Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, Sokolovna TJ STŘÍŽKOV, Habartická 200/5, Střížkov, Praha 9, METRO C STŘÍŽKOV, pak 400 m pěšky: do ul. Teplická, mezi prvním a druhým panel. domem zahnout doleva.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38529:587TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Procházka Ivan st.
Zatroch Ondrej
 
 
4-99-7-42301
2.Pour Tomáš
Kušta Petr
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
-6-5-9  0302
3.Kušta PetrNagy Ondrej-4-5-5  0303
4.Svobodová NikolaVeselý Vladimír8-778 3113
5.Pour TomášProcházka Ivan st.8-10106 3123
6.Provazník LukášZatroch Ondrej-6-8-8  0324
7.Svobodová NikolaNagy Ondrej67-10-1273234
8.Pour TomášVeselý Vladimír5-76-773244
9.Provazník LukášProcházka Ivan st.28-9-683254
10.Kušta PetrZatroch Ondrej9-8-7-7 1355
11.Pour TomášNagy Ondrej-8-7-9  0356
12.Provazník LukášVeselý Vladimír-89-76-82357
13.Kušta PetrProcházka Ivan st.-8-6-4  0358
14.Svobodová NikolaZatroch Ondrej-8-6-5  0359
15.Provazník LukášNagy Ondrej8106  3069
16.Kušta PetrVeselý Vladimír-7-9-8  03610
17.Svobodová NikolaProcházka Ivan st.         
18.Pour TomášZatroch Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kušta Petr04Nagy Ondrej22
Svobodová Nikola21Veselý Vladimír22
Pour Tomáš21Procházka Ivan st.12
Provazník Lukáš22Zatroch Ondrej30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18536:431TTC Klánovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Lacman Jiří
 
 
Niederle Jiří
Štefan Nikola
 
 
466  3010
2.Platil Stanislav
Nový Pavel
 
 
Pecka Tomáš
Kozel Rudolf
 
 
9-9-96-32311
3.Lacman JiříKozel Rudolf-13-4-7  0312
4.Hrabal LadislavPecka Tomáš-67810 3122
5.Nový PavelŠtefan Nikola6-1073 3132
6.Platil StanislavNiederle Jiří4105  3042
7.Hrabal LadislavKozel Rudolf686  3052
8.Nový PavelPecka Tomáš-6-89-12 1353
9.Platil StanislavŠtefan Nikola-8-78873263
10.Lacman JiříNiederle Jiří333  3073
11.Nový PavelKozel Rudolf-9-9125103283
12.Platil StanislavPecka Tomáš13-9-67-62384
13.Lacman JiříŠtefan Nikola655  3094
14.Hrabal LadislavNiederle Jiří433  30104
15.Platil StanislavKozel Rudolf9    10  
16.Lacman JiříPecka Tomáš         
17.Hrabal LadislavŠtefan Nikola         
18.Nový PavelNiederle Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lacman Jiří21Kozel Rudolf12
Hrabal Ladislav30Pecka Tomáš21
Nový Pavel21Štefan Nikola03
Platil Stanislav21Niederle Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Uhl Jiří
 
 
Jantačová Zuzana
Pospíšil Marek
 
 
     3010
2.Courton Ivan
Kubelka Radek
 
 
Buřil Petr
Šmidt Karel st.
 
 
     3120
3.Hamáček JanJantačová Zuzana     3030
4.Uhl JiříPospíšil Marek     3040
5.Courton IvanBuřil Petr     3050
6.Kubelka RadekŠmidt Karel st.     3060
7.Uhl JiříJantačová Zuzana     3070
8.Courton IvanPospíšil Marek     3080
9.Kubelka RadekBuřil Petr     3190
10.Hamáček JanŠmidt Karel st.     30100
11.Courton IvanJantačová Zuzana         
12.Kubelka RadekPospíšil Marek         
13.Hamáček JanBuřil Petr         
14.Uhl JiříŠmidt Karel st.         
15.Kubelka RadekJantačová Zuzana         
16.Hamáček JanPospíšil Marek         
17.Uhl JiříBuřil Petr         
18.Courton IvanŠmidt Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hamáček Jan20Jantačová Zuzana02
Uhl Jiří20Pospíšil Marek02
Courton Ivan20Buřil Petr02
Kubelka Radek20Šmidt Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. Koněvova 19, Praha 3. Bus 136, zastávka Rokycanova. Budova sokolovny, 1.patro - Divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11 TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav
Olach Miloslav
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
     2301
2.Ruml Jiří
Horčák Martin
 
 
Hlaváč Jiří
Bauer Václav
 
 
     3111
3.Elčkner MiroslavČerný Pavel     3021
4.Horčák MartinPeller Marek     3231
5.Ruml JiříBauer Václav     3041
6.Olach MiloslavHlaváč Jiří     3051
7.Horčák MartinČerný Pavel     3061
8.Ruml JiříPeller Marek     3071
9.Olach MiloslavBauer Václav     3081
10.Elčkner MiroslavHlaváč Jiří     3091
11.Ruml JiříČerný Pavel     1392
12.Olach MiloslavPeller Marek     32102
13.Elčkner MiroslavBauer Václav     30  
14.Horčák MartinHlaváč Jiří         
15.Olach MiloslavČerný Pavel         
16.Elčkner MiroslavPeller Marek         
17.Horčák MartinBauer Václav         
18.Ruml JiříHlaváč Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav20Černý Pavel12
Horčák Martin20Peller Marek03
Ruml Jiří21Bauer Václav02
Olach Miloslav30Hlaváč Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20546:389TTC Praha - klub stolního tenisu E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pouč Roman
Paroubek Jan
 
 
Hrbek Ivan
Kop František
 
 
-565-9-42301
2.Mutl David
Halodová Petra
 
 

 
 
WO    3011
3.Halodová PetraKop František-118-67103221
4.Mutl DavidHrbek Ivan-86712 3131
5.Paroubek JanMaršálek Petr-64-79-42332
6.Pouč RomanWO    3042
7.Mutl DavidKop František482  3052
8.Paroubek JanHrbek Ivan-2-11-5  0353
9.Pouč RomanMaršálek Petr49-612 3163
10.Halodová PetraWO    3073
11.Paroubek JanKop František-8-8-9  0374
12.Pouč RomanHrbek Ivan7-85-9-62375
13.Halodová PetraMaršálek Petr7310  3085
14.Mutl DavidWO    3095
15.Pouč RomanKop František106-94 31105
16.Halodová PetraHrbek Ivan10115  30  
17.Mutl DavidMaršálek Petr         
18.Paroubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halodová Petra20Kop František13
Mutl David20Hrbek Ivan21
Paroubek Jan03Maršálek Petr12
Pouč Roman21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:27598:602TTC Praha - klub stolního tenisu F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srníček Milan
Haba Martin
 
 
Šaršoun Jaroslav
Ptáček Jan
 
 
-33-69-42301
2.Moravec Lukáš
Smíšek Jaroslav
 
 
Červenka Boris
Kliner Jiří
 
 
-35-10-10 1302
3.Moravec Lukᚊaršoun Jaroslav7-610-983212
4.Smíšek JaroslavČervenka Boris-5-49-5 1313
5.Haba MartinKliner Jiří8-7-11083223
6.Srníček MilanPtáček Jan95-9-2-52324
7.Smíšek JaroslavŠaršoun Jaroslav-512-99103234
8.Haba MartinČervenka Boris9-10-27-72335
9.Srníček MilanKliner Jiří-9126-643245
10.Moravec LukášPtáček Jan9-6107 3155
11.Haba MartinŠaršoun Jaroslav987  3065
12.Srníček MilanČervenka Boris6-946 3175
13.Moravec LukášKliner Jiří699  3085
14.Smíšek JaroslavPtáček Jan-598-10113295
15.Srníček MilanŠaršoun Jaroslav6107  30105
16.Moravec LukášČervenka Boris         
17.Smíšek JaroslavKliner Jiří         
18.Haba MartinPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Lukáš30Šaršoun Jaroslav04
Smíšek Jaroslav21Červenka Boris21
Haba Martin21Kliner Jiří03
Srníček Milan31Ptáček Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS