Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17489:408TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Haba Martin
 
 
Trmota Zdeněk
Buriánek Václav
 
 
52-98 3110
2.Fuček Miloslav
Šišák Richard
 
 
Kelbl Jiří
Bláha Jan
 
 
10-876 3120
3.Smíšek JanTrmota Zdeněk-10-7-8  0321
4.Haba MartinHavlíček Ladislav982  3031
5.Šišák RichardBuriánek Václav-5-28-7 1332
6.Fuček MiloslavBláha Jan498  3042
7.Haba MartinTrmota Zdeněk91-98 3152
8.Šišák RichardHavlíček Ladislav-7-6-7  0353
9.Fuček MiloslavBuriánek Václav758  3063
10.Smíšek JanKelbl Jiří756  3073
11.Mastný MartinTrmota Zdeněk-810-66-82374
12.Fuček MiloslavHavlíček Ladislav8-788 3184
13.Smíšek JanBuriánek Václav755  3094
14.Haba MartinKelbl Jiří-63135 31104
15.Fuček MiloslavTrmota Zdeněk         
16.Smíšek JanHavlíček Ladislav         
17.Haba MartinBuriánek Václav         
18.Mastný MartinKelbl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšek Jan21Trmota Zdeněk21
Haba Martin30Havlíček Ladislav12
Šišák Richard02Buriánek Václav12
Fuček Miloslav30Bláha Jan01
Mastný Martin01Kelbl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Miroslav
Kop František
 
 
Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
     0301
2.
 
 
Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
WO    0302
3.Kop FrantišekLamprecht Matyáš     0303
4.Kadlec MiroslavVodička Šimon     2304
5.Ondráček PetrHedervári Robert     0305
6.Bašta PřemyslWO    0306
7.Kadlec MiroslavLamprecht Matyáš     0307
8.Ondráček PetrVodička Šimon     0308
9.Hedervári RobertWO    0309
10.Kop FrantišekBašta Přemysl     13010
11.Ondráček PetrLamprecht Matyáš         
12.Vodička Šimon         
13.Kop FrantišekHedervári Robert         
14.Kadlec MiroslavBašta Přemysl         
15.Lamprecht Matyáš         
16.Kop FrantišekVodička Šimon         
17.Kadlec MiroslavHedervári Robert         
18.Ondráček PetrBašta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kop František02Lamprecht Matyáš20
Kadlec Miroslav02Vodička Šimon20
Ondráček Petr02Hedervári Robert10
   Bašta Přemysl10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31290:412SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubánek Vojtěch
Šlapák Radek
 
 
Šinákl Jan
Zahradnický Radek
 
 
-10-10-7  0301
2.Krejčíř Antonín
Fritsch Roland
 
 
Rosa Vladimír
Kováč Rudolf
 
 
-9-5-6  0302
3.Kubánek VojtěchŠinákl Jan-7-5-8  0303
4.Krejčíř AntonínZahradnický Radek-98-8-5 1304
5.Šlapák RadekKováč Rudolf-7-8-7  0305
6.Fritsch RolandRosa Vladimír9-5-4-6 1306
7.Krejčíř AntonínŠinákl Jan-4-25-3 1307
8.Šlapák RadekZahradnický Radek-8-610-5 1308
9.Fritsch RolandKováč Rudolf-7-3-9  0309
10.Kubánek VojtěchRosa Vladimír8-161111 3119
11.Šlapák RadekŠinákl Jan-5-9-5  03110
12.Fritsch RolandZahradnický Radek         
13.Kubánek VojtěchKováč Rudolf         
14.Krejčíř AntonínRosa Vladimír         
15.Fritsch RolandŠinákl Jan         
16.Kubánek VojtěchZahradnický Radek         
17.Krejčíř AntonínKováč Rudolf         
18.Šlapák RadekRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubánek Vojtěch11Šinákl Jan30
Krejčíř Antonín02Zahradnický Radek20
Šlapák Radek03Kováč Rudolf20
Fritsch Roland02Rosa Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30220:388VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Hausmann Josef
 
 
Winter Daniel
Zelinka Mikuláš
 
 
-656-14-102301
2.
 
 
Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
WO    0302
3.Teuchmann PetrPatho Róbert-0-3-5  0303
4.Hronský VladimírWinter Daniel5-7-9-7 1304
5.Hausmann JosefVošický Otto-610-4-8 1305
6.Zelinka MikulášWO    0306
7.Hronský VladimírPatho Róbert-5-6-8  0307
8.Hausmann JosefWinter Daniel-4-51010-92308
9.Vošický OttoWO    0309
10.Teuchmann PetrZelinka Mikuláš-96-9-6 13010
11.Hausmann JosefPatho Róbert         
12.Winter Daniel         
13.Teuchmann PetrVošický Otto         
14.Hronský VladimírZelinka Mikuláš         
15.Patho Róbert         
16.Teuchmann PetrWinter Daniel         
17.Hronský VladimírVošický Otto         
18.Hausmann JosefZelinka Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Teuchmann Petr02Patho Róbert20
Hronský Vladimír02Winter Daniel20
Hausmann Josef02Vošický Otto10
   Zelinka Mikuláš10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38516:596TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Zücker Robert
Brož Zdeněk
 
 
4-299 3110
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Popelka Antonín st.
Zábranský Josef
 
 
-3-2-8  0311
3.Beran MatějPopelka Antonín st.-6-4-9  0312
4.Přída KryštofBrož Josef3-5-74103222
5.Beran TomášZábranský Josef-988-683232
6.Kaucký JakubZücker Robert534  3042
7.Přída KryštofPopelka Antonín st.-10-6-5  0343
8.Beran TomášBrož Josef10-13-5-9 1344
9.Kaucký JakubZábranský Josef6-8106 3154
10.Beran MatějZücker Robert-6610-2-72355
11.Beran TomášPopelka Antonín st.-4-3-3  0356
12.Kaucký JakubBrož Josef10-106-9-72357
13.Beran MatějZábranský Josef-589-14-92358
14.Přída KryštofZücker Robert-56-4143268
15.Koběrský MatějPopelka Antonín st.-6-6-2  0369
16.Beran MatějBrož Josef-5-5-7  03610
17.Přída KryštofZábranský Josef4-2-10-5 13  
18.Beran TomášZücker Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Matěj04Popelka Antonín st.40
Přída Kryštof21Brož Josef31
Beran Tomáš12Zábranský Josef12
Kaucký Jakub21Zücker Robert12
Koběrský Matěj01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32274:429SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocar Jan
Klabeček Dominik
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
-8-3-9  0301
2.Šmidt Ivan
Buřil Petr
 
 
Havel Jiří
Jeřábek Pavel
 
 
-4711-11-102302
3.Millerová Marie AnnaBotek Radomír-10-8-7  0303
4.Pocar JanNacher Patrik-8-7-8  0304
5.Buřil PetrHavel Jiří-1-2-9  0305
6.Klabeček DominikJeřábek Pavel9510  3015
7.Pocar JanBotek Radomír-89-6-6 1316
8.Buřil PetrNacher Patrik-2-3-7  0317
9.Klabeček DominikHavel Jiří-6-3-3  0318
10.Millerová Marie AnnaJeřábek Pavel-3-47963228
11.Buřil PetrBotek Radomír-4-2-2  0329
12.Klabeček DominikNacher Patrik-2-1-5  03210
13.Millerová Marie AnnaHavel Jiří         
14.Pocar JanJeřábek Pavel         
15.Klabeček DominikBotek Radomír         
16.Millerová Marie AnnaNacher Patrik         
17.Pocar JanHavel Jiří         
18.Buřil PetrJeřábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Millerová Marie Anna11Botek Radomír30
Pocar Jan02Nacher Patrik30
Buřil Petr03Havel Jiří20
Klabeček Dominik12Jeřábek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:11446:290TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Zatroch Ondrej
Tučková Eliška
 
 
589  3010
2.Procházka Ivan st.
Dvořák Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Dvořák PetrHobík Zdeněk6109  3030
4.Procházka Ivan st.Zatroch Ondrej-9-96-10 1331
5.Rezek Jan st.Tučková Eliška725  3041
6.Rezek Jan ml.WO    3051
7.Procházka Ivan st.Hobík Zdeněk1028  3061
8.Rezek Jan st.Zatroch Ondrej-78-11-9 1362
9.Rezek Jan ml.Tučková Eliška946  3072
10.Dvořák PetrWO    3082
11.Rezek Jan st.Hobík Zdeněk-2-1096103292
12.Rezek Jan ml.Zatroch Ondrej-6-7-8  0393
13.Dvořák PetrTučková Eliška6128  30103
14.Procházka Ivan st.         
15.Rezek Jan ml.Hobík Zdeněk         
16.Dvořák PetrZatroch Ondrej         
17.Procházka Ivan st.Tučková Eliška         
18.Rezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Petr20Hobík Zdeněk03
Procházka Ivan st.11Zatroch Ondrej30
Rezek Jan st.21Tučková Eliška03
Rezek Jan ml.11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS