Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Michal
Turek Tomáš
 
 
Neskusil Josef
Bartoňová Eva
 
 
     1301
2.Srb Vladimír
Pocz Štefan
 
 
Sváta Jiří
Klouček Martin
 
 
     3011
3.Šindelář MichalKlouček Martin     3021
4.Turek TomášBartoňová Eva     3131
5.Pocz ŠtefanSváta Jiří     3141
6.Srb VladimírNeskusil Josef     3251
7.Turek TomášKlouček Martin     3061
8.Pocz ŠtefanBartoňová Eva     3171
9.Srb VladimírSváta Jiří     3181
10.Šindelář MichalNeskusil Josef     1382
11.Pocz ŠtefanKlouček Martin     3092
12.Srb VladimírBartoňová Eva     31102
13.Šindelář MichalSváta Jiří         
14.Turek TomášNeskusil Josef         
15.Srb VladimírKlouček Martin         
16.Šindelář MichalBartoňová Eva         
17.Turek TomášSváta Jiří         
18.Pocz ŠtefanNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindelář Michal11Klouček Martin03
Turek Tomáš20Bartoňová Eva03
Pocz Štefan30Sváta Jiří02
Srb Vladimír30Neskusil Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33424:515TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Cízner Josef
 
 
Kratochvíl Karel
Verner Pavel
 
 
-98-8-7 1301
2.Hruban Vladimír
Třesohlavý Josef
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
8-28-9-52302
3.Hruban VladimírTuška Jan-5-10-8  0303
4.Cízner JosefVerner Pavel-6-6-8  0304
5.Svatoš DanielKratochvíl Karel-5-88-8 1305
6.Třesohlavý JosefŠírek Evžen-911-8-9 1306
7.Cízner JosefTuška Jan-7-8-9  0307
8.Svatoš DanielVerner Pavel-10998 3117
9.Třesohlavý JosefKratochvíl Karel12-2-7-7 1318
10.Hruban VladimírŠírek Evžen8510  3028
11.Svatoš DanielTuška Jan7-8-9883238
12.Třesohlavý JosefVerner Pavel9-7-1012-102339
13.Hruban VladimírKratochvíl Karel-2-0-2  03310
14.Cízner JosefŠírek Evžen         
15.Třesohlavý JosefTuška Jan         
16.Hruban VladimírVerner Pavel         
17.Cízner JosefKratochvíl Karel         
18.Svatoš DanielŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruban Vladimír12Tuška Jan21
Cízner Josef02Verner Pavel21
Svatoš Daniel21Kratochvíl Karel30
Třesohlavý Josef03Šírek Evžen11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19523:465TTC Praha - klub stolního tenisu B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Fiala Aleš
 
 
Rozkoš Michal
Kotrč Michal
 
 
710-610 3110
2.Houček Jaroslav
Bednarz Karol
 
 
Novotný Miroslav
Tkačík Ján
 
 
-355-983220
3.Bednarz KarolNovotný Miroslav15-4-138-42321
4.Houček JaroslavKotrč Michal6114  3031
5.Fiala AlešTkačík Ján-65-8783241
6.Remunda ŠtěpánRozkoš Michal-96811 3151
7.Houček JaroslavNovotný Miroslav-11-889-42352
8.Fiala AlešKotrč Michal3-659 3162
9.Remunda ŠtěpánTkačík Ján2-763 3172
10.Bednarz KarolRozkoš Michal7-21110 3182
11.Fiala AlešNovotný Miroslav-34-2-9 1383
12.Ševčík IvanKotrč Michal4-986 3193
13.Bednarz KarolTkačík Ján597  30103
14.Houček JaroslavRozkoš Michal         
15.Ševčík IvanNovotný Miroslav         
16.Bednarz KarolKotrč Michal         
17.Houček JaroslavTkačík Ján         
18.Fiala AlešRozkoš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednarz Karol21Novotný Miroslav30
Houček Jaroslav11Kotrč Michal03
Fiala Aleš21Tkačík Ján03
Remunda Štěpán20Rozkoš Michal02
Ševčík Ivan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Hanek Stanislav st.
 
 
Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
     3010
2.Adamová Božena
Mládek Bohuslav
 
 
Dalešický Tomáš
Šilar Bohuslav
 
 
WO    0311
3.Frolík JindřichBaxa Karel     3021
4.Mládek BohuslavŤuík Jan     1322
5.Adamová BoženaŠilar BohuslavWO    0323
6.Hanek Stanislav st.Vejdělek Karel     2324
7.Mládek BohuslavBaxa Karel     3034
8.Adamová BoženaŤuík JanWO    0335
9.Hanek Stanislav st.Šilar Bohuslav     2336
10.Frolík JindřichVejdělek Karel     3246
11.Adamová BoženaBaxa KarelWO    0347
12.Hanek Stanislav st.Ťuík Jan     3157
13.Frolík JindřichŠilar Bohuslav     0358
14.Mládek BohuslavVejdělek Karel     1359
15.Hanek Stanislav st.Baxa Karel     23510
16.Frolík JindřichŤuík Jan     23  
17.Mládek BohuslavŠilar Bohuslav         
18.Adamová BoženaVejdělek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frolík Jindřich21Baxa Karel12
Mládek Bohuslav12Ťuík Jan11
Hanek Stanislav st.13Šilar Bohuslav20
   Vejdělek Karel21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Michal
Housar Ondřej
 
 
Nguyen Anh Hai
Šprongl Jaroslav
 
 
     3210
2.Beňovič Marek
Patho Gabriel
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
     0311
3.Botka MichalNguyen Anh Hai     3121
4.Beňovič MarekŠprongl Jaroslav     0322
5.Patho GabrielDvořák Petr     1323
6.Housar OndřejNagy Ondrej     3033
7.Beňovič MarekNguyen Anh Hai     0334
8.Patho GabrielŠprongl Jaroslav     1335
9.Housar OndřejDvořák Petr     1336
10.Botka MichalNagy Ondrej     3146
11.Patho GabrielNguyen Anh Hai     0347
12.Housar OndřejŠprongl Jaroslav     3057
13.Botka MichalDvořák Petr     3267
14.Beňovič MarekNagy Ondrej     0368
15.Housar OndřejNguyen Anh Hai     3178
16.Botka MichalŠprongl Jaroslav     3088
17.Beňovič MarekDvořák Petr     0389
18.Patho GabrielNagy Ondrej     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Michal40Nguyen Anh Hai22
Beňovič Marek04Šprongl Jaroslav22
Patho Gabriel04Dvořák Petr31
Housar Ondřej31Nagy Ondrej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:37493:558TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Vohradský Stanislav
 
 
Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
-99-8-6 1301
2.Marat Filip
Hoke Daniel
 
 
Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
-6-989-82302
3.Marat FilipPešek Miroslav-7-8-7  0303
4.Hoke DanielČerný Ondřej-974-893213
5.Medal MiroslavErben Michal-9-799-32314
6.Kotlorz LukášAdámek Jiří-6-7-3  0315
7.Hoke DanielPešek Miroslav-8-4-10  0316
8.Vohradský StanislavČerný Ondřej9-3-6673226
9.Kotlorz LukášErben Michal-7-10-10  0327
10.Marat FilipAdámek Jiří-97-9-9 1328
11.Vohradský StanislavPešek Miroslav7-5-5-2 1329
12.Kotlorz LukášČerný Ondřej8-9-6743239
13.Marat FilipErben Michal7-738 3149
14.Hoke DanielAdámek Jiří-1037-7-623410
15.Kotlorz LukášPešek Miroslav9410  30  
16.Marat FilipČerný Ondřej         
17.Hoke DanielErben Michal         
18.Vohradský StanislavAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marat Filip12Pešek Miroslav30
Hoke Daniel12Černý Ondřej03
Medal Miroslav01Erben Michal21
Kotlorz Lukáš12Adámek Jiří30
Vohradský Stanislav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS