Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30277:382TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teuchmann Petr
Mikšátko Miroslav
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
-7-9-4  0301
2.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Smíšek Jan
Mastný Martin
 
 
WO    3011
3.Teuchmann PetrHaba Martin-7-79-3 1312
4.Staněk VáclavMastný Martin-10-8-5  0313
5.Hronský VladimírFuček Miloslav-29-6-8 1314
6.Mikšátko MiroslavSmíšek Jan-2-6-9  0315
7.Staněk VáclavHaba Martin-5-5-4  0316
8.Hronský VladimírMastný Martin-287-10-42317
9.Mikšátko MiroslavFuček Miloslav-4-69-6 1318
10.Teuchmann PetrSmíšek Jan-9-6-7  0319
11.Hronský VladimírHaba Martin-68-4-7 13110
12.Mikšátko MiroslavMastný Martin         
13.Teuchmann PetrFuček Miloslav         
14.Staněk VáclavSmíšek Jan         
15.Mikšátko MiroslavHaba Martin         
16.Teuchmann PetrMastný Martin         
17.Staněk VáclavFuček Miloslav         
18.Hronský VladimírSmíšek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Teuchmann Petr02Haba Martin30
Staněk Václav02Mastný Martin20
Hronský Vladimír03Fuček Miloslav20
Mikšátko Miroslav02Smíšek Jan20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25593:510SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
John Adam
Šlapák Radek
 
 
99-116 3110
2.Kaucký Jakub
Lebeda Josef
 
 
Setnička Lukáš
Bačáková Jitka
 
 
776  3020
3.Beran TomášJohn Adam-77-6-6 1321
4.Lebeda JosefSetnička Lukáš11-7-7-6 1322
5.Beran MatějŠlapák Radek658  3032
6.Kaucký JakubBačáková Jitka3410  3042
7.Lebeda JosefJohn Adam-8-8-7  0343
8.Beran MatějSetnička Lukáš3111  3053
9.Kaucký JakubŠlapák Radek10-7-66143263
10.Beran TomášBačáková Jitka347  3073
11.Beran MatějJohn Adam6-9-7-11 1374
12.Kaucký JakubSetnička Lukáš4-9-7-9 1375
13.Beran Tomᚊlapák Radek2-77-6-82376
14.Lebeda JosefBačáková Jitka38-93 3186
15.Kaucký JakubJohn Adam-76-3973296
16.Beran TomášSetnička Lukáš-8775 31106
17.Lebeda JosefŠlapák Radek         
18.Beran MatějBačáková Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Tomáš22John Adam31
Lebeda Josef12Setnička Lukáš22
Beran Matěj21Šlapák Radek12
Kaucký Jakub31Bačáková Jitka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:31429:475SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klabeček Dominik
Jantač Petr
 
 
Němec Václav
Arsenjev Petr
 
 
649  3010
2.Pocar Jan
Šmidt Ivan
 
 
Ondráček Petr
Kop František
 
 
-3-88-9 1311
3.Buřil PetrNěmec Václav-2-5-5  0312
4.Jantač PetrKop František6-787 3122
5.Klabeček DominikArsenjev Petr-6-9-10  0323
6.Pocar JanOndráček Petr965  3033
7.Jantač PetrNěmec Václav9-8-5-5 1334
8.Klabeček DominikKop František-5-8-7  0335
9.Pocar JanArsenjev Petr-129-86-62336
10.Buřil PetrOndráček Petr7910  3046
11.Klabeček DominikNěmec Václav-9-8-7  0347
12.Pocar JanKop František-10-5-9  0348
13.Buřil PetrArsenjev Petr-7-6-8  0349
14.Jantač PetrOndráček Petr632  3059
15.Pocar JanNěmec Václav-7-8-7  03510
16.Buřil PetrKop František         
17.Jantač PetrArsenjev Petr         
18.Klabeček DominikOndráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buřil Petr12Němec Václav40
Jantač Petr21Kop František21
Klabeček Dominik03Arsenjev Petr30
Pocar Jan13Ondráček Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:204TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan st.
Reich František
 
 
Havlíček Ladislav
Trmota Zdeněk
 
 
865  3010
2.Dvořák Petr
Procházka Ivan st.
 
 
Buriánek Václav
Farkaš Tibor
 
 
WO    3020
3.Procházka Ivan st.Trmota Zdeněk95-57 3130
4.Reich FrantišekHavlíček Ladislav966  3040
5.Rezek Jan st.Buriánek Václav1126  3050
6.Dvořák PetrFarkaš TiborWO    3060
7.Reich FrantišekTrmota Zdeněk11-11711 3170
8.Rezek Jan st.Havlíček Ladislav94-10-573280
9.Dvořák PetrBuriánek Václav44-99 3190
10.Procházka Ivan st.Farkaš TiborWO    30100
11.Rezek Jan st.Trmota Zdeněk         
12.Dvořák PetrHavlíček Ladislav         
13.Procházka Ivan st.Buriánek Václav         
14.Reich FrantišekFarkaš Tibor         
15.Dvořák PetrTrmota Zdeněk         
16.Procházka Ivan st.Havlíček Ladislav         
17.Reich FrantišekBuriánek Václav         
18.Rezek Jan st.Farkaš Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházka Ivan st.10Trmota Zdeněk02
Reich František20Havlíček Ladislav02
Rezek Jan st.20Buriánek Václav02
Dvořák Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35410:540TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Hlaváč Tomáš
 
 
Jirčík Stanislav
Boloňský Andrej
 
 
-10-99-9 1301
2.
 
 

 
 
WO    0302
3.Zatroch OndrejBoloňský Andrej1259  3012
4.Hlaváč TomášLamprecht Matyáš6-39-10-82313
5.Jirčík StanislavWO    0314
6.Kosmák TomášVodička Šimon-77-87-102315
7.Hlaváč TomášBoloňský Andrej9-588 3125
8.Lamprecht MatyášWO    0326
9.Kosmák TomášJirčík Stanislav-8-5-5  0327
10.Zatroch OndrejVodička Šimon5-676 3137
11.Boloňský AndrejWO    0338
12.Kosmák TomášBašta Přemysl-7376 3148
13.Zatroch OndrejJirčík Stanislav-8610-773258
14.Hlaváč TomášVodička Šimon-7-9-10  0359
15.Kosmák TomášBoloňský Andrej-75-8-9 13510
16.Zatroch OndrejBašta Přemysl         
17.Hlaváč TomášJirčík Stanislav         
18.Vodička Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zatroch Ondrej30Boloňský Andrej12
Hlaváč Tomáš12Lamprecht Matyáš10
Kosmák Tomáš13Jirčík Stanislav11
   Vodička Šimon21
   Bašta Přemysl01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:25507:425SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
Hamáček Jan
Jaroš Martin
 
 
9-98-763210
2.Roubalová Alice
Suková Helena
 
 
Rosa Vladimír
Zahradnický Radek
 
 
543  3020
3.Botek RadomírHamáček Jan-6-7-7  0321
4.Suková HelenaJaroš Martin-8-10-2  0322
5.Smejkal RadekRosa Vladimír-7-102-6 1323
6.Trnovský IvoZahradnický RadekWO    3033
7.Suková HelenaHamáček Jan-2-2-2  0334
8.Smejkal RadekJaroš Martin455  3044
9.Trnovský IvoRosa Vladimír1-694 3154
10.Botek RadomírZahradnický RadekWO    3064
11.Bajtler MartinHamáček Jan-6-2-3  0365
12.Trnovský IvoJaroš Martin497  3075
13.Botek RadomírRosa Vladimír545  3085
14.Suková HelenaZahradnický Radek-910-95-62386
15.Trnovský IvoHamáček Jan-5-1-3  0387
16.Botek RadomírJaroš Martin672  3097
17.Suková HelenaRosa Vladimír-8766 31107
18.Bajtler MartinZahradnický Radek753  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botek Radomír21Hamáček Jan40
Suková Helena13Jaroš Martin13
Smejkal Radek11Rosa Vladimír13
Trnovský Ivo21Zahradnický Radek10
Bajtler Martin01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Brož Zdeněk
 
 
Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
     3110
2.Kliner Jiří
Pleticha Jaroslav
 
 
Habera Michal
Helisová Kateřina
 
 
     3020
3.Pleticha JaroslavPatho Róbert     3030
4.Brož ZdeněkHelisová Kateřina     0331
5.Kliner JiříPatho Gabriel     3141
6.Popelka Antonín st.Habera Michal     0342
7.Brož ZdeněkPatho Róbert     0343
8.Kliner JiříHelisová Kateřina     1344
9.Popelka Antonín st.Patho Gabriel     3254
10.Pleticha JaroslavHabera Michal     1355
11.Ptáček JanPatho Róbert     1356
12.Popelka Antonín st.Helisová Kateřina     0357
13.Pleticha JaroslavPatho Gabriel     3167
14.Brož ZdeněkHabera Michal     0368
15.Popelka Antonín st.Patho Róbert     3278
16.Pleticha JaroslavHelisová Kateřina     2379
17.Brož ZdeněkPatho Gabriel     23710
18.Ptáček JanHabera Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Jaroslav22Patho Róbert22
Brož Zdeněk04Helisová Kateřina40
Kliner Jiří11Patho Gabriel13
Popelka Antonín st.22Habera Michal30
Ptáček Jan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS