Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Hornopočernická 2, 197 00 Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu. a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
     1301
2.Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
Hruban Vladimír
Třesohlavý Josef
 
 
     3111
3.Hrubý JanTřesohlavý Josef     3121
4.Trnka JosefSvatoš Daniel     3131
5.Vrba KarelHruban Vladimír     1332
6.Hrdý JiříVránová Helena     3042
7.Trnka JosefTřesohlavý Josef     3152
8.Vrba KarelSvatoš Daniel     1353
9.Hrdý JiříHruban Vladimír     3263
10.Hrubý JanVránová Helena     3073
11.Vrba KarelTřesohlavý Josef     1374
12.Hrdý JiříSvatoš Daniel     3184
13.Hrubý JanHruban Vladimír     3194
14.Trnka JosefVránová Helena     32104
15.Hrdý JiříTřesohlavý Josef         
16.Hrubý JanSvatoš Daniel         
17.Trnka JosefHruban Vladimír         
18.Vrba KarelVránová Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jan30Třesohlavý Josef12
Trnka Josef30Svatoš Daniel12
Vrba Karel03Hruban Vladimír12
Hrdý Jiří30Vránová Helena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Vladimír
Tůma Michal
 
 
Halodová Petra
Pouč Roman
 
 
     1301
2.Turek Tomáš
Pocz Štefan
 
 
Moravec Lukáš
Houček Jaroslav
 
 
     3011
3.Jirků JaromírHouček Jaroslav     2312
4.Srb VladimírHalodová Petra     0313
5.Tůma MichalPouč Roman     3023
6.Turek TomášMoravec Lukáš     3133
7.Srb VladimírHouček Jaroslav     2334
8.Tůma MichalHalodová Petra     3044
9.Turek TomášPouč Roman     3154
10.Jirků JaromírMoravec Lukáš     3264
11.Tůma MichalHouček Jaroslav     3074
12.Turek TomášHalodová Petra     3184
13.Jirků JaromírPouč Roman     3094
14.Srb VladimírMoravec Lukáš     2395
15.Turek TomášHouček Jaroslav     1396
16.Pocz ŠtefanHalodová Petra     30106
17.Srb VladimírPouč Roman         
18.Tůma MichalMoravec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirků Jaromír21Houček Jaroslav31
Srb Vladimír03Halodová Petra13
Tůma Michal30Pouč Roman03
Turek Tomáš31Moravec Lukáš12
Pocz Štefan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:3360:213TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šírek Evžen
Tuška Jan
 
 
Veselý Filip
Blažková Anežka
 
 
285  3010
2.Verner Pavel
Ščuka Martin
 
 
Havránek Jakub
Veselý Filip
 
 
4119  3020
3.Tuška JanMládek Bohuslav878  3030
4.Ščuka MartinVeselý Filip747  3040
5.Šírek EvženHavránek Jakub749  3050
6.Verner PavelBlažková Anežka624  3060
7.Ščuka MartinMládek Bohuslav-8-36-6 1361
8.Šírek EvženVeselý Filip348  3071
9.Verner PavelHavránek Jakub792  3081
10.Tuška JanBlažková Anežka328  3091
11.Šírek EvženMládek Bohuslav943  30101
12.Verner PavelVeselý Filip         
13.Tuška JanHavránek Jakub         
14.Ščuka MartinBlažková Anežka         
15.Verner PavelMládek Bohuslav         
16.Tuška JanVeselý Filip         
17.Ščuka MartinHavránek Jakub         
18.Šírek EvženBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tuška Jan20Mládek Bohuslav12
Ščuka Martin11Veselý Filip02
Šírek Evžen30Havránek Jakub02
Verner Pavel20Blažková Anežka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31346:441VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Kozel Rudolf
 
 
Botka Michal
Habera Michal
 
 
-4-68-5 1301
2.Kotrč Michal
Rozkoš Michal
 
 
Beňovič Marek
Helisová Kateřina
 
 
-11-8-5  0302
3.Korchak OleksandrBotka Michal8-11-10-5 1303
4.Kotrč MichalHelisová Kateřina8-210-6-102304
5.Rozkoš MichalHabera Michal9-494 3114
6.Kozel RudolfBeňovič Marek-88-6-9 1315
7.Kotrč MichalBotka Michal-99-7-6 1316
8.Rozkoš MichalHelisová Kateřina-7-5-5  0317
9.Kozel RudolfHabera Michal-6-5-10  0318
10.Korchak OleksandrBeňovič Marek-9-9108-92319
11.Rozkoš MichalBotka Michal-10-6-10  03110
12.Kozel RudolfHelisová Kateřina         
13.Korchak OleksandrHabera Michal         
14.Kotrč MichalBeňovič Marek         
15.Kozel RudolfBotka Michal         
16.Korchak OleksandrHelisová Kateřina         
17.Kotrč MichalHabera Michal         
18.Rozkoš MichalBeňovič Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korchak Oleksandr02Botka Michal30
Kotrč Michal02Helisová Kateřina20
Rozkoš Michal12Habera Michal11
Kozel Rudolf02Beňovič Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34 TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šimeček Jan
Dvořák Petr
 
 
WO    0301
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Hoke Daniel
Kotlorz Lukáš
 
 
     3011
3.Ťuík JanŠimeček Jan     3121
4.Vejdělek KarelHoke Daniel     1322
5.Dvořák PetrWO    0323
6.Baxa KarelKotlorz Lukáš     3133
7.Vejdělek KarelŠimeček Jan     1334
8.Hoke DanielWO    0335
9.Baxa KarelDvořák Petr     0336
10.Ťuík JanKotlorz Lukáš     1337
11.Šimeček JanWO    0338
12.Baxa KarelHoke Daniel     3148
13.Ťuík JanDvořák Petr     3158
14.Vejdělek KarelKotlorz Lukáš     2359
15.Baxa KarelŠimeček Jan     23510
16.Ťuík JanHoke Daniel         
17.Vejdělek KarelDvořák Petr         
18.Kotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ťuík Jan21Šimeček Jan21
Vejdělek Karel03Hoke Daniel11
Baxa Karel22Dvořák Petr11
   Kotlorz Lukáš21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7395:298TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
94-311 3110
2.Pastír Jiří
Reich František
 
 
Adámek Jiří
Kobras Ludvík
 
 
6-665 3120
3.Pastír JiříKobras Ludvík768  3030
4.Brůčková MariePešek Miroslav7-565 3140
5.Richter JanČerný Ondřej48-108 3150
6.Šprongl JaroslavAdámek Jiří-93-10583260
7.Brůčková MarieKobras Ludvík1489  3070
8.Richter JanPešek Miroslav71010  3080
9.Šprongl JaroslavČerný Ondřej-105128 3190
10.Pastír JiříAdámek Jiří865  30100
11.Richter JanKobras Ludvík         
12.Šprongl JaroslavPešek Miroslav         
13.Pastír JiříČerný Ondřej         
14.Brůčková MarieAdámek Jiří         
15.Šprongl JaroslavKobras Ludvík         
16.Pastír JiříPešek Miroslav         
17.Brůčková MarieČerný Ondřej         
18.Richter JanAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří20Kobras Ludvík02
Brůčková Marie20Pešek Miroslav02
Richter Jan20Černý Ondřej02
Šprongl Jaroslav20Adámek Jiří02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS