Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16474:384TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Vrba Karel
Hrubý Jan
 
 
4-8147 3110
2.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Hrdý Jiří
Neskusil Josef
 
 
-9-8-4  0311
3.Kratochvíl KarelHrdý Jiří5-7-86103221
4.Verner PavelVrba Karel104-14-843231
5.Šírek EvženNeskusil Josef-7-61-6 1332
6.Tuška JanHrubý Jan759  3042
7.Verner PavelHrdý Jiří37-88 3152
8.Šírek EvženVrba Karel59-107 3162
9.Tuška JanNeskusil Josef488  3072
10.Kratochvíl KarelHrubý Jan37-98 3182
11.Šírek EvženBartoňová Eva576  3092
12.Tuška JanVrba Karel8-5-98532102
13.Kratochvíl KarelNeskusil Josef6610  30  
14.Verner PavelHrubý Jan         
15.Tuška JanBartoňová Eva         
16.Kratochvíl KarelVrba Karel         
17.Verner PavelNeskusil Josef         
18.Šírek EvženHrubý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Karel20Hrdý Jiří02
Verner Pavel20Vrba Karel03
Šírek Evžen21Neskusil Josef11
Tuška Jan30Hrubý Jan02
   Bartoňová Eva01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6387:297PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Vladimír
Pocz Štefan
 
 
Vyvadil Jiří
Tkačík Ján
 
 
5-78-673210
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Kotrč Michal
Rozkoš Michal
 
 
2910  3020
3.Pocz ŠtefanKotrč Michal869  3030
4.Turek TomášRozkoš Michal89-116 3140
5.Jirků JaromírTkačík Ján7-9811 3150
6.Srb VladimírVyvadil Jiří6109  3060
7.Turek TomášKotrč Michal-12549 3170
8.Jirků JaromírRozkoš Michal7410  3080
9.Srb VladimírTkačík Ján889  3090
10.Pocz ŠtefanVyvadil Jiří7-798 31100
11.Jirků JaromírKotrč Michal         
12.Srb VladimírRozkoš Michal         
13.Pocz ŠtefanTkačík Ján         
14.Turek TomášVyvadil Jiří         
15.Srb VladimírKotrč Michal         
16.Pocz ŠtefanRozkoš Michal         
17.Turek TomášTkačík Ján         
18.Jirků JaromírVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Štefan20Kotrč Michal02
Turek Tomáš20Rozkoš Michal02
Jirků Jaromír20Tkačík Ján02
Srb Vladimír20Vyvadil Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:22566:494TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Barbora Jiří
 
 
Vejdělek Karel
Ťuík Jan
 
 
565  3010
2.Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
Dalešický Tomáš
Vejdělek Karel
 
 
67-6-5-52311
3.Hruban VladimírŤuík Jan9-13123 3121
4.Barbora JiříŠilar Bohuslav-48-4-8 1322
5.Svatoš DanielDalešický Tomáš465  3032
6.Třesohlavý JosefVejdělek Karel61010  3042
7.Barbora JiříŤuík Jan3123  3052
8.Svatoš DanielŠilar Bohuslav-6-10-5  0353
9.Třesohlavý JosefDalešický Tomáš491  3063
10.Hruban VladimírVejdělek Karel7-106-863273
11.Svatoš DanielŤuík Jan-9-8-5  0374
12.Třesohlavý JosefŠilar Bohuslav6-7-7-7 1375
13.Hruban VladimírDalešický Tomáš5810  3085
14.Barbora JiříVejdělek Karel7-78-8-82386
15.Třesohlavý JosefŤuík Jan6-6614 3196
16.Hruban VladimírŠilar Bohuslav968  30106
17.Barbora JiříDalešický Tomáš6    10  
18.Svatoš DanielVejdělek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruban Vladimír40Ťuík Jan13
Barbora Jiří12Šilar Bohuslav31
Svatoš Daniel12Dalešický Tomáš03
Třesohlavý Josef31Vejdělek Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13479:405TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Ševčík Ivan
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
635  3010
2.Fiala Aleš
Bednarz Karol
 
 
Rejent Martin
Nagy Ondrej
 
 
99-58 3120
3.Fiala AlešRichter Jan-888-873230
4.Ševčík IvanŠprongl Jaroslav9814  3040
5.Bednarz KarolRejent Martin-6837 3150
6.Remunda ŠtěpánNagy Ondrej91010  3060
7.Ševčík IvanRichter Jan5610  3070
8.Bednarz KarolŠprongl Jaroslav9-98-8-82371
9.Remunda ŠtěpánRejent Martin888  3081
10.Fiala AlešNagy Ondrej7-77-663291
11.Bednarz KarolRichter Jan-99-87-82392
12.Remunda ŠtěpánŠprongl Jaroslav7-788 31102
13.Fiala AlešRejent Martin         
14.Ševčík IvanNagy Ondrej         
15.Remunda ŠtěpánRichter Jan         
16.Fiala AlešŠprongl Jaroslav         
17.Ševčík IvanRejent Martin         
18.Bednarz KarolNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Aleš20Richter Jan12
Ševčík Ivan20Šprongl Jaroslav12
Bednarz Karol12Rejent Martin02
Remunda Štěpán30Nagy Ondrej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanek Stanislav st.
Mládek Bohuslav
 
 
Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
     0301
2.Adamová Božena
Knobloch Miroslav
 
 
Erben Michal
Kobras Ludvík
 
 
WO    0302
3.Adamová BoženaČerný OndřejWO    0303
4.Mládek BohuslavPešek Miroslav     0304
5.Knobloch MiroslavErben Michal     1305
6.Hanek Stanislav st.Kobras Ludvík     1306
7.Mládek BohuslavČerný Ondřej     2307
8.Knobloch MiroslavPešek Miroslav     0308
9.Hanek Stanislav st.Erben Michal     3218
10.Adamová BoženaKobras LudvíkWO    0319
11.Knobloch MiroslavČerný Ondřej     03110
12.Hanek Stanislav st.Pešek Miroslav         
13.Adamová BoženaErben Michal         
14.Mládek BohuslavKobras Ludvík         
15.Hanek Stanislav st.Černý Ondřej         
16.Adamová BoženaPešek Miroslav         
17.Mládek BohuslavErben Michal         
18.Knobloch MiroslavKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mládek Bohuslav02Černý Ondřej20
Knobloch Miroslav03Pešek Miroslav20
Hanek Stanislav st.11Erben Michal11
   Kobras Ludvík10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34 TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beňovič Marek
Vošický Otto
 
 
Šimeček Jan
Daníček Adam
 
 
     0301
2.Patho Róbert
Bartha Attila
 
 
Medal Miroslav
Fausek Jiří
 
 
     3111
3.Beňovič MarekDaníček Adam     0312
4.Patho RóbertŠimeček Jan     1313
5.Vošický OttoFausek Jiří     3123
6.Bartha AttilaMedal Miroslav     2324
7.Patho RóbertDaníček Adam     0325
8.Vošický OttoŠimeček Jan     0326
9.Bartha AttilaFausek Jiří     0327
10.Beňovič MarekMedal Miroslav     3237
11.Winter DanielDaníček Adam     1338
12.Bartha AttilaŠimeček Jan     0339
13.Beňovič MarekFausek Jiří     03310
14.Patho RóbertMedal Miroslav         
15.Bartha AttilaDaníček Adam         
16.Beňovič MarekŠimeček Jan         
17.Patho RóbertFausek Jiří         
18.Winter DanielMedal Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beňovič Marek12Daníček Adam30
Patho Róbert02Šimeček Jan30
Vošický Otto11Fausek Jiří21
Bartha Attila03Medal Miroslav11
Winter Daniel01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS