Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5374:194SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Mička Štěpán
 
 
Haba Martin
Mastný Martin
 
 
375  3010
2.Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Havel JiříHaba Martin-9-8-8  0321
4.Vystrčil TomášSmíšek Jan998  3031
5.Nacher PatrikMastný Martin166  3041
6.Mička ŠtěpánWO    3051
7.Vystrčil TomášHaba Martin118-88 3161
8.Nacher PatrikSmíšek Jan1023  3071
9.Mička ŠtěpánMastný Martin7-787 3181
10.Havel JiříWO    3091
11.Nacher PatrikHaba Martin1074  30101
12.Mička ŠtěpánSmíšek Jan         
13.Havel JiříMastný Martin         
14.Vystrčil Tomáš         
15.Mička ŠtěpánHaba Martin         
16.Havel JiříSmíšek Jan         
17.Vystrčil TomášMastný Martin         
18.Nacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havel Jiří01Haba Martin12
Vystrčil Tomáš20Smíšek Jan02
Nacher Patrik30Mastný Martin02
Mička Štěpán10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33384:472TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Hobík Zdeněk
 
 
Ptáček Jan
Kliner Jiří
 
 
7-4-91073210
2.Štěrba Ondřej
Hlaváč Tomáš
 
 
Zücker Robert
Popelka Antonín st.
 
 
-58-9-8 1311
3.Zatroch OndrejPopelka Antonín st.-6-79-6 1312
4.Hobík ZdeněkKliner Jiří-9-5-4  0313
5.Hlaváč TomášPtáček Jan-10-5-11  0314
6.Štěrba OndřejZücker Robert-8-1094-52315
7.Hobík ZdeněkPopelka Antonín st.5-6-7-9 1316
8.Hlaváč TomášKliner Jiří-4-9-9  0317
9.Štěrba OndřejPtáček Jan-3-87-10 1318
10.Zatroch OndrejZücker Robert89-89 3128
11.Hlaváč TomášPopelka Antonín st.-2-8-8  0329
12.Štěrba OndřejKliner Jiří5-10-36-423210
13.Zatroch OndrejPtáček Jan-6-10-5  03  
14.Hobík ZdeněkZücker Robert         
15.Štěrba OndřejPopelka Antonín st.         
16.Zatroch OndrejKliner Jiří         
17.Hobík ZdeněkPtáček Jan         
18.Hlaváč TomášZücker Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatroch Ondrej11Popelka Antonín st.30
Hobík Zdeněk02Kliner Jiří30
Hlaváč Tomáš03Ptáček Jan20
Štěrba Ondřej03Zücker Robert11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16522:437TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Patho Gabriel
Winter Daniel
 
 
-996-9-132301
2.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Bartha Attila
Patho Róbert
 
 
10-78-7-32302
3.Procházka Ivan ml.Patho Gabriel-89-71093212
4.Procházka Ivan st.Winter Daniel-8555 3122
5.Rezek Jan st.Bartha Attila5910  3032
6.Rezek Jan ml.Patho Róbert665  3042
7.Procházka Ivan st.Patho Gabriel512-7-933252
8.Rezek Jan st.Winter Daniel1094  3062
9.Rezek Jan ml.Bartha Attila889  3072
10.Procházka Ivan ml.Patho Róbert-8-66-9 1373
11.Rezek Jan st.Patho Gabriel47-107 3183
12.Rezek Jan ml.Winter Daniel710-611 3193
13.Procházka Ivan ml.Bartha Attila1045  30103
14.Procházka Ivan st.Patho Róbert         
15.Rezek Jan ml.Patho Gabriel         
16.Procházka Ivan ml.Winter Daniel         
17.Procházka Ivan st.Bartha Attila         
18.Rezek Jan st.Patho Róbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ivan ml.21Patho Gabriel03
Procházka Ivan st.20Winter Daniel03
Rezek Jan st.30Bartha Attila03
Rezek Jan ml.30Patho Róbert11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:19444:425SK Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Ivan
Millerová Marie Anna
 
 
Zahradnický Radek
Rosa Vladimír
 
 
867  3010
2.Pocar Jan
Klabeček Dominik
 
 
Šinákl Jan
Kroiher Martin
 
 
-514-8733220
3.Millerová Marie AnnaRosa Vladimír697  3030
4.Šmidt IvanŠinákl Jan597  3040
5.Klabeček DominikKroiher Martin-631210 3150
6.Pocar JanZahradnický Radek-9-9-10  0351
7.Šmidt IvanRosa Vladimír767  3061
8.Klabeček DominikŠinákl Jan457  3071
9.Pocar JanKroiher Martin-5-5-6  0372
10.Buřil PetrZahradnický Radek-7-5-1  0373
11.Klabeček DominikRosa Vladimír4117  3083
12.Pocar JanŠinákl Jan9-8108 3193
13.Buřil PetrKroiher Martin-5-3-3  0394
14.Šmidt IvanZahradnický Radek-6-0-1  0395
15.Pocar JanRosa Vladimír647  30105
16.Buřil PetrŠinákl Jan         
17.Šmidt IvanKroiher Martin         
18.Klabeček DominikZahradnický Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Millerová Marie Anna10Rosa Vladimír04
Šmidt Ivan21Šinákl Jan03
Klabeček Dominik30Kroiher Martin21
Pocar Jan22Zahradnický Radek30
Buřil Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31258:417TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyčítal Jan
Přída Kryštof
 
 
Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
11-6-3-5 1301
2.Lebeda Josef
Bartoš Martin
 
 
Bašta Přemysl
Reisnerová Martina
 
 
7-89-4-22302
3.Vyčítal JanLamprecht Matyáš-1-4-3  0303
4.Lebeda JosefVodička Šimon-5-5-12  0304
5.Bartoš MartinReisnerová Martina-8-6-6  0305
6.Přída KryštofBašta Přemysl-91034 3115
7.Lebeda JosefLamprecht Matyáš-2-5-2  0316
8.Bartoš MartinVodička Šimon-3-1-6  0317
9.Přída KryštofReisnerová Martina578  3027
10.Vyčítal JanBašta Přemysl-8-89-4 1328
11.Bartoš MartinLamprecht Matyáš-1-1-3  0329
12.Přída KryštofVodička Šimon-4-5-5  03210
13.Vyčítal JanReisnerová Martina1156  30  
14.Lebeda JosefBašta Přemysl         
15.Přída KryštofLamprecht Matyáš         
16.Vyčítal JanVodička Šimon         
17.Lebeda JosefReisnerová Martina         
18.Bartoš MartinBašta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyčítal Jan02Lamprecht Matyáš30
Lebeda Josef02Vodička Šimon30
Bartoš Martin03Reisnerová Martina11
Přída Kryštof21Bašta Přemysl11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32433:517TTC Praha - klub stolního tenisu H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teuchmann Petr
Belukha Oleksandr
 
 
Havlíček Ladislav
Sobota Miroslav
 
 
12-5-810-72301
2.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Podrazil Jiří
Malát Ondřej
 
 
-1013-119-102302
3.Teuchmann PetrSobota Miroslav-5-1-4  0303
4.Staněk VáclavHavlíček Ladislav1095  3013
5.Belukha OleksandrMalát Ondřej7-11-8-2 1314
6.Hronský VladimírPodrazil Jiří117-64 3124
7.Staněk VáclavSobota Miroslav-4-811-3 1325
8.Belukha OleksandrHavlíček Ladislav7-610-10-122326
9.Hronský VladimírMalát Ondřej-5-4-7  0327
10.Teuchmann PetrPodrazil Jiří-7-5-7  0328
11.Belukha OleksandrSobota Miroslav115-69 3138
12.Hronský VladimírHavlíček Ladislav-10-11-3  0339
13.Teuchmann PetrMalát Ondřej2-7-9-7 13310
14.Staněk VáclavPodrazil Jiří-7-11-7  03  
15.Hronský VladimírSobota Miroslav         
16.Teuchmann PetrHavlíček Ladislav         
17.Staněk VáclavMalát Ondřej         
18.Belukha OleksandrPodrazil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr03Sobota Miroslav21
Staněk Václav11Havlíček Ladislav21
Belukha Oleksandr12Malát Ondřej30
Hronský Vladimír12Podrazil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:30554:459AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.John Adam
Šlapák Radek
 
 
Šimánek Lubomír
Ondráček Petr
 
 
-1111-81073210
2.Yaghob Jakub
Fritsch Roland
 
 

 
 
WO    3020
3.John AdamKadlec Miroslav43-9-1083230
4.Šlapák RadekŠimánek Lubomír-6-8-10  0331
5.Yaghob JakubOndráček Petr-3-3-3  0332
6.Fritsch RolandWO    3042
7.Šlapák RadekKadlec Miroslav-2-6-9  0343
8.Yaghob JakubŠimánek Lubomír-8-9-8  0344
9.Fritsch RolandOndráček Petr98-8-893254
10.John AdamWO    3064
11.Yaghob JakubKadlec Miroslav-6-6-6  0365
12.Fritsch RolandŠimánek Lubomír-8-4-5  0366
13.John AdamOndráček Petr1277  3076
14.Šlapák RadekWO    3086
15.Fritsch RolandKadlec Miroslav-10-4-4  0387
16.John AdamŠimánek Lubomír8-7-8-10 1388
17.Šlapák RadekOndráček Petr497  3098
18.Yaghob JakubWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
John Adam21Kadlec Miroslav31
Šlapák Radek12Šimánek Lubomír40
Yaghob Jakub03Ondráček Petr13
Fritsch Roland12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS