Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 18:30, Sokolovna Kbely, Hornopočernická 2, 197 00 Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu. a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:30 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
Marat Filip
Fausek Jiří
 
 
     2301
2.Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
Kotlorz Lukáš
Šedivý Stanislav
 
 
     3211
3.Trnka JosefFausek Jiří     3121
4.Vrba KarelMarat Filip     3131
5.Hrubý JanKotlorz Lukáš     2332
6.Neskusil JosefŠedivý Stanislav     3142
7.Vrba KarelFausek Jiří     0343
8.Hrubý JanMarat Filip     0344
9.Neskusil JosefKotlorz Lukáš     3254
10.Trnka JosefŠedivý Stanislav     3064
11.Hrubý JanFausek Jiří     3074
12.Neskusil JosefMarat Filip     0375
13.Trnka JosefKotlorz Lukáš     3185
14.Vrba KarelŠedivý Stanislav     3295
15.Neskusil JosefFausek Jiří     1396
16.Trnka JosefMarat Filip     32106
17.Vrba KarelKotlorz Lukáš     23  
18.Hrubý JanŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Josef40Fausek Jiří22
Vrba Karel21Marat Filip22
Hrubý Jan12Kotlorz Lukáš12
Neskusil Josef22Šedivý Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobras Ludvík
Pešek Miroslav
 
 
Beňovič Marek
Housar Ondřej
 
 
     3210
2.Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
     0311
3.Pešek MiroslavHousar Ondřej     1312
4.Kobras LudvíkBeňovič Marek     3022
5.Erben MichalPatho Gabriel     0323
6.Adámek JiříPatho Róbert     3233
7.Kobras LudvíkHousar Ondřej     0334
8.Erben MichalBeňovič Marek     3144
9.Adámek JiříPatho Gabriel     0345
10.Pešek MiroslavPatho Róbert     3055
11.Erben MichalHousar Ondřej     0356
12.Adámek JiříBeňovič Marek     1357
13.Pešek MiroslavPatho Gabriel     3067
14.Kobras LudvíkPatho Róbert     3077
15.Adámek JiříHousar Ondřej     0378
16.Pešek MiroslavBeňovič Marek     3088
17.Kobras LudvíkPatho Gabriel     2389
18.Erben MichalPatho Róbert     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav31Housar Ondřej40
Kobras Ludvík22Beňovič Marek13
Erben Michal22Patho Gabriel31
Adámek Jiří13Patho Róbert04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8416:280TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Brůčková Marie
 
 
Frolík Jindřich
Veselý Filip
 
 
68-9-893210
2.Šprongl Jaroslav
Farář Petr
 
 
Havránek Jakub
Knobloch Miroslav
 
 
612  3020
3.Richter JanFrolík Jindřich-783-583230
4.Šprongl JaroslavKnobloch Miroslav776  3040
5.Brůčková MarieHavránek Jakub573  3050
6.Farář PetrVeselý Filip-13731 3160
7.Šprongl JaroslavFrolík Jindřich-5-67-11 1361
8.Brůčková MarieKnobloch Miroslav424  3071
9.Farář PetrHavránek Jakub1720  3081
10.Richter JanVeselý Filip199  3091
11.Brůčková MarieFrolík Jindřich898  30101
12.Farář PetrKnobloch Miroslav6812  30  
13.Richter JanHavránek Jakub         
14.Šprongl JaroslavVeselý Filip         
15.Farář PetrFrolík Jindřich         
16.Richter JanKnobloch Miroslav         
17.Šprongl JaroslavHavránek Jakub         
18.Brůčková MarieVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jan20Frolík Jindřich12
Šprongl Jaroslav11Knobloch Miroslav02
Brůčková Marie30Havránek Jakub02
Farář Petr20Veselý Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Fiala Aleš
Bednarz Karol
 
 
WO    0301
2.Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
Smíšek Jaroslav
Houček Jaroslav
 
 
     3111
3.Baxa KarelHouček Jaroslav     3021
4.Vejdělek KarelBednarz Karol     0322
5.Smíšek JaroslavWO    0323
6.Ťuík JanFiala Aleš     3233
7.Vejdělek KarelHouček Jaroslav     3243
8.Bednarz KarolWO    0344
9.Ťuík JanSmíšek Jaroslav     3054
10.Baxa KarelFiala Aleš     3164
11.Houček JaroslavWO    0365
12.Ťuík JanBednarz Karol     2366
13.Baxa KarelSmíšek Jaroslav     3176
14.Vejdělek KarelFiala Aleš     3086
15.Ťuík JanHouček Jaroslav     3196
16.Baxa KarelBednarz Karol     32106
17.Vejdělek KarelSmíšek Jaroslav     13  
18.Fiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baxa Karel40Houček Jaroslav03
Vejdělek Karel21Bednarz Karol21
Ťuík Jan31Smíšek Jaroslav02
   Fiala Aleš03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:29670:615SF SKK EL Nino Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Vyvadil Jiří
 
 
Svatoš Daniel
Barbora Jiří
 
 
-10-59793210
2.Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
9-8-5-5 1311
3.Novotný MiroslavHruban Vladimír83-99 3121
4.Tkačík JánTřesohlavý Josef11-5-4773231
5.Korchak OleksandrBarbora Jiří8-5-8683241
6.Vyvadil JiříSvatoš Daniel-5-77-9 1342
7.Tkačík JánHruban Vladimír5-86-7-72343
8.Korchak OleksandrTřesohlavý Josef738  3053
9.Vyvadil JiříBarbora Jiří-966-983263
10.Novotný MiroslavSvatoš Daniel816-8-11-92364
11.Korchak OleksandrHruban Vladimír-6-989-92365
12.Vyvadil JiříTřesohlavý Josef5-7-107-62366
13.Novotný MiroslavBarbora Jiří66-77 3176
14.Tkačík JánSvatoš Daniel69-147 3186
15.Vyvadil JiříHruban Vladimír793  3096
16.Novotný MiroslavTřesohlavý Josef755  30106
17.Tkačík JánBarbora Jiří8-72-8 22  
18.Korchak OleksandrSvatoš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Miroslav31Hruban Vladimír22
Tkačík Ján21Třesohlavý Josef13
Korchak Oleksandr21Barbora Jiří03
Vyvadil Jiří22Svatoš Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38684:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Pocz Štefan
Srb Vladimír
 
 
-9-7-16  0301
2.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
79-114 3111
3.Tuška JanPocz Štefan8-69-4-92312
4.Verner PavelSrb Vladimír-7-6-4  0313
5.Šírek EvženTurek Tomáš-6-9-9  0314
6.Kratochvíl KarelJirků Jaromír-1176-11-92315
7.Verner PavelPocz Štefan575  3025
8.Šírek EvženSrb Vladimír-7-8-8  0326
9.Kratochvíl KarelTurek Tomáš-10-76373236
10.Tuška JanJirků Jaromír59-88 3146
11.Šírek EvženPocz Štefan-74-78-82347
12.Kratochvíl KarelSrb Vladimír997  3057
13.Tuška JanTurek Tomáš10-44-783267
14.Verner PavelJirků Jaromír-9-1259-72368
15.Kratochvíl KarelPocz Štefan6-9-41053278
16.Tuška JanSrb Vladimír8-29-9103288
17.Verner PavelTurek Tomáš6-695 3198
18.Šírek EvženJirků Jaromír-10-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuška Jan31Pocz Štefan22
Verner Pavel22Srb Vladimír22
Šírek Evžen04Turek Tomáš13
Kratochvíl Karel31Jirků Jaromír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS