Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11446:334TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
Šlapák Radek
John Adam
 
 
8-6-12623210
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Krejčíř Antonín
Fales Matyáš
 
 
12-7106 3120
3.Váňa PetrJohn Adam95-98 3130
4.Smíšek JanŠlapák Radek694  3040
5.Haba MartinFales Matyáš7116  3050
6.Fuček MiloslavKrejčíř Antonín-9474 3160
7.Smíšek JanJohn Adam968  3070
8.Haba MartinŠlapák Radek1035  3080
9.Fuček MiloslavFales Matyáš-98-8-6 1381
10.Váňa PetrKrejčíř Antonín433  3091
11.Haba MartinJohn Adam7-5-11-5 1392
12.Fuček MiloslavŠlapák Radek585  30102
13.Váňa PetrFales Matyáš         
14.Smíšek JanKrejčíř Antonín         
15.Fuček MiloslavJohn Adam         
16.Váňa PetrŠlapák Radek         
17.Smíšek JanFales Matyáš         
18.Haba MartinKrejčíř Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Petr20John Adam12
Smíšek Jan20Šlapák Radek03
Haba Martin21Fales Matyáš11
Fuček Miloslav21Krejčíř Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1 SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Václav
Ondráček Petr
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
     3110
2.Arsenjev Petr
Kadlec Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Němec VáclavHronský Vladimír     3030
4.Kadlec MiroslavStaněk Václav     3040
5.Arsenjev PetrHronský Matěj     3050
6.Ondráček PetrWO    3060
7.Kadlec MiroslavHronský Vladimír     3070
8.Arsenjev PetrStaněk Václav     3080
9.Ondráček PetrHronský Matěj     3090
10.Němec VáclavWO    30100
11.Arsenjev PetrHronský Vladimír         
12.Ondráček PetrStaněk Václav         
13.Němec VáclavHronský Matěj         
14.Kadlec Miroslav         
15.Ondráček PetrHronský Vladimír         
16.Němec VáclavStaněk Václav         
17.Kadlec MiroslavHronský Matěj         
18.Arsenjev Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němec Václav10Hronský Vladimír02
Kadlec Miroslav20Staněk Václav02
Arsenjev Petr20Hronský Matěj02
Ondráček Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35609:595nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malát Ondřej
Trmota Zdeněk
 
 
Lebeda Josef
Bartoš Martin
 
 
748  3010
2.Kelbl Jiří
Sedláček Tomáš
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
-9-8-8  0311
3.Trmota ZdeněkPřída Kryštof-33-8-7 1312
4.Kelbl JiříLebeda Josef-77-7443222
5.Sedláček TomášKaucký Jakub-7-7-5  0323
6.Malát OndřejBartoš Martin-9416 3133
7.Kelbl JiříPřída Kryštof-8-5-6  0334
8.Sedláček TomášLebeda Josef-8-8-6  0335
9.Malát OndřejKaucký Jakub6134  3045
10.Trmota ZdeněkBartoš Martin9117  3055
11.Sedláček TomášPřída Kryštof-8-8-6  0356
12.Malát OndřejLebeda Josef103-73 3166
13.Trmota ZdeněkKaucký Jakub-10117-783276
14.Kelbl JiříBartoš Martin-6-56593286
15.Malát OndřejPřída Kryštof-76-9-8 1387
16.Trmota ZdeněkLebeda Josef633  3097
17.Kelbl JiříKaucký Jakub-4-410-7 1398
18.Sedláček TomášBartoš Martin-611-57-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trmota Zdeněk31Přída Kryštof40
Kelbl Jiří22Lebeda Josef13
Sedláček Tomáš04Kaucký Jakub22
Malát Ondřej31Bartoš Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Miroslav
Hedervári Robert
 
 
Pocar Jan
Buřil Petr
 
 
     3110
2.Vodička Šimon
Lamprecht Matyáš
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
     3120
3.Bašta PřemyslJantač Petr     0321
4.Adámek MiroslavKlabeček Dominik     3031
5.Lamprecht MatyášBuřil Petr     3041
6.Vodička ŠimonPocar Jan     3051
7.Adámek MiroslavJantač Petr     3061
8.Lamprecht MatyášKlabeček Dominik     3071
9.Vodička ŠimonBuřil Petr     3081
10.Bašta PřemyslPocar Jan     1382
11.Lamprecht MatyášJantač Petr     3092
12.Vodička ŠimonKlabeček Dominik     30102
13.Bašta PřemyslBuřil Petr         
14.Adámek MiroslavPocar Jan         
15.Vodička ŠimonJantač Petr         
16.Bašta PřemyslKlabeček Dominik         
17.Adámek MiroslavBuřil Petr         
18.Lamprecht MatyášPocar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bašta Přemysl02Jantač Petr12
Adámek Miroslav20Klabeček Dominik03
Lamprecht Matyáš30Buřil Petr02
Vodička Šimon30Pocar Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinákl Jan
Zahradnický Radek
 
 
Procházka Ivan st.
Reich František
 
 
     1301
2.Rosa Vladimír
Kováč Rudolf
 
 
Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
     0302
3.Kováč RudolfReich František     1303
4.Rosa VladimírProcházka Ivan st.     0304
5.Zahradnický RadekRezek Jan ml.     2305
6.Šinákl JanRezek Jan st.     1306
7.Rosa VladimírReich František     1307
8.Zahradnický RadekProcházka Ivan st.     2308
9.Šinákl JanRezek Jan ml.     3218
10.Kováč RudolfRezek Jan st.     2319
11.Zahradnický RadekReich František     13110
12.Šinákl JanProcházka Ivan st.     13  
13.Kováč RudolfRezek Jan ml.         
14.Rosa VladimírRezek Jan st.         
15.Šinákl JanReich František         
16.Kováč RudolfProcházka Ivan st.         
17.Rosa VladimírRezek Jan ml.         
18.Zahradnický RadekRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kováč Rudolf02Reich František30
Rosa Vladimír02Procházka Ivan st.20
Zahradnický Radek03Rezek Jan ml.11
Šinákl Jan11Rezek Jan st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Vošický Otto
 
 
Hobík Zdeněk
Kosmák Tomáš
 
 
     3110
2.Patho Róbert
Bartha Attila
 
 
Štěrba Ondřej
Zatroch Ondrej
 
 
     3020
3.Patho RóbertŠtěrba Ondřej     2321
4.Vošický OttoZatroch Ondrej     3131
5.Bartha AttilaHobík Zdeněk     3141
6.Patho GabrielKosmák Tomáš     0342
7.Vošický OttoŠtěrba Ondřej     0343
8.Bartha AttilaZatroch Ondrej     3253
9.Patho GabrielHobík Zdeněk     3263
10.Patho RóbertKosmák Tomáš     3173
11.Bartha AttilaŠtěrba Ondřej     0374
12.Patho GabrielZatroch Ondrej     3184
13.Patho RóbertHobík Zdeněk     3194
14.Winter DanielKosmák Tomáš     30104
15.Patho GabrielŠtěrba Ondřej         
16.Patho RóbertZatroch Ondrej         
17.Winter DanielHobík Zdeněk         
18.Bartha AttilaKosmák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patho Róbert21Štěrba Ondřej30
Vošický Otto11Zatroch Ondrej03
Bartha Attila21Hobík Zdeněk03
Patho Gabriel21Kosmák Tomáš12
Winter Daniel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35 SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Zücker Robert
 
 
Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
     2301
2.Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
     1302
3.Ptáček JanBajtler Martin     1303
4.Zücker RobertNacher Patrik     0304
5.Pleticha JaroslavTrnovský Ivo     3114
6.Popelka Antonín st.Botek Radomír     3124
7.Zücker RobertBajtler Martin     0325
8.Pleticha JaroslavNacher Patrik     3135
9.Popelka Antonín st.Trnovský Ivo     2336
10.Ptáček JanBotek Radomír     0337
11.Pleticha JaroslavBajtler Martin     2338
12.Popelka Antonín st.Nacher Patrik     2339
13.Ptáček JanTrnovský Ivo     3249
14.Zücker RobertBotek Radomír     03410
15.Popelka Antonín st.Bajtler Martin         
16.Ptáček JanNacher Patrik         
17.Zücker RobertTrnovský Ivo         
18.Pleticha JaroslavBotek Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan12Bajtler Martin30
Zücker Robert03Nacher Patrik21
Pleticha Jaroslav21Trnovský Ivo12
Popelka Antonín st.12Botek Radomír21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS