Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31304:411VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Petr
Antošová Klára
 
 
Patho Róbert
Bartha Attila
 
 
-510-9-7 1301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Patho Gabriel
Winter Daniel
 
 
-7-912-6 1302
3.Váňa PetrPatho Róbert-4-4-9  0303
4.Haba MartinPatho Gabriel-9-4-9  0304
5.Antošová KláraBartha Attila-5-69-13 1305
6.Fuček MiloslavWinter Daniel-3-2-1  0306
7.Haba MartinPatho Róbert73-4-5-102307
8.Antošová KláraPatho Gabriel8-5-8-8 1308
9.Fuček MiloslavBartha Attila4-344 3118
10.Váňa PetrWinter Daniel-84-7-4 1319
11.Antošová KláraPatho Róbert-6-5-5  03110
12.Fuček MiloslavPatho Gabriel         
13.Váňa PetrBartha Attila         
14.Haba MartinWinter Daniel         
15.Fuček MiloslavPatho Róbert         
16.Váňa PetrPatho Gabriel         
17.Haba MartinBartha Attila         
18.Antošová KláraWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Petr02Patho Róbert30
Haba Martin02Patho Gabriel20
Antošová Klára03Bartha Attila11
Fuček Miloslav11Winter Daniel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30294:390TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinákl Jan
Kroiher Martin
 
 
Pleticha Jaroslav
Zábranský Josef
 
 
-67-8-9 1301
2.Rosa Vladimír
Jaroš Martin
 
 
Popelka Antonín st.
Zücker Robert
 
 
-10-5-10  0302
3.Šinákl JanPleticha Jaroslav-8-9-9  0303
4.Kroiher MartinPopelka Antonín st.-10-45-6 1304
5.Rosa VladimírZücker Robert-5-9-6  0305
6.Jaroš MartinZábranský Josef10-9-3-10 1306
7.Kroiher MartinPleticha Jaroslav-3-5-6  0307
8.Rosa VladimírPopelka Antonín st.-9-77-7 1308
9.Jaroš MartinZücker Robert8-4-5-8 1309
10.Šinákl JanZábranský Josef1045  3019
11.Rosa VladimírPleticha Jaroslav-5-5-4  03110
12.Jaroš MartinPopelka Antonín st.         
13.Šinákl JanZücker Robert         
14.Kroiher MartinZábranský Josef         
15.Jaroš MartinPleticha Jaroslav         
16.Šinákl JanPopelka Antonín st.         
17.Kroiher MartinZücker Robert         
18.Rosa VladimírZábranský Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šinákl Jan11Pleticha Jaroslav30
Kroiher Martin02Popelka Antonín st.20
Rosa Vladimír03Zücker Robert20
Jaroš Martin02Zábranský Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirčík Stanislav
Hedervári Robert
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
     3210
2.Vodička Šimon
Lamprecht Matyáš
 
 
Trnovský Ivo
Vystrčil Tomáš
 
 
     3020
3.Vodička ŠimonNacher Patrik     1321
4.Lamprecht MatyášTrnovský Ivo     3131
5.Jirčík StanislavBotek Radomír     0332
6.Adámek MiroslavVystrčil Tomáš     3142
7.Lamprecht MatyášNacher Patrik     1343
8.Jirčík StanislavTrnovský Ivo     0344
9.Adámek MiroslavBotek Radomír     2345
10.Vodička ŠimonVystrčil Tomáš     3055
11.Jirčík StanislavNacher Patrik     0356
12.Adámek MiroslavTrnovský Ivo     3166
13.Vodička ŠimonBotek Radomír     0367
14.Lamprecht MatyášVystrčil Tomáš     3077
15.Adámek MiroslavNacher Patrik     0378
16.Vodička ŠimonTrnovský Ivo     3088
17.Lamprecht MatyášBotek Radomír     1389
18.Jirčík StanislavBajtler Martin     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodička Šimon22Nacher Patrik40
Lamprecht Matyáš22Trnovský Ivo13
Jirčík Stanislav04Botek Radomír40
Adámek Miroslav22Vystrčil Tomáš03
   Bajtler Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30295:403TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malát Ondřej
Trmota Zdeněk
 
 
Nagy Ondrej
Zatroch Ondrej
 
 
-8128-5-82301
2.Buriánek Václav
Podrazil Jiří
 
 
Kosmák Tomáš
Hlaváč Tomáš
 
 
-10-37-6 1302
3.Trmota ZdeněkZatroch Ondrej6-9-6-8 1303
4.Buriánek VáclavHlaváč Tomáš-5-9-9  0304
5.Podrazil JiříKosmák Tomáš-811-79-52305
6.Malát OndřejNagy Ondrej-7-2-7  0306
7.Buriánek VáclavZatroch Ondrej-12-5-5  0307
8.Podrazil JiříHlaváč Tomáš-12-9-3  0308
9.Malát OndřejKosmák Tomáš-10-4-5  0309
10.Trmota ZdeněkNagy Ondrej-9-712-7 13010
11.Podrazil JiříZatroch Ondrej-8-9-4  03  
12.Malát OndřejHlaváč Tomáš         
13.Trmota ZdeněkKosmák Tomáš         
14.Buriánek VáclavNagy Ondrej         
15.Malát OndřejZatroch Ondrej         
16.Trmota ZdeněkHlaváč Tomáš         
17.Buriánek VáclavKosmák Tomáš         
18.Podrazil JiříNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trmota Zdeněk02Zatroch Ondrej20
Buriánek Václav02Hlaváč Tomáš20
Podrazil Jiří02Kosmák Tomáš20
Malát Ondřej02Nagy Ondrej20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:300:330TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
WO    0301
2.
 
 
Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
WO    0302
3.Farář PetrWO    0303
4.Dvořák PetrWO    0304
5.Rezek Jan ml.WO    0305
6.Rezek Jan st.WO    0306
7.Farář PetrWO    0307
8.Dvořák PetrWO    0308
9.Rezek Jan ml.WO    0309
10.Rezek Jan st.WO    03010
11.Farář Petr         
12.Dvořák Petr         
13.Rezek Jan ml.         
14.Rezek Jan st.         
15.Farář Petr         
16.Dvořák Petr         
17.Rezek Jan ml.         
18.Rezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO010WO100



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32491:455SK Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fritsch Roland
Yaghob Jakub
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
-6-6-6  0301
2.John Adam
Šlapák Radek
 
 

 
 
WO    3011
3.Šlapák RadekPocar Jan-7-9-7  0312
4.John AdamKlabeček Dominik847  3022
5.Fritsch RolandJantač Petr-5-7-8  0323
6.Yaghob JakubWO    3033
7.John AdamPocar Jan-8-75883243
8.Fritsch RolandKlabeček Dominik595  3053
9.Yaghob JakubJantač Petr-3-3-5  0354
10.Šlapák RadekWO    3064
11.Fritsch RolandPocar Jan-81110-8-52365
12.Yaghob JakubKlabeček Dominik-28-6-2 1366
13.Šlapák RadekJantač Petr-5-9-9  0367
14.John AdamWO    3077
15.Yaghob JakubPocar Jan-4-5-6  0378
16.Šlapák RadekKlabeček Dominik-8-108-8 1379
17.John AdamJantač Petr-8-76-5 13710
18.Fritsch RolandWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šlapák Radek03Pocar Jan31
John Adam21Klabeček Dominik22
Fritsch Roland12Jantač Petr40
Yaghob Jakub03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30300:385SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teuchmann Petr
Hausmann Josef
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-7-5-9  0301
2.Hronský Vladimír
Mikšátko Miroslav
 
 
Kaucký Jakub
Lebeda Josef
 
 
-8-11-3  0302
3.Teuchmann PetrBeran Tomáš-4-10-7  0303
4.Hronský VladimírKaucký Jakub-7-8-9  0304
5.Mikšátko MiroslavBeran Matěj-66-6-11 1305
6.Hausmann JosefLebeda Josef756  3015
7.Hronský VladimírBeran Tomáš-744-3-62316
8.Mikšátko MiroslavKaucký Jakub-3-8-7  0317
9.Hausmann JosefBeran Matěj-14-13-8  0318
10.Teuchmann PetrLebeda Josef9-5-7-9 1319
11.Mikšátko MiroslavBeran Tomáš-7-8-7  03110
12.Hausmann JosefKaucký Jakub955  30  
13.Teuchmann PetrBeran Matěj         
14.Hronský VladimírLebeda Josef         
15.Hausmann JosefBeran Tomáš         
16.Teuchmann PetrKaucký Jakub         
17.Hronský VladimírBeran Matěj         
18.Mikšátko MiroslavLebeda Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr02Beran Tomáš30
Hronský Vladimír02Kaucký Jakub20
Mikšátko Miroslav03Beran Matěj20
Hausmann Josef11Lebeda Josef11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS