Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30179:371TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Buriánek Václav
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
-79-8-1 1301
2.
 
 
Smíšek Jan
Mastný Martin
 
 
WO    0302
3.Havlíček LadislavSmíšek Jan-4-3-8  0303
4.Buriánek VáclavHaba Martin-9-77-4 1304
5.Kelbl JiříFuček Miloslav-4-5-8  0305
6.Mastný MartinWO    0306
7.Buriánek VáclavSmíšek Jan-3-4-9  0307
8.Kelbl JiříHaba Martin11-4-8-5 1308
9.Fuček MiloslavWO    0309
10.Havlíček LadislavMastný Martin-6-886-723010
11.Kelbl JiříSmíšek Jan-3-8-4  03  
12.Haba Martin         
13.Havlíček LadislavFuček Miloslav         
14.Buriánek VáclavMastný Martin         
15.Smíšek Jan         
16.Havlíček LadislavHaba Martin         
17.Buriánek VáclavFuček Miloslav         
18.Kelbl JiříMastný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíček Ladislav02Smíšek Jan20
Buriánek Václav02Haba Martin20
Kelbl Jiří02Fuček Miloslav10
   Mastný Martin10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boloňský Andrej
Lamprecht Matyáš
 
 
Němec Václav
Kadlec Miroslav
 
 
     3110
2.Vodička Šimon
Reisnerová Martina
 
 
Ondráček Petr
Arsenjev Petr
 
 
     3120
3.Vodička ŠimonNěmec Václav     2321
4.Vaňhal JanKadlec Miroslav     1322
5.Lamprecht MatyášArsenjev Petr     3032
6.Boloňský AndrejOndráček Petr     3042
7.Reisnerová MartinaNěmec Václav     1343
8.Lamprecht MatyášKadlec Miroslav     3153
9.Boloňský AndrejArsenjev Petr     3063
10.Vodička ŠimonOndráček Petr     3073
11.Lamprecht MatyášNěmec Václav     2374
12.Boloňský AndrejKadlec Miroslav     3084
13.Vodička ŠimonArsenjev Petr     2385
14.Reisnerová MartinaOndráček Petr     3195
15.Boloňský AndrejNěmec Václav     31105
16.Vodička ŠimonKadlec Miroslav     30  
17.Reisnerová MartinaArsenjev Petr         
18.Lamprecht MatyášOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodička Šimon12Němec Václav31
Vaňhal Jan01Kadlec Miroslav12
Lamprecht Matyáš21Arsenjev Petr12
Boloňský Andrej40Ondráček Petr03
Reisnerová Martina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14 SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Martin
Zahradnický Radek
 
 
Setnička Lukáš
Šlapák Radek
 
 
     2301
2.Tschunko Josef
Šinákl Jan
 
 
Yaghob Jakub
Fritsch Roland
 
 
     3011
3.Jaroš MartinŠlapák Radek     1312
4.Zahradnický RadekYaghob Jakub     3022
5.Šinákl JanSetnička Lukáš     3132
6.Tschunko JosefFritsch Roland     3042
7.Zahradnický RadekŠlapák Radek     3152
8.Šinákl JanYaghob Jakub     3062
9.Tschunko JosefSetnička Lukáš     3272
10.Jaroš MartinFritsch Roland     3082
11.Šinákl JanŠlapák Radek     3292
12.Kováč RudolfYaghob Jakub     32102
13.Jaroš MartinSetnička Lukáš         
14.Zahradnický RadekFritsch Roland         
15.Kováč RudolfŠlapák Radek         
16.Jaroš MartinYaghob Jakub         
17.Zahradnický RadekSetnička Lukáš         
18.Šinákl JanFritsch Roland         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroš Martin11Šlapák Radek12
Zahradnický Radek20Yaghob Jakub03
Šinákl Jan30Setnička Lukáš02
Tschunko Josef20Fritsch Roland02
Kováč Rudolf10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
Staněk Václav
Belukha Oleksandr
 
 
     3010
2.Bartha Attila
Winter Daniel
 
 
Mikšátko Miroslav
Teuchmann Petr
 
 
     3220
3.Vošický OttoBelukha Oleksandr     3130
4.Bartha AttilaMikšátko Miroslav     3040
5.Patho RóbertStaněk Václav     3050
6.Winter DanielTeuchmann Petr     3060
7.Bartha AttilaBelukha Oleksandr     3070
8.Patho RóbertMikšátko Miroslav     3080
9.Winter DanielStaněk Václav     3090
10.Vošický OttoTeuchmann Petr     31100
11.Patho RóbertBelukha Oleksandr     30  
12.Winter DanielMikšátko Miroslav         
13.Vošický OttoStaněk Václav         
14.Bartha AttilaTeuchmann Petr         
15.Winter DanielBelukha Oleksandr         
16.Vošický OttoMikšátko Miroslav         
17.Bartha AttilaStaněk Václav         
18.Patho RóbertTeuchmann Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vošický Otto20Belukha Oleksandr02
Bartha Attila20Mikšátko Miroslav02
Patho Róbert20Staněk Václav02
Winter Daniel20Teuchmann Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8390:290TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Brož Zdeněk
 
 
Přída Kryštof
Kopecký Michael
 
 
589  3010
2.Zücker Robert
Brož Josef
 
 
Kaucký Jakub
Vyčítal Jan
 
 
9-753 3120
3.Brož JosefPřída Kryštof-7565 3130
4.Brož ZdeněkKaucký Jakub-5-881093240
5.Zücker RobertKopecký Michael465  3050
6.Popelka Antonín st.Vyčítal Jan567  3060
7.Brož ZdeněkPřída Kryštof8-3-51193270
8.Zücker RobertKaucký Jakub9-10-91253280
9.Popelka Antonín st.Kopecký Michael765  3090
10.Brož JosefVyčítal Jan554  30100
11.Zücker RobertPřída Kryštof         
12.Popelka Antonín st.Kaucký Jakub         
13.Brož JosefKopecký Michael         
14.Brož ZdeněkVyčítal Jan         
15.Popelka Antonín st.Přída Kryštof         
16.Brož JosefKaucký Jakub         
17.Brož ZdeněkKopecký Michael         
18.Zücker RobertVyčítal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Josef20Přída Kryštof02
Brož Zdeněk20Kaucký Jakub02
Zücker Robert20Kopecký Michael02
Popelka Antonín st.20Vyčítal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6379:223SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Roubalová Alice
 
 
Jantač Petr
Pocar Jan
 
 
345  3010
2.Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
Millerová Marie Anna
Šmidt Ivan
 
 
224  3020
3.Smejkal RadekJantač Petr-7-2-8  0321
4.Botek RadomírPocar Jan74-103 3131
5.Nacher PatrikMillerová Marie Anna661  3041
6.Bajtler MartinŠmidt Ivan274  3051
7.Botek RadomírJantač Petr3911  3061
8.Nacher PatrikPocar Jan108-96 3171
9.Bajtler MartinMillerová Marie Anna586  3081
10.Smejkal RadekŠmidt Ivan239  3091
11.Nacher PatrikJantač Petr7-1062 31101
12.Bajtler MartinPocar Jan461  30  
13.Smejkal RadekMillerová Marie Anna         
14.Botek RadomírŠmidt Ivan         
15.Bajtler MartinJantač Petr         
16.Smejkal RadekPocar Jan         
17.Botek RadomírMillerová Marie Anna         
18.Nacher PatrikŠmidt Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smejkal Radek11Jantač Petr12
Botek Radomír20Pocar Jan02
Nacher Patrik30Millerová Marie Anna02
Bajtler Martin20Šmidt Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:30384:446TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosmák Tomáš
Tučková Eliška
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
-8-10-12  0301
2.Hobík Zdeněk
Štěrba Ondřej
 
 
Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
-696-4-52302
3.Hobík ZdeněkFarář Petr-4-3-8  0303
4.Kosmák TomášDvořák Petr-12-6-7  0304
5.Tučková EliškaRezek Jan st.-7-6-9  0305
6.Štěrba OndřejRezek Jan ml.1076  3015
7.Kosmák TomášFarář Petr-3-4-4  0316
8.Tučková EliškaDvořák Petr-2-7-9  0317
9.Štěrba OndřejRezek Jan st.569  3027
10.Hobík ZdeněkRezek Jan ml.7-103-10-92328
11.Tučková EliškaFarář Petr-6-6-11  0329
12.Štěrba OndřejDvořák Petr658  3039
13.Hobík ZdeněkRezek Jan st.495  3049
14.Kosmák TomášRezek Jan ml.-4-7-8  03410
15.Štěrba OndřejFarář Petr487  30  
16.Hobík ZdeněkDvořák Petr         
17.Kosmák TomášRezek Jan st.         
18.Tučková EliškaRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hobík Zdeněk12Farář Petr30
Kosmák Tomáš03Dvořák Petr21
Tučková Eliška03Rezek Jan st.12
Štěrba Ondřej30Rezek Jan ml.21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS