Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:31465:496TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
8128  3010
2.Pocar Jan
Šmidt Ivan
 
 
Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
-14-4-9  0311
3.Pocar JanSmíšek Jan-6-10-6  0312
4.Klabeček DominikHaba Martin8612  3022
5.Šmidt IvanFuček Miloslav-9-49-8 1323
6.Jantač PetrVáňa Petr-5-5-8  0324
7.Klabeček DominikSmíšek Jan-97-136-142325
8.Šmidt IvanHaba Martin-4-4-9  0326
9.Jantač PetrFuček Miloslav555  3036
10.Pocar JanVáňa Petr-6-8-7  0337
11.Šmidt IvanSmíšek Jan-6-7-6  0338
12.Jantač PetrHaba Martin383  3048
13.Pocar JanFuček Miloslav-6555 3158
14.Klabeček DominikVáňa Petr-118-10-8 1359
15.Jantač PetrSmíšek Jan9-9-8-6 13510
16.Pocar JanHaba Martin         
17.Klabeček DominikFuček Miloslav         
18.Šmidt IvanVáňa Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocar Jan12Smíšek Jan40
Klabeček Dominik12Haba Martin12
Šmidt Ivan03Fuček Miloslav12
Jantač Petr22Váňa Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3364:214TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan st.
Dvořák Petr
 
 
Přída Kryštof
Lebeda Josef
 
 
336  3010
2.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
2410  3020
3.Dvořák PetrPřída Kryštof946  3030
4.Rezek Jan st.Beran Tomáš5156  3040
5.Procházka Ivan st.Beran Matěj5104  3050
6.Procházka Ivan ml.Lebeda Josef66-77 3160
7.Rezek Jan st.Přída Kryštof1077  3070
8.Procházka Ivan st.Beran Tomáš6-88-1043280
9.Procházka Ivan ml.Beran Matěj741  3090
10.Dvořák PetrLebeda Josef564  30100
11.Procházka Ivan st.Přída Kryštof         
12.Procházka Ivan ml.Beran Tomáš         
13.Dvořák PetrBeran Matěj         
14.Rezek Jan st.Lebeda Josef         
15.Procházka Ivan ml.Přída Kryštof         
16.Dvořák PetrBeran Tomáš         
17.Rezek Jan st.Beran Matěj         
18.Procházka Ivan st.Lebeda Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr20Přída Kryštof02
Rezek Jan st.20Beran Tomáš02
Procházka Ivan st.20Beran Matěj02
Procházka Ivan ml.20Lebeda Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:12330:294TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobík Zdeněk
Zatroch Ondrej
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
735  3010
2.
 
 
Teuchmann Petr
Belukha Oleksandr
 
 
WO    0311
3.Hobík ZdeněkBelukha Oleksandr794  3021
4.Hlaváč TomášStaněk Václav152  3031
5.Hronský VladimírWO    0332
6.Zatroch OndrejTeuchmann Petr296  3042
7.Hlaváč TomášBelukha Oleksandr739  3052
8.Staněk VáclavWO    0353
9.Zatroch OndrejHronský Vladimír656  3063
10.Hobík ZdeněkTeuchmann Petr547  3073
11.Belukha OleksandrWO    0374
12.Zatroch OndrejStaněk Václav445  3084
13.Hobík ZdeněkHronský Vladimír969  3094
14.Hlaváč TomášTeuchmann Petr337  30104
15.Zatroch OndrejBelukha Oleksandr         
16.Hobík ZdeněkStaněk Václav         
17.Hlaváč TomášHronský Vladimír         
18.Teuchmann Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hobík Zdeněk30Belukha Oleksandr02
Hlaváč Tomáš30Staněk Václav02
Zatroch Ondrej30Hronský Vladimír02
   Teuchmann Petr03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:164SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 
Kubánek Vojtěch
Šlapák Radek
 
 
546  3010
2.Trnovský Ivo
Vystrčil Tomáš
 
 
Fales Matyáš
Setnička Lukáš
 
 
737  3020
3.Trnovský IvoKubánek Vojtěch879  3030
4.Nacher PatrikFales Matyáš134  3040
5.Havel JiříSetnička Lukáš655  3050
6.Vystrčil Tomᚊlapák Radek967  3060
7.Nacher PatrikKubánek Vojtěch448  3070
8.Havel JiříFales Matyáš223  3080
9.Vystrčil TomášSetnička Lukáš866  3090
10.Trnovský IvoŠlapák Radek874  30100
11.Havel JiříKubánek Vojtěch         
12.Vystrčil TomášFales Matyáš         
13.Trnovský IvoSetnička Lukáš         
14.Nacher PatrikŠlapák Radek         
15.Vystrčil TomášKubánek Vojtěch         
16.Trnovský IvoFales Matyáš         
17.Nacher PatrikSetnička Lukáš         
18.Havel JiříŠlapák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnovský Ivo20Kubánek Vojtěch02
Nacher Patrik20Fales Matyáš02
Havel Jiří20Setnička Lukáš02
Vystrčil Tomáš20Šlapák Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32 SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Zábranský Josef
 
 
Němec Václav
Němec Tomáš
 
 
     1301
2.Zücker Robert
Brož Josef
 
 
Ondráček Petr
Kop František
 
 
     3111
3.Popelka Antonín st.Kop František     3021
4.Zábranský JosefNěmec Tomáš     0322
5.Zücker RobertNěmec Václav     0323
6.Brož ZdeněkOndráček Petr     3133
7.Zábranský JosefKop František     2334
8.Zücker RobertNěmec Tomáš     0335
9.Brož ZdeněkNěmec Václav     0336
10.Popelka Antonín st.Ondráček Petr     3046
11.Ptáček JanKop František     3056
12.Brož ZdeněkNěmec Tomáš     2357
13.Popelka Antonín st.Němec Václav     0358
14.Zábranský JosefOndráček Petr     3068
15.Brož ZdeněkKop František     1369
16.Popelka Antonín st.Němec Tomáš     13610
17.Zábranský JosefNěmec Václav     13  
18.Ptáček JanOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Popelka Antonín st.22Kop František22
Zábranský Josef12Němec Tomáš40
Zücker Robert02Němec Václav30
Brož Zdeněk13Ondráček Petr03
Ptáček Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:7 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Bartha Attila
 
 

 
 
WO    3010
2.Vošický Otto
Winter Daniel
 
 
Sýkora Jíří
Podrazil Jiří
 
 
     1311
3.Patho RóbertWO    3021
4.Vošický OttoMalát Ondřej     1322
5.Bartha AttilaSýkora Jíří     3032
6.Winter DanielPodrazil Jiří     3042
7.Vošický OttoWO    3052
8.Bartha AttilaMalát Ondřej     3062
9.Winter DanielSýkora Jíří     3072
10.Patho RóbertPodrazil Jiří     3182
11.Bartha AttilaWO    3092
12.Winter DanielMalát Ondřej     30102
13.Patho RóbertSýkora Jíří     30  
14.Vošický OttoPodrazil Jiří     30  
15.Winter Daniel         
16.Patho RóbertMalát Ondřej         
17.Vošický OttoSýkora Jíří         
18.Bartha AttilaPodrazil Jiří     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Patho Róbert10Malát Ondřej12
Vošický Otto01Sýkora Jíří02
Bartha Attila20Podrazil Jiří02
Winter Daniel30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vladimír
Tschunko Josef
 
 
Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
     0301
2.Zahradnický Radek
Šinákl Jan
 
 
Laube David
Bašta Přemysl
 
 
     3011
3.Kroiher MartinLamprecht Matyáš     0312
4.Tschunko JosefVodička Šimon     1313
5.Zahradnický RadekLaube David     1314
6.Šinákl JanBašta Přemysl     3024
7.Tschunko JosefLamprecht Matyáš     0325
8.Zahradnický RadekVodička Šimon     1326
9.Šinákl JanLaube David     3136
10.Kroiher MartinBašta Přemysl     3046
11.Zahradnický RadekLamprecht Matyáš     1347
12.Šinákl JanVodička Šimon     0348
13.Kroiher MartinLaube David     3258
14.Jaroš MartinBašta Přemysl     2359
15.Šinákl JanLamprecht Matyáš     13510
16.Kroiher MartinVodička Šimon         
17.Jaroš MartinLaube David         
18.Zahradnický RadekBašta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroiher Martin21Lamprecht Matyáš40
Tschunko Josef02Vodička Šimon30
Zahradnický Radek03Laube David12
Šinákl Jan22Bašta Přemysl12
Jaroš Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS