Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35524:574TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosmák Tomáš
Tučková Eliška
 
 
Haba Martin
Váňa Petr
 
 
-8-36-7 1301
2.Zatroch Ondrej
Štěrba Ondřej
 
 
Smíšek Jan
Antošová Klára
 
 
-9547 3111
3.Kosmák TomášHaba Martin6-3-8-5 1312
4.Štěrba OndřejVáňa Petr-5-119-3 1313
5.Tučková EliškaSmíšek Jan-5-2-1  0314
6.Zatroch OndrejAntošová Klára421  3024
7.Štěrba OndřejHaba Martin-7795 3134
8.Tučková EliškaVáňa Petr-6-7-8  0335
9.Zatroch OndrejSmíšek Jan-7756 3145
10.Kosmák TomášAntošová Klára-78-97-12346
11.Tučková EliškaHaba Martin-9-3-8  0347
12.Zatroch OndrejVáňa Petr876  3057
13.Kosmák TomášSmíšek Jan-3-5-4  0358
14.Štěrba OndřejAntošová Klára5-1075 3168
15.Zatroch OndrejHaba Martin8711  3078
16.Kosmák TomášVáňa Petr-4-8-5  0379
17.Štěrba OndřejSmíšek Jan-95811 3189
18.Tučková EliškaAntošová Klára-5-1-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosmák Tomáš04Haba Martin22
Štěrba Ondřej31Váňa Petr31
Tučková Eliška04Smíšek Jan22
Zatroch Ondrej40Antošová Klára22



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 04. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reich František
Farář Petr
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
     1301
2.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Bajtler Martin
Havel Jiří
 
 
     1302
3.Farář PetrHavel Jiří     1303
4.Reich FrantišekBajtler Martin     2304
5.Procházka Ivan ml.Nacher Patrik     2305
6.Procházka Ivan st.Botek Radomír     0306
7.Reich FrantišekHavel Jiří     0307
8.Procházka Ivan ml.Bajtler Martin     0308
9.Procházka Ivan st.Nacher Patrik     1309
10.Farář PetrBotek Radomír     03010
11.Procházka Ivan ml.Havel Jiří         
12.Procházka Ivan st.Bajtler Martin         
13.Farář PetrNacher Patrik         
14.Reich FrantišekBotek Radomír         
15.Procházka Ivan st.Havel Jiří         
16.Farář PetrBajtler Martin         
17.Reich FrantišekNacher Patrik         
18.Procházka Ivan ml.Botek Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Farář Petr02Havel Jiří20
Reich František02Bajtler Martin20
Procházka Ivan ml.02Nacher Patrik20
Procházka Ivan st.02Botek Radomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 04. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22524:498SK Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Pleticha Jaroslav
Zücker Robert
 
 
9-78-1093210
2.Buřil Petr
Šmidt Ivan
 
 
Zábranský Josef
Marek Jaroslav
 
 
79-68 3120
3.Klabeček DominikPleticha Jaroslav-6-78-7 1321
4.Jantač PetrZücker Robert75-78 3131
5.Buřil PetrMarek Jaroslav87-78 3141
6.Šmidt IvanZábranský Josef-769-883251
7.Jantač PetrPleticha Jaroslav-57-810-82352
8.Buřil PetrZücker Robert-6-8-7  0353
9.Šmidt IvanMarek Jaroslav697  3063
10.Klabeček DominikZábranský Josef108-97 3173
11.Buřil PetrPleticha Jaroslav-7-8-6  0374
12.Šmidt IvanZücker Robert-57-89113284
13.Klabeček DominikMarek Jaroslav586  3094
14.Jantač PetrZábranský Josef768  30104
15.Šmidt IvanPleticha Jaroslav         
16.Klabeček DominikZücker Robert         
17.Jantač PetrMarek Jaroslav         
18.Buřil PetrZábranský Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klabeček Dominik21Pleticha Jaroslav30
Jantač Petr21Zücker Robert12
Buřil Petr12Marek Jaroslav03
Šmidt Ivan30Zábranský Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:30272:387VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Bartoš Martin
 
 
Patho Gabriel
Bartha Attila
 
 
-12-7-7  0301
2.Kopecký Michael
Luxemburk Filip
 
 
Helisová Kateřina
Winter Daniel
 
 
-5-8-10  0302
3.Bartoš MartinPatho Gabriel-1-8-7  0303
4.Kopecký MichaelHelisová Kateřina-4-5-5  0304
5.Luxemburk FilipBartha Attila8-8-9-5 1305
6.Přída KryštofWinter Daniel767  3015
7.Kopecký MichaelPatho Gabriel-3-3-7  0316
8.Luxemburk FilipHelisová Kateřina-8-6-3  0317
9.Přída KryštofBartha Attila1123  3027
10.Bartoš MartinWinter Daniel-99-6-6 1328
11.Luxemburk FilipPatho Gabriel-4-8-5  0329
12.Přída KryštofHelisová Kateřina-4-6-3  03210
13.Bartoš MartinBartha Attila         
14.Kopecký MichaelWinter Daniel         
15.Přída KryštofPatho Gabriel         
16.Bartoš MartinHelisová Kateřina         
17.Kopecký MichaelBartha Attila         
18.Luxemburk FilipWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Martin02Patho Gabriel30
Kopecký Michael02Helisová Kateřina30
Luxemburk Filip03Bartha Attila11
Přída Kryštof21Winter Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30170:354SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Hamáček Jan
Zahradnický Radek
 
 
-3-39-3 1301
2.Teuchmann Petr
Mikšátko Miroslav
 
 
Krajč Rudolf
Rosa Vladimír
 
 
-7-7-7  0302
3.Teuchmann PetrHamáček Jan-1-2-1  0303
4.Staněk VáclavKrajč Rudolf-0-3-3  0304
5.Mikšátko MiroslavRosa Vladimír9-10-8-10 1305
6.Hronský VladimírZahradnický Radek-4-12-3  0306
7.Staněk VáclavHamáček Jan-6-2-4  0307
8.Mikšátko MiroslavKrajč Rudolf-2-5-4  0308
9.Hronský VladimírRosa Vladimír-10-7-3  0309
10.Teuchmann PetrZahradnický Radek-6-3-9  03010
11.Mikšátko MiroslavHamáček Jan         
12.Hronský VladimírKrajč Rudolf         
13.Teuchmann PetrRosa Vladimír         
14.Staněk VáclavZahradnický Radek         
15.Hronský VladimírHamáček Jan         
16.Teuchmann PetrKrajč Rudolf         
17.Staněk VáclavRosa Vladimír         
18.Mikšátko MiroslavZahradnický Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr02Hamáček Jan20
Staněk Václav02Krajč Rudolf20
Mikšátko Miroslav02Rosa Vladimír20
Hronský Vladimír02Zahradnický Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:31 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubánek Vojtěch
Setnička Lukáš
 
 
Bašta Přemysl
Reisnerová Martina
 
 
     3010
2.Fales Matyáš
Bačáková Jitka
 
 
Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
     1311
3.Setnička LukášLamprecht Matyáš     0312
4.Fales MatyášVodička Šimon     0313
5.Kubánek VojtěchBašta Přemysl     3123
6.Bačáková JitkaReisnerová Martina     0324
7.Fales MatyášLamprecht Matyáš     0325
8.Kubánek VojtěchVodička Šimon     0326
9.Bačáková JitkaBašta Přemysl     0327
10.Setnička LukášReisnerová Martina     0328
11.Kubánek VojtěchLamprecht Matyáš     0329
12.Bačáková JitkaVodička Šimon     03210
13.Setnička LukášBašta Přemysl         
14.Fales MatyášReisnerová Martina         
15.Bačáková JitkaLamprecht Matyáš         
16.Setnička LukášVodička Šimon         
17.Fales MatyášBašta Přemysl         
18.Kubánek VojtěchReisnerová Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Setnička Lukáš02Lamprecht Matyáš30
Fales Matyáš02Vodička Šimon30
Kubánek Vojtěch12Bašta Přemysl11
Bačáková Jitka03Reisnerová Martina20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:33333:492TTC Praha - klub stolního tenisu H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Petr
Urban Miloš
 
 
Trmota Zdeněk
Podrazil Jiří
 
 
-12-9-10  0301
2.
 
 
Buriánek Václav
Sedláček Tomáš
 
 
WO    0302
3.Ondráček PetrSedláček Tomáš-7-5-4  0303
4.Urban MilošTrmota Zdeněk578  3013
5.Šimánek LubomírBuriánek Václav4-744 3123
6.Podrazil JiříWO    0324
7.Urban MilošSedláček Tomáš7710  3034
8.Šimánek LubomírTrmota Zdeněk6-10-5663244
9.Buriánek VáclavWO    0345
10.Ondráček PetrPodrazil Jiří-6-8-12  0346
11.Šimánek LubomírSedláček Tomáš979  3056
12.Trmota ZdeněkWO    0357
13.Ondráček PetrBuriánek Václav-14-8-8  0358
14.Urban MilošPodrazil Jiří-6-989-52359
15.Sedláček TomášWO    03510
16.Ondráček PetrTrmota Zdeněk-7-4-1  03  
17.Urban MilošBuriánek Václav         
18.Šimánek LubomírPodrazil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ondráček Petr03Sedláček Tomáš12
Urban Miloš21Trmota Zdeněk02
Šimánek Lubomír30Buriánek Václav11
   Podrazil Jiří20
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS