Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15477:312TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
Urban Miloš
Kop František
 
 
-6-9-8  0301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Smíšek JanKop František-4-1064103221
4.Váňa PetrUrban Miloš57-6-11-82322
5.Haba MartinOndráček Petr666  3032
6.Fuček MiloslavWO    3042
7.Váňa PetrKop František1059  3052
8.Haba MartinUrban Miloš-10-49-7 1353
9.Fuček MiloslavOndráček Petr486  3063
10.Smíšek JanWO    3073
11.Haba MartinKop František577  3083
12.Fuček MiloslavUrban Miloš-14-2-4  0384
13.Smíšek JanOndráček Petr59-94 3194
14.Váňa PetrWO    30104
15.Fuček MiloslavKop František         
16.Smíšek JanUrban Miloš         
17.Váňa PetrOndráček Petr         
18.Haba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smíšek Jan20Kop František03
Váňa Petr11Urban Miloš30
Haba Martin21Ondráček Petr03
Fuček Miloslav11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27597:560TTC Praha - klub stolního tenisu H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Podrazil Jiří
 
 
John Adam
Šlapák Radek
 
 
710-5-13-62301
2.Trmota Zdeněk
Sedláček Tomáš
 
 
Bačáková Jitka
Fales Matyáš
 
 
95-910 3111
3.Buriánek VáclavJohn Adam-6-7-3  0312
4.Podrazil JiříFales Matyáš-9662 3122
5.Sedláček Tomᚊlapák Radek-149-113133232
6.Trmota ZdeněkBačáková Jitka457  3042
7.Podrazil JiříJohn Adam-6-59-9 1343
8.Sedláček TomášFales Matyáš9-8-9-11 1344
9.Trmota ZdeněkŠlapák Radek-8857 3154
10.Buriánek VáclavBačáková Jitka79-109 3164
11.Sedláček TomášJohn Adam-8-9-7  0365
12.Trmota ZdeněkFales Matyáš8-5513 3175
13.Buriánek VáclavŠlapák Radek-11777 3185
14.Podrazil JiříBačáková Jitka-83105 3195
15.Trmota ZdeněkJohn Adam-8-5-2  0396
16.Buriánek VáclavFales Matyáš995  30106
17.Podrazil JiříŠlapák Radek993  30  
18.Sedláček TomášBačáková Jitka973  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buriánek Václav31John Adam40
Podrazil Jiří21Fales Matyáš13
Sedláček Tomáš12Šlapák Radek03
Trmota Zdeněk31Bačáková Jitka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
Hronský Vladimír
Mikšátko Miroslav
 
 
     3010
2.Reisnerová Martina
Bašta Přemysl
 
 
Hausmann Josef
Staněk Václav
 
 
     3020
3.Reisnerová MartinaHausmann Josef     1321
4.Lamprecht MatyášMikšátko Miroslav     3031
5.Vodička ŠimonHronský Vladimír     3041
6.Jirčík StanislavStaněk Václav     3051
7.Lamprecht MatyášHausmann Josef     3261
8.Vodička ŠimonMikšátko Miroslav     3071
9.Jirčík StanislavHronský Vladimír     3081
10.Bašta PřemyslStaněk Václav     3091
11.Vodička ŠimonHausmann Josef     30101
12.Jirčík StanislavMikšátko Miroslav     30  
13.Bašta PřemyslHronský Vladimír         
14.Lamprecht MatyášStaněk Václav         
15.Jirčík StanislavHausmann Josef         
16.Bašta PřemyslMikšátko Miroslav         
17.Lamprecht MatyášHronský Vladimír         
18.Vodička ŠimonStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Reisnerová Martina01Hausmann Josef12
Lamprecht Matyáš20Mikšátko Miroslav02
Vodička Šimon30Hronský Vladimír02
Jirčík Stanislav20Staněk Václav02
Bašta Přemysl10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:35421:520SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vladimír
Kováč Rudolf
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-6-5-9  0301
2.Jaroš Martin
Kroiher Martin
 
 
Přída Kryštof
Bartoš Martin
 
 
76-5-7-82302
3.Rosa VladimírPřída Kryštof-5-5-2  0303
4.Kroiher MartinBeran Matěj-9-6-8  0304
5.Kováč RudolfBeran Tomáš-8-9-8  0305
6.Jaroš MartinBartoš Martin15-3-111083215
7.Kroiher MartinPřída Kryštof5-4-75113225
8.Kováč RudolfBeran Matěj-8-89-8 1326
9.Jaroš MartinBeran Tomáš-10-4-7  0327
10.Rosa VladimírBartoš Martin5-68-9-62328
11.Kováč RudolfPřída Kryštof-6-7-7  0329
12.Jaroš MartinBeran Matěj8-41014 3139
13.Rosa VladimírBeran Tomáš-8-11-18  03310
14.Kroiher MartinBartoš Martin         
15.Jaroš MartinPřída Kryštof         
16.Rosa VladimírBeran Matěj         
17.Kroiher MartinBeran Tomáš         
18.Kováč RudolfBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosa Vladimír03Přída Kryštof21
Kroiher Martin11Beran Matěj21
Kováč Rudolf03Beran Tomáš30
Jaroš Martin21Bartoš Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habera Michal
Patho Gabriel
 
 
Pocar Jan
Buřil Petr
 
 
     3010
2.Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
     3120
3.Habera MichalKlabeček Dominik     3030
4.Patho GabrielJantač Petr     3140
5.Patho RóbertPocar Jan     3050
6.Zelinka MikulášBuřil Petr     1351
7.Patho GabrielKlabeček Dominik     3061
8.Patho RóbertJantač Petr     3171
9.Zelinka MikulášPocar Jan     0372
10.Habera MichalBuřil Petr     3082
11.Patho RóbertKlabeček Dominik     3092
12.Zelinka MikulášJantač Petr     0393
13.Habera MichalPocar Jan     30103
14.Patho GabrielBuřil Petr         
15.Zelinka MikulášKlabeček Dominik         
16.Habera MichalJantač Petr         
17.Patho GabrielPocar Jan         
18.Patho RóbertBuřil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Habera Michal30Klabeček Dominik03
Patho Gabriel20Jantač Petr12
Patho Róbert30Pocar Jan12
Zelinka Mikuláš03Buřil Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Ptáček Jan
 
 
Dvořák Petr
Farář Petr
 
 
     1301
2.Popelka Antonín st.
Zücker Robert
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
     0302
3.Ptáček JanFarář Petr     0303
4.Zücker RobertDvořák Petr     0304
5.Pleticha JaroslavProcházka Ivan ml.     1305
6.Popelka Antonín st.Procházka Ivan st.     3115
7.Zücker RobertFarář Petr     0316
8.Pleticha JaroslavDvořák Petr     3026
9.Popelka Antonín st.Procházka Ivan ml.     3236
10.Ptáček JanProcházka Ivan st.     3046
11.Pleticha JaroslavFarář Petr     3256
12.Popelka Antonín st.Dvořák Petr     3066
13.Ptáček JanProcházka Ivan ml.     0367
14.Zücker RobertProcházka Ivan st.     0368
15.Popelka Antonín st.Farář Petr     3078
16.Ptáček JanDvořák Petr     3288
17.Zücker RobertProcházka Ivan ml.     1389
18.Pleticha JaroslavProcházka Ivan st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan22Farář Petr22
Zücker Robert04Dvořák Petr13
Pleticha Jaroslav31Procházka Ivan ml.31
Popelka Antonín st.40Procházka Ivan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30188:342SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Štěrba Ondřej
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
9-3-33-42301
2.Kosmák Tomáš
Tučková Eliška
 
 
Havel Jiří
Bajtler Martin
 
 
-2-7-4  0302
3.Zatroch OndrejHavel Jiří-6-8-3  0303
4.Štěrba OndřejBajtler Martin-6-6-8  0304
5.Tučková EliškaNacher Patrik-8-6-3  0305
6.Kosmák TomášBotek Radomír-3-7-3  0306
7.Štěrba OndřejHavel Jiří-4-7-6  0307
8.Tučková EliškaBajtler Martin-6-5-8  0308
9.Kosmák TomášNacher Patrik-8-6-4  0309
10.Zatroch OndrejBotek Radomír-9-8-5  03010
11.Tučková EliškaHavel Jiří         
12.Kosmák TomášBajtler Martin         
13.Zatroch OndrejNacher Patrik         
14.Štěrba OndřejBotek Radomír         
15.Kosmák TomášHavel Jiří         
16.Zatroch OndrejBajtler Martin         
17.Štěrba OndřejNacher Patrik         
18.Tučková EliškaBotek Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zatroch Ondrej02Havel Jiří20
Štěrba Ondřej02Bajtler Martin20
Tučková Eliška02Nacher Patrik20
Kosmák Tomáš02Botek Radomír20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS