben Michal12Novotný Miroslav12
Pešek Miroslav40Vyvadil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8402:296TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
875  3010
2.Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
Vejdělek Karel
Dalešický Tomáš
 
 
910-116 3120
3.Šprongl JaroslavŤuík Jan107-88 3130
4.Dvořák PetrBaxa Karel954  3040
5.Nagy OndrejDalešický Tomáš-710612 3150
6.Richter JanVejdělek Karel4-646 3160
7.Dvořák PetrŤuík Jan1094  3070
8.Nagy OndrejBaxa Karel165  3080
9.Richter JanDalešický Tomáš-9-95663290
10.Šprongl JaroslavVejdělek Karel-896-7932100
11.Nagy OndrejŤuík Jan         
12.Richter JanBaxa Karel         
13.Šprongl JaroslavDalešický Tomáš         
14.Dvořák PetrVejdělek Karel         
15.Richter JanŤuík Jan         
16.Šprongl JaroslavBaxa Karel         
17.Dvořák PetrDalešický Tomáš         
18.Nagy OndrejVejdělek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprongl Jaroslav20Ťuík Jan02
Dvořák Petr20Baxa Karel02
Nagy Ondrej20Dalešický Tomáš02
Richter Jan20Vejdělek Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy