Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32275:416TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
Vodička Šimon
Lamprecht Matyáš
 
 
-3-7-1  0301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Boloňský Andrej
Bašta Přemysl
 
 
-8-9-7  0302
3.Smíšek JanLamprecht Matyáš-11-5-4  0303
4.Váňa PetrBoloňský Andrej-67-4-9 1304
5.Haba MartinVodička Šimon-81010-4-102305
6.Fuček MiloslavBašta Přemysl-9-7-3  0306
7.Váňa PetrLamprecht Matyáš-2-4-6  0307
8.Haba MartinBoloňský Andrej-109-9-3 1308
9.Fuček MiloslavVodička Šimon-2-5-9  0309
10.Smíšek JanBašta Přemysl8-116-683219
11.Haba MartinLamprecht Matyáš-4-4-6  03110
12.Fuček MiloslavBoloňský Andrej         
13.Smíšek JanVodička Šimon         
14.Váňa PetrBašta Přemysl         
15.Fuček MiloslavLamprecht Matyáš         
16.Smíšek JanBoloňský Andrej         
17.Váňa PetrVodička Šimon         
18.Haba MartinBašta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jan11Lamprecht Matyáš30
Váňa Petr02Boloňský Andrej20
Haba Martin03Vodička Šimon20
Fuček Miloslav02Bašta Přemysl11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37508:568SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Podrazil Jiří
 
 
Rosa Vladimír
Šinákl Jan
 
 
-6-7-8  0301
2.Malát Ondřej
Sedláček Tomáš
 
 
Tschunko Josef
Jaroš Martin
 
 
5-8-9583211
3.Havlíček LadislavKroiher Martin-6-8-6  0312
4.Podrazil JiříTschunko Josef-9-4-11  0313
5.Sedláček TomášJaroš Martin6-438 3123
6.Malát OndřejŠinákl Jan-9-669-112324
7.Podrazil JiříKroiher Martin-7-8-12  0325
8.Sedláček TomášTschunko Josef-9-8-6  0326
9.Malát OndřejJaroš Martin67-65 3136
10.Farkaš TiborŠinákl Jan696  3046
11.Sedláček TomášKroiher Martin6-5-3-7 1347
12.Malát OndřejTschunko Josef-6-10-9  0348
13.Farkaš TiborJaroš Martin10-945 3158
14.Podrazil JiříŠinákl Jan-3-4-4  0359
15.Malát OndřejKroiher Martin-510-21183269
16.Farkaš TiborTschunko Josef1065 1040  
17.Podrazil JiříJaroš Martin-87-12-7 13610
18.Sedláček Tomᚊinákl Jan-5-788-723  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Ladislav01Kroiher Martin31
Podrazil Jiří04Tschunko Josef30
Sedláček Tomáš12Jaroš Martin13
Malát Ondřej22Šinákl Jan21
Farkaš Tibor20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Petr
Urban Miloš
 
 
Winter Daniel
Zelinka Mikuláš
 
 
     3210
2.
 
 
Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
WO    0311
3.Ondráček PetrPatho Róbert     0312
4.Urban MilošWinter Daniel     3022
5.Kadlec MiroslavVošický Otto     0323
6.Zelinka MikulášWO    0324
7.Urban MilošPatho Róbert     2325
8.Kadlec MiroslavWinter Daniel     0326
9.Vošický OttoWO    0327
10.Ondráček PetrZelinka Mikuláš     3137
11.Kadlec MiroslavPatho Róbert     0338
12.Winter DanielWO    0339
13.Ondráček PetrVošický Otto     13310
14.Urban MilošZelinka Mikuláš         
15.Patho Róbert         
16.Ondráček PetrWinter Daniel         
17.Urban MilošVošický Otto         
18.Kadlec MiroslavZelinka Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ondráček Petr12Patho Róbert30
Urban Miloš11Winter Daniel11
Kadlec Miroslav03Vošický Otto20
   Zelinka Mikuláš01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30253:390TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Setnička Lukáš
Rajmon Ondřej
 
 
Popelka Antonín st.
Brož Zdeněk
 
 
-3-8-4  0301
2.Hojdová Martina
Krejčíř Antonín
 
 
Zücker Robert
Zábranský Josef
 
 
-7-812-4 1302
3.Setnička LukášPopelka Antonín st.77-3-6-42303
4.Hojdová MartinaBrož Zdeněk-4-7-8  0304
5.Rajmon OndřejZücker Robert-4-7-9  0305
6.Krejčíř AntonínZábranský Josef-5-78-4 1306
7.Hojdová MartinaPopelka Antonín st.-6-512-6 1307
8.Rajmon OndřejBrož Zdeněk13-6-6-8 1308
9.Krejčíř AntonínZücker Robert-4-6-4  0309
10.Setnička LukášZábranský Josef-6-8-10  03010
11.Rajmon OndřejPopelka Antonín st.-6-10-4  03  
12.Krejčíř AntonínBrož Zdeněk         
13.Setnička LukášZücker Robert         
14.Hojdová MartinaZábranský Josef         
15.Krejčíř AntonínPopelka Antonín st.         
16.Setnička LukášBrož Zdeněk         
17.Hojdová MartinaZücker Robert         
18.Rajmon OndřejZábranský Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Setnička Lukáš02Popelka Antonín st.20
Hojdová Martina02Brož Zdeněk20
Rajmon Ondřej02Zücker Robert20
Krejčíř Antonín02Zábranský Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30177:385SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
8-3-4-6 1301
2.
 
 
Bajtler Martin
Jeřábek Pavel
 
 
WO    0302
3.Belukha OleksandrBajtler Martin-3-7-9  0303
4.Staněk VáclavNacher Patrik-6-5-4  0304
5.Hronský VladimírBotek Radomír-47-4-4 1305
6.Jeřábek PavelWO    0306
7.Staněk VáclavBajtler Martin-3-6-2  0307
8.Hronský VladimírNacher Patrik9-6-2-6 1308
9.Botek RadomírWO    0309
10.Belukha OleksandrJeřábek Pavel866  3019
11.Hronský VladimírBajtler Martin-211-5-7 13110
12.Nacher Patrik         
13.Belukha OleksandrBotek Radomír         
14.Staněk VáclavJeřábek Pavel         
15.Bajtler Martin         
16.Belukha OleksandrNacher Patrik         
17.Staněk VáclavBotek Radomír         
18.Hronský VladimírJeřábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Belukha Oleksandr11Bajtler Martin30
Staněk Václav02Nacher Patrik20
Hronský Vladimír03Botek Radomír10
   Jeřábek Pavel01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35566:598TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Martin
Lebeda Josef
 
 
Hobík Zdeněk
Zatroch Ondrej
 
 
-57-59-82301
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Kosmák Tomáš
Tučková Eliška
 
 
11109  3011
3.Přída KryštofZatroch Ondrej-7-89-7 1312
4.Lebeda JosefHobík Zdeněk-9-4-6  0313
5.Bartoš MartinKosmák Tomáš-7-9-9  0314
6.Kaucký JakubTučková Eliška688  3024
7.Lebeda JosefZatroch Ondrej-5-37-6 1325
8.Bartoš MartinHobík Zdeněk-512-2-7 1326
9.Kaucký JakubKosmák Tomáš-745-783236
10.Přída KryštofTučková Eliška363  3046
11.Bartoš MartinZatroch Ondrej-8-8-7  0347
12.Kaucký JakubHobík Zdeněk868  3057
13.Přída KryštofKosmák Tomáš1179  3067
14.Lebeda JosefTučková Eliška-6168 3177
15.Kaucký JakubZatroch Ondrej-3-5-8  0378
16.Přída KryštofHobík Zdeněk-5-9-3  0379
17.Lebeda JosefKosmák Tomáš-8-71983289
18.Bartoš MartinTučková Eliška-86-9-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přída Kryštof22Zatroch Ondrej40
Lebeda Josef22Hobík Zdeněk31
Bartoš Martin04Kosmák Tomáš13
Kaucký Jakub31Tučková Eliška13



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32286:437TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buřil Petr
Di Munno Daniel
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
-1-1-4  0301
2.Pocar Jan
Klabeček Dominik
 
 
Rezek Jan st.
Reich František
 
 
688  3011
3.Di Munno DanielProcházka Ivan st.-7-4-5  0312
4.Buřil PetrProcházka Ivan ml.-6-4-1  0313
5.Pocar JanReich František-11-69-8 1314
6.Klabeček DominikRezek Jan st.7-99-343224
7.Buřil PetrProcházka Ivan st.-4-5-4  0325
8.Pocar JanProcházka Ivan ml.-4-35-8 1326
9.Klabeček DominikReich František9-5-5-4 1327
10.Di Munno DanielRezek Jan st.-9-4-7  0328
11.Pocar JanProcházka Ivan st.-7-1-3  0329
12.Klabeček DominikProcházka Ivan ml.-69-89-823210
13.Di Munno DanielReich František         
14.Buřil PetrRezek Jan st.         
15.Klabeček DominikProcházka Ivan st.         
16.Di Munno DanielProcházka Ivan ml.         
17.Buřil PetrReich František         
18.Pocar JanRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Di Munno Daniel02Procházka Ivan st.30
Buřil Petr02Procházka Ivan ml.30
Pocar Jan03Reich František20
Klabeček Dominik12Rezek Jan st.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS