Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7381:198TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan st.
Reich František
 
 
Váňa Petr
Haba Martin
 
 
5-747 3110
2.Procházka Ivan st.
Dvořák Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Dvořák PetrHaba Martin95-81 3130
4.Procházka Ivan st.Váňa Petr43-128 3140
5.Reich FrantišekSmíšek Jan-5688 3150
6.Rezek Jan st.WO    3060
7.Procházka Ivan st.Haba Martin27-93 3170
8.Reich FrantišekVáňa Petr9-557 3180
9.Rezek Jan st.Smíšek Jan83-56 3190
10.Dvořák PetrWO    30100
11.Reich FrantišekHaba Martin         
12.Rezek Jan st.Váňa Petr         
13.Dvořák PetrSmíšek Jan         
14.Procházka Ivan st.         
15.Rezek Jan st.Haba Martin         
16.Dvořák PetrVáňa Petr         
17.Procházka Ivan st.Smíšek Jan         
18.Reich František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Petr10Haba Martin02
Procházka Ivan st.20Váňa Petr02
Reich František20Smíšek Jan02
Rezek Jan st.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17479:384TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěrba Ondřej
Zatroch Ondrej
 
 
Šmidt Ivan
Pocar Jan
 
 
4149  3010
2.Kosmák Tomáš
Hlaváč Tomáš
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
8-89-763220
3.Kosmák TomášJantač Petr-4-3-3  0321
4.Štěrba OndřejKlabeček Dominik-510-9-10 1322
5.Zatroch OndrejPocar Jan46-98 3132
6.Hlaváč Tomᚊmidt Ivan422  3042
7.Štěrba OndřejJantač Petr57-1310 3152
8.Zatroch OndrejKlabeček Dominik885  3062
9.Hlaváč TomášPocar Jan339  3072
10.Kosmák Tomᚊmidt Ivan679  3082
11.Zatroch OndrejJantač Petr-7-8-7  0383
12.Hlaváč TomášKlabeček Dominik6-576 3193
13.Kosmák TomášPocar Jan-87-8-6 1394
14.Štěrba OndřejŠmidt IvanWO    30104
15.Hlaváč TomášJantač Petr         
16.Kosmák TomášKlabeček Dominik         
17.Štěrba OndřejPocar Jan         
18.Zatroch OndrejŠmidt Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosmák Tomáš12Jantač Petr21
Štěrba Ondřej11Klabeček Dominik12
Zatroch Ondrej21Pocar Jan12
Hlaváč Tomáš30Šmidt Ivan02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:225SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vystrčil Tomáš
Nacher Patrik
 
 
Náhlik Pavol
Bartoš Martin
 
 
166  3010
2.Botek Radomír
Jeřábek Pavel
 
 
Lebeda Josef
Kaucký Jakub
 
 
6810  3020
3.Nacher PatrikLebeda Josef865  3030
4.Botek RadomírKaucký Jakub477  3040
5.Vystrčil TomášNáhlik Pavol488  3050
6.Jeřábek PavelBartoš Martin6-969 3160
7.Botek RadomírLebeda Josef398  3070
8.Vystrčil TomášKaucký Jakub487  3080
9.Jeřábek PavelNáhlik Pavol-7699 3190
10.Nacher PatrikBartoš Martin62-96 31100
11.Vystrčil TomášLebeda Josef         
12.Jeřábek PavelKaucký Jakub         
13.Nacher PatrikNáhlik Pavol         
14.Botek RadomírBartoš Martin         
15.Jeřábek PavelLebeda Josef         
16.Nacher PatrikKaucký Jakub         
17.Botek RadomírNáhlik Pavol         
18.Vystrčil TomášBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacher Patrik20Lebeda Josef02
Botek Radomír20Kaucký Jakub02
Vystrčil Tomáš20Náhlik Pavol02
Jeřábek Pavel20Bartoš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:136TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Brož Josef
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
88-87 3110
2.Zábranský Josef
Brož Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Zábranský JosefTeuchmann Petr544  3030
4.Brož ZdeněkHronský Vladimír799  3040
5.Zücker RobertStaněk Václav544  3050
6.Brož JosefWO    3060
7.Brož ZdeněkTeuchmann Petr714  3070
8.Zücker RobertHronský Vladimír663  3080
9.Brož JosefStaněk Václav10311  3090
10.Zábranský JosefWO    30100
11.Zücker RobertTeuchmann Petr         
12.Brož JosefHronský Vladimír         
13.Zábranský JosefStaněk Václav         
14.Brož Zdeněk         
15.Brož JosefTeuchmann Petr         
16.Zábranský JosefHronský Vladimír         
17.Brož ZdeněkStaněk Václav         
18.Zücker Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zábranský Josef10Teuchmann Petr02
Brož Zdeněk20Hronský Vladimír02
Zücker Robert20Staněk Václav02
Brož Josef10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Patho Gabriel
 
 
Setnička Lukáš
Fales Matyáš
 
 
     3010
2.Winter Daniel
Zelinka Mikuláš
 
 
Krejčíř Antonín
Bačáková Jitka
 
 
     3020
3.Patho RóbertFales Matyáš     3030
4.Patho GabrielKrejčíř Antonín     3040
5.Winter DanielSetnička Lukáš     3050
6.Zelinka MikulášBačáková Jitka     3060
7.Patho GabrielFales Matyáš     3070
8.Winter DanielKrejčíř Antonín     3080
9.Zelinka MikulášSetnička Lukáš     3190
10.Patho RóbertBačáková Jitka     30100
11.Winter DanielFales Matyáš     30  
12.Zelinka MikulášKrejčíř Antonín         
13.Patho RóbertSetnička Lukáš         
14.Patho GabrielBačáková Jitka         
15.Zelinka MikulášFales Matyáš         
16.Patho RóbertKrejčíř Antonín         
17.Patho GabrielSetnička Lukáš         
18.Winter DanielBačáková Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patho Róbert20Fales Matyáš02
Patho Gabriel20Krejčíř Antonín02
Winter Daniel20Setnička Lukáš02
Zelinka Mikuláš20Bačáková Jitka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vladimír
Kroiher Martin
 
 
Němec Václav
Arsenjev Petr
 
 
     0301
2.Tschunko Josef
Zahradnický Radek
 
 
Šimánek Lubomír
Ondráček Petr
 
 
     3211
3.Rosa VladimírNěmec Václav     0312
4.Kroiher MartinArsenjev Petr     1313
5.Tschunko JosefŠimánek Lubomír     3123
6.Zahradnický RadekOndráček Petr     3133
7.Kroiher MartinNěmec Václav     0334
8.Tschunko JosefArsenjev Petr     2335
9.Zahradnický RadekŠimánek Lubomír     0336
10.Rosa VladimírOndráček Petr     3146
11.Tschunko JosefNěmec Václav     1347
12.Zahradnický RadekArsenjev Petr     1348
13.Rosa VladimírŠimánek Lubomír     1349
14.Kroiher MartinOndráček Petr     3059
15.Zahradnický RadekNěmec Václav     03510
16.Rosa VladimírArsenjev Petr     13  
17.Kroiher MartinŠimánek Lubomír         
18.Tschunko JosefOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosa Vladimír12Němec Václav40
Kroiher Martin12Arsenjev Petr30
Tschunko Josef12Šimánek Lubomír21
Zahradnický Radek13Ondráček Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Šimon
Lamprecht Matyáš
 
 
Podrazil Jiří
Sedláček Tomáš
 
 
     3010
2.Laube David
Bašta Přemysl
 
 
Trmota Zdeněk
Malát Ondřej
 
 
     1311
3.Bašta PřemyslMalát Ondřej     3121
4.Vodička ŠimonTrmota Zdeněk     2322
5.Lamprecht MatyášPodrazil Jiří     3032
6.Laube DavidSedláček Tomáš     3142
7.Vodička ŠimonMalát Ondřej     3052
8.Lamprecht MatyášTrmota Zdeněk     3062
9.Laube DavidPodrazil Jiří     1363
10.Bašta PřemyslSedláček Tomáš     3273
11.Lamprecht MatyášMalát Ondřej     3083
12.Laube DavidTrmota Zdeněk     3293
13.Bašta PřemyslPodrazil Jiří     31103
14.Vodička ŠimonSedláček Tomáš         
15.Laube DavidMalát Ondřej         
16.Bašta PřemyslTrmota Zdeněk         
17.Vodička ŠimonPodrazil Jiří         
18.Lamprecht MatyášSedláček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bašta Přemysl30Malát Ondřej03
Vodička Šimon11Trmota Zdeněk12
Lamprecht Matyáš30Podrazil Jiří12
Laube David21Sedláček Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS