Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32380:448TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
-9-8-5  0301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Procházka Ivan st.
Dvořák Petr
 
 
-5-7-1  0302
3.Smíšek JanProcházka Ivan st.7-10-4-4 1303
4.Váňa PetrRezek Jan st.6-13-95103213
5.Haba MartinRezek Jan ml.-9-8911-82314
6.Fuček MiloslavDvořák Petr-9-8-9  0315
7.Váňa PetrProcházka Ivan st.15-9-4-112316
8.Haba MartinRezek Jan st.-56-98-82317
9.Fuček MiloslavRezek Jan ml.7-8-67-32318
10.Smíšek JanDvořák Petr-86-7-6 1319
11.Haba MartinProcházka Ivan st.-10-5-9  03110
12.Fuček MiloslavRezek Jan st.-6-3-2  03  
13.Smíšek JanRezek Jan ml.         
14.Váňa PetrDvořák Petr         
15.Fuček MiloslavProcházka Ivan st.         
16.Smíšek JanRezek Jan st.         
17.Váňa PetrRezek Jan ml.         
18.Haba MartinDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jan02Procházka Ivan st.30
Váňa Petr11Rezek Jan st.11
Haba Martin03Rezek Jan ml.20
Fuček Miloslav02Dvořák Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:31377:452TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buřil Petr
Šmidt Ivan
 
 
Zatroch Ondrej
Štěrba Ondřej
 
 
-6-6-7  0301
2.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Hobík Zdeněk
Tučková Eliška
 
 
579  3011
3.Klabeček DominikŠtěrba Ondřej-12-2-8  0312
4.Di Munno DanielHobík Zdeněk-6-3-8  0313
5.Buřil PetrZatroch Ondrej-7-4-9  0314
6.Jantač PetrTučková Eliška566  3024
7.Di Munno DanielŠtěrba Ondřej-7-9-5  0325
8.Buřil PetrHobík Zdeněk-8-6-6  0326
9.Jantač PetrZatroch Ondrej-5-9136-52327
10.Klabeček DominikTučková Eliška1043  3037
11.Buřil PetrŠtěrba Ondřej10-6-9-8 1338
12.Jantač PetrHobík Zdeněk6-8612 3148
13.Šmidt IvanZatroch Ondrej-6-6-4  0349
14.Di Munno DanielTučková Eliška-5-5-8  03410
15.Jantač PetrŠtěrba Ondřej         
16.Šmidt IvanHobík Zdeněk         
17.Di Munno DanielZatroch Ondrej         
18.Buřil PetrTučková Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klabeček Dominik11Štěrba Ondřej30
Di Munno Daniel03Hobík Zdeněk21
Buřil Petr03Zatroch Ondrej30
Jantač Petr21Tučková Eliška12
Šmidt Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30207:372SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Martin
Kopecký Michael
 
 
Nacher Patrik
Mička Štěpán
 
 
-8-5-3  0301
2.Přída Kryštof
Lebeda Josef
 
 
Botek Radomír
Havel Jiří
 
 
-9-2-5  0302
3.Lebeda JosefNacher Patrik-2-6-8  0303
4.Kopecký MichaelBotek Radomír-2-5-1  0304
5.Bartoš MartinHavel Jiří-0-4-7  0305
6.Přída KryštofMička Štěpán-69-118-82306
7.Kopecký MichaelNacher Patrik-3-3-7  0307
8.Bartoš MartinBotek Radomír-2-1-6  0308
9.Přída KryštofHavel Jiří11-8-6-5 1309
10.Lebeda JosefMička Štěpán9-8-12-8 13010
11.Bartoš MartinNacher Patrik         
12.Přída KryštofBotek Radomír         
13.Lebeda JosefHavel Jiří         
14.Kopecký MichaelMička Štěpán         
15.Přída KryštofNacher Patrik         
16.Lebeda JosefBotek Radomír         
17.Kopecký MichaelHavel Jiří         
18.Bartoš MartinMička Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lebeda Josef02Nacher Patrik20
Kopecký Michael02Botek Radomír20
Bartoš Martin02Havel Jiří20
Přída Kryštof02Mička Štěpán20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30282:377TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Zücker Robert
Brož Josef
 
 
5-10-11-8 1301
2.Teuchmann Petr
Belukha Oleksandr
 
 
Zábranský Josef
Brož Zdeněk
 
 
-3-5-7  0302
3.Hronský VladimírZücker Robert-8-6-9  0303
4.Staněk VáclavBrož Josef-9-9-6  0304
5.Teuchmann PetrZábranský Josef-62-6-7 1305
6.Belukha OleksandrBrož Zdeněk-76-7-10 1306
7.Staněk VáclavZücker Robert-9-5-9  0307
8.Teuchmann PetrBrož Josef-6-7-6  0308
9.Belukha OleksandrZábranský Josef-66-79-122309
10.Hronský VladimírBrož Zdeněk-312-7-2 13010
11.Teuchmann PetrZücker Robert         
12.Belukha OleksandrBrož Josef         
13.Hronský VladimírZábranský Josef         
14.Staněk VáclavBrož Zdeněk         
15.Belukha OleksandrZücker Robert         
16.Hronský VladimírBrož Josef         
17.Staněk VáclavZábranský Josef         
18.Teuchmann PetrBrož Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hronský Vladimír02Zücker Robert20
Staněk Václav02Brož Josef20
Teuchmann Petr02Zábranský Josef20
Belukha Oleksandr02Brož Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fales Matyáš
Rajmon Ondřej
 
 
Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
     0301
2.Šlapák Radek
John Adam
 
 
Winter Daniel
Bartha Attila
 
 
     3111
3.Šlapák RadekPatho Róbert     2312
4.John AdamWinter Daniel     2313
5.Fales MatyášBartha Attila     0314
6.Rajmon OndřejVošický Otto     0315
7.John AdamPatho Róbert     2316
8.Fales MatyášWinter Daniel     0317
9.Rajmon OndřejBartha Attila     0318
10.Šlapák RadekVošický Otto     0319
11.Fales MatyášPatho Róbert     03110
12.Rajmon OndřejWinter Daniel     23  
13.Šlapák RadekBartha Attila         
14.John AdamVošický Otto         
15.Rajmon OndřejPatho Róbert         
16.Šlapák RadekWinter Daniel         
17.John AdamBartha Attila         
18.Fales MatyášVošický Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Radek02Patho Róbert30
John Adam02Winter Daniel20
Fales Matyáš03Bartha Attila20
Rajmon Ondřej02Vošický Otto20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21 SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Václav
Němec Tomáš
 
 
Zahradnický Radek
Jaroš Martin
 
 
     3010
2.Kadlec Miroslav
Ondráček Petr
 
 
Šinákl Jan
Rosa Vladimír
 
 
     2311
3.Němec TomášKroiher Martin     3021
4.Kadlec MiroslavŠinákl Jan     3031
5.Ondráček PetrJaroš Martin     2332
6.Němec VáclavZahradnický Radek     3042
7.Kadlec MiroslavKroiher Martin     3252
8.Ondráček PetrŠinákl Jan     1353
9.Němec VáclavJaroš Martin     3163
10.Němec TomášZahradnický Radek     3273
11.Ondráček PetrKroiher Martin     0374
12.Němec VáclavŠinákl Jan     3184
13.Němec TomášJaroš Martin     3094
14.Kadlec MiroslavZahradnický Radek     1395
15.Němec VáclavKroiher Martin     30105
16.Němec Tomᚊinákl Jan         
17.Kadlec MiroslavJaroš Martin         
18.Ondráček PetrZahradnický Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Tomáš30Kroiher Martin13
Kadlec Miroslav21Šinákl Jan12
Ondráček Petr03Jaroš Martin12
Němec Václav40Zahradnický Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31273:404TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Kelbl Jiří
 
 
Boloňský Andrej
Lamprecht Matyáš
 
 
-5-6-8  0301
2.Trmota Zdeněk
Buriánek Václav
 
 
Vodička Šimon
Reisnerová Martina
 
 
-9-5-4  0302
3.Trmota ZdeněkBoloňský Andrej-7-6-6  0303
4.Buriánek VáclavLamprecht Matyáš-3-6-3  0304
5.Kelbl JiříVodička Šimon-4-7-5  0305
6.Havlíček LadislavReisnerová Martina-12-9-8  0306
7.Buriánek VáclavBoloňský Andrej-8-8-9  0307
8.Kelbl JiříLamprecht Matyáš-59-5-9 1308
9.Havlíček LadislavVodička Šimon10-4-410-82309
10.Trmota ZdeněkReisnerová Martina-71093 3119
11.Kelbl JiříBoloňský Andrej-1-59-7 13110
12.Havlíček LadislavLamprecht Matyáš-710-97-723  
13.Trmota ZdeněkVodička Šimon         
14.Buriánek VáclavReisnerová Martina         
15.Havlíček LadislavBoloňský Andrej         
16.Trmota ZdeněkLamprecht Matyáš         
17.Buriánek VáclavVodička Šimon         
18.Kelbl JiříReisnerová Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trmota Zdeněk11Boloňský Andrej30
Buriánek Václav02Lamprecht Matyáš20
Kelbl Jiří03Vodička Šimon20
Havlíček Ladislav02Reisnerová Martina11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS