Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejdělek Karel
Dalešický Tomáš
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
     3110
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
     1311
3.Baxa KarelHrdý Jiří     1312
4.Dalešický TomášHrubý Jan     3122
5.Vejdělek KarelTrnka Josef     3032
6.Ťuík JanVrba Karel     1333
7.Dalešický TomášHrdý Jiří     1334
8.Vejdělek KarelHrubý Jan     1335
9.Ťuík JanTrnka Josef     3145
10.Baxa KarelVrba Karel     3055
11.Vejdělek KarelHrdý Jiří     2356
12.Ťuík JanHrubý Jan     1357
13.Baxa KarelTrnka Josef     3167
14.Dalešický TomášVrba Karel     0368
15.Ťuík JanHrdý Jiří     0369
16.Baxa KarelHrubý Jan     3179
17.Dalešický TomášTrnka Josef     3189
18.Vejdělek KarelVrba Karel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baxa Karel31Hrdý Jiří40
Dalešický Tomáš22Hrubý Jan22
Vejdělek Karel13Trnka Josef04
Ťuík Jan13Vrba Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38696:690TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Rozkoš Michal
 
 
Šprongl Jaroslav
Dvořák Petr
 
 
5118  3010
2.Novotný Miroslav
Tkačík Ján
 
 
Rejent Martin
Chmelík David
 
 
-9-126563220
3.Novotný MiroslavRejent Martin-6-1014863230
4.Rozkoš MichalŠprongl Jaroslav410-4-5-92331
5.Tkačík JánDvořák Petr-10128-11-32332
6.Vyvadil JiříChmelík David413-7-693242
7.Rozkoš MichalRejent Martin8-735 3152
8.Tkačík JánŠprongl Jaroslav-4-9-8  0353
9.Vyvadil JiříDvořák Petr6-7-9-5 1354
10.Novotný MiroslavChmelík David7-6-813-102355
11.Tkačík JánRejent Martin77-9-12-52356
12.Vyvadil JiříŠprongl Jaroslav-4-69-8 1357
13.Novotný MiroslavDvořák Petr774  3067
14.Rozkoš MichalChmelík David-9-682-102368
15.Vyvadil JiříRejent Martin48-1210 3178
16.Novotný MiroslavŠprongl Jaroslav-86-8-9 1379
17.Rozkoš MichalDvořák Petr-57-6-9 13710
18.Tkačík JánChmelík David-3-8115632  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Miroslav22Rejent Martin13
Rozkoš Michal13Šprongl Jaroslav40
Tkačík Ján03Dvořák Petr31
Vyvadil Jiří22Chmelík David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18503:421TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Erben Michal
Adámek Jiří
 
 
-61078 3110
2.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
-679-863220
3.Tuška JanPešek Miroslav-7-7-10  0321
4.Verner PavelAdámek Jiří12137  3031
5.Kratochvíl KarelČerný Ondřej98-89 3141
6.Šírek EvženErben Michal647  3051
7.Verner PavelPešek Miroslav-7-13-9  0352
8.Kratochvíl KarelAdámek Jiří53-45 3162
9.Šírek EvženČerný Ondřej7-1193 3172
10.Tuška JanErben Michal116  3082
11.Kratochvíl KarelPešek Miroslav12-1266 3192
12.Šírek EvženAdámek Jiří-8-85-6 1393
13.Tuška JanČerný Ondřej9-8-1101132103
14.Verner PavelErben Michal479  30  
15.Šírek EvženPešek Miroslav         
16.Tuška JanAdámek Jiří         
17.Verner PavelČerný Ondřej         
18.Kratochvíl KarelErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tuška Jan21Pešek Miroslav21
Verner Pavel11Adámek Jiří12
Kratochvíl Karel30Černý Ondřej03
Šírek Evžen21Erben Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8419:296PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Turek Tomáš
 
 
Boublík Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
697  3010
2.Srb Vladimír
Tůma Michal
 
 
Daníček Adam
Fausek Jiří
 
 
223  3020
3.Srb VladimírDaníček Adam924  3030
4.Pocz ŠtefanFausek Jiří676  3040
5.Turek TomášKotlorz Lukáš6-366 3150
6.Tůma MichalBoublík Jan176  3060
7.Pocz ŠtefanDaníček Adam-11-10-9  0361
8.Turek TomášFausek Jiří11-9-45-82362
9.Tůma MichalKotlorz Lukáš1256  3072
10.Srb VladimírBoublík Jan6105  3082
11.Turek TomášDaníček Adam7-287 3192
12.Tůma MichalFausek Jiří1486  30102
13.Srb VladimírKotlorz Lukáš         
14.Pocz ŠtefanBoublík Jan         
15.Tůma MichalDaníček Adam         
16.Srb VladimírFausek Jiří         
17.Pocz ŠtefanKotlorz Lukáš         
18.Turek TomášBoublík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Vladimír20Daníček Adam12
Pocz Štefan11Fausek Jiří12
Turek Tomáš21Kotlorz Lukáš02
Tůma Michal30Boublík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:25 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Richard
Svatoš Daniel
 
 
Housar Ondřej
Beňovič Marek
 
 
     0301
2.Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
     3011
3.Hruban VladimírHousar Ondřej     0312
4.Svatoš DanielPatho Gabriel     3122
5.Bureš RichardBeňovič Marek     0323
6.Třesohlavý JosefPatho Róbert     3233
7.Svatoš DanielHousar Ondřej     1334
8.Bureš RichardPatho Gabriel     1335
9.Třesohlavý JosefBeňovič Marek     3045
10.Hruban VladimírPatho Róbert     3155
11.Bureš RichardHousar Ondřej     0356
12.Třesohlavý JosefPatho Gabriel     3066
13.Hruban VladimírBeňovič Marek     3076
14.Svatoš DanielPatho Róbert     3086
15.Třesohlavý JosefHousar Ondřej     1387
16.Hruban VladimírPatho Gabriel     3097
17.Svatoš DanielBeňovič Marek     30107
18.Bureš RichardPatho Róbert     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruban Vladimír31Housar Ondřej40
Svatoš Daniel31Patho Gabriel13
Bureš Richard03Beňovič Marek13
Třesohlavý Josef31Patho Róbert03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6391:198TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Fiala Aleš
 
 
Veselý Filip
Průša Ondřej
 
 
549  3010
2.Houček Jaroslav
Bednarz Karol
 
 
Frolík Jindřich
Adamová Božena
 
 
WO    3020
3.Houček JaroslavVeselý Filip9-904 3130
4.Fiala AlešPrůša Ondřej657  3040
5.Bednarz KarolFrolík Jindřich6-557 3150
6.Remunda ŠtěpánAdamová BoženaWO    3060
7.Fiala AlešVeselý Filip755  3070
8.Bednarz KarolPrůša Ondřej468  3080
9.Remunda ŠtěpánFrolík Jindřich10-7-12-9 1381
10.Houček JaroslavAdamová BoženaWO    3091
11.Bednarz KarolVeselý Filip67-74 31101
12.Remunda ŠtěpánPrůša Ondřej         
13.Houček JaroslavFrolík Jindřich         
14.Fiala AlešAdamová Božena         
15.Remunda ŠtěpánVeselý Filip         
16.Houček JaroslavPrůša Ondřej         
17.Fiala AlešFrolík Jindřich         
18.Bednarz KarolAdamová Božena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Houček Jaroslav10Veselý Filip03
Fiala Aleš20Průša Ondřej02
Bednarz Karol30Frolík Jindřich11
Remunda Štěpán01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS