Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30244:365TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fritsch Roland
Yaghob Jakub
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
-7-9-7  0301
2.Šlapák Radek
Hojdová Martina
 
 
Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
-9-5-8  0302
3.Šlapák RadekSmíšek Jan3-6-4-9 1303
4.Fritsch RolandVáňa Petr-9-9-9  0304
5.Yaghob JakubFuček Miloslav-99-9-3 1305
6.Hojdová MartinaHaba Martin-39-5-8 1306
7.Fritsch RolandSmíšek Jan-2-4-9  0307
8.Yaghob JakubVáňa Petr-8-2-9  0308
9.Hojdová MartinaFuček Miloslav-45-8-5 1309
10.Šlapák RadekHaba Martin9-6-3-1 13010
11.Yaghob JakubSmíšek Jan         
12.Hojdová MartinaVáňa Petr         
13.Šlapák RadekFuček Miloslav         
14.Fritsch RolandHaba Martin         
15.Hojdová MartinaSmíšek Jan         
16.Šlapák RadekVáňa Petr         
17.Fritsch RolandFuček Miloslav         
18.Yaghob JakubHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlapák Radek02Smíšek Jan20
Fritsch Roland02Váňa Petr20
Yaghob Jakub02Fuček Miloslav20
Hojdová Martina02Haba Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:32297:430SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Václav
Mikšátko Miroslav
 
 
Kop František
Arsenjev Petr
 
 
-3-4-2  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Hronský VladimírArsenjev Petr9-7-79-22302
4.Mikšátko MiroslavKop František-4-7-9  0303
5.Staněk VáclavOndráček Petr-5-119763213
6.         
7.Mikšátko MiroslavArsenjev Petr-7-4-11  0314
8.Staněk VáclavKop František-4-3-2  0315
9.Ondráček PetrWO    0316
10.Hronský VladimírWO    3026
11.Staněk VáclavArsenjev Petr-68-1-5 1327
12.Kop FrantišekWO    0328
13.Hronský VladimírOndráček Petr1016  3038
14.Mikšátko MiroslavWO    3048
15.Arsenjev PetrWO    0349
16.Hronský VladimírKop František9-6-7-3 13410
17.Mikšátko MiroslavOndráček Petr11810  30  
18.Staněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hronský Vladimír12Arsenjev Petr30
Mikšátko Miroslav02Kop František30
Staněk Václav12Ondráček Petr02
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15450:391SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Trmota Zdeněk
Buriánek Václav
 
 
13-668 3110
2.Kaucký Jakub
Lebeda Josef
 
 
Podrazil Jiří
Havlíček Ladislav
 
 
-791012 3120
3.Kaucký JakubHavlíček Ladislav-8828 3130
4.Lebeda JosefBuriánek Václav-41037 3140
5.Bartoš MartinTrmota Zdeněk9-2-2-9 1341
6.Přída KryštofPodrazil Jiří268  3051
7.Lebeda JosefHavlíček Ladislav-9-9-2  0352
8.Bartoš MartinBuriánek Václav11115  3062
9.Přída KryštofTrmota Zdeněk357  3072
10.Kaucký JakubPodrazil Jiří-8898 3182
11.Bartoš MartinHavlíček Ladislav-7-3-5  0383
12.Přída KryštofBuriánek Václav572  3093
13.Kaucký JakubTrmota Zdeněk515-94 31103
14.Lebeda JosefPodrazil Jiří         
15.Přída KryštofHavlíček Ladislav         
16.Kaucký JakubBuriánek Václav         
17.Lebeda JosefTrmota Zdeněk         
18.Bartoš MartinPodrazil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaucký Jakub30Havlíček Ladislav21
Lebeda Josef11Buriánek Václav03
Bartoš Martin12Trmota Zdeněk12
Přída Kryštof30Podrazil Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32297:444TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
WO    0301
2.Jantač Petr
Pocar Jan
 
 
Jirčík Stanislav
Vodička Šimon
 
 
79-9-1133211
3.Klabeček DominikBoloňský Andrej-68-9-4 1312
4.Jirčík StanislavWO    0313
5.Jantač PetrVodička Šimon-4-119-7 1314
6.Pocar JanBašta Přemysl-8-9-7  0315
7.Boloňský AndrejWO    0316
8.Jantač PetrJirčík Stanislav555  3026
9.Pocar JanVodička Šimon-1-6-9  0327
10.Klabeček DominikBašta Přemysl898  3037
11.Jantač PetrBoloňský Andrej-10-52-5 1338
12.Pocar JanJirčík Stanislav9-9-7-3 1339
13.Klabeček DominikVodička Šimon-5-4-5  03310
14.Bašta Přemysl         
15.Pocar JanBoloňský Andrej         
16.Klabeček DominikJirčík Stanislav         
17.Vodička Šimon         
18.Jantač PetrBašta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klabeček Dominik12Boloňský Andrej20
Jantač Petr12Jirčík Stanislav11
Pocar Jan03Vodička Šimon30
   Bašta Přemysl11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:16458:357TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Jaroš Martin
Kováč Rudolf
 
 
759  3010
2.Reich František
Rezek Jan ml.
 
 
Šinákl Jan
Rosa Vladimír
 
 
-76-38-62311
3.Procházka Ivan st.Šinákl Jan-7-3-6  0312
4.Rezek Jan ml.Kováč Rudolf8-94-683222
5.Reich FrantišekJaroš Martin325  3032
6.Procházka Ivan ml.Rosa Vladimír-84-14263242
7.Rezek Jan ml.Šinákl Jan-6-5-6  0343
8.Reich FrantišekKováč Rudolf667  3053
9.Procházka Ivan ml.Jaroš Martin462  3063
10.Procházka Ivan st.Rosa Vladimír3210  3073
11.Reich FrantišekŠinákl Jan-3-7-7  0374
12.Procházka Ivan ml.Kováč Rudolf664  3084
13.Procházka Ivan st.Jaroš Martin465  3094
14.Rezek Jan ml.Rosa Vladimír8113  30104
15.Procházka Ivan ml.Šinákl Jan         
16.Procházka Ivan st.Kováč Rudolf         
17.Rezek Jan ml.Jaroš Martin         
18.Reich FrantišekRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.21Šinákl Jan30
Rezek Jan ml.21Kováč Rudolf03
Reich František21Jaroš Martin03
Procházka Ivan ml.30Rosa Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31240:439VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Zelinka Mikuláš
Patho Gabriel
 
 
WO    0301
2.Hobík Zdeněk
Zatroch Ondrej
 
 
Helisová Kateřina
Patho Róbert
 
 
-49-910-52302
3.Hobík ZdeněkHabera Michal9-68-5-52303
4.Tučková EliškaHelisová Kateřina-6-4-8  0304
5.Patho RóbertWO    0305
6.Zatroch OndrejPatho Gabriel9-758 3115
7.Tučková EliškaHabera Michal-1-4-2  0316
8.Helisová KateřinaWO    0317
9.Zatroch OndrejPatho Róbert289  3027
10.Hobík ZdeněkPatho Gabriel-6-3-13  0328
11.Habera MichalWO    0329
12.Zatroch OndrejHelisová Kateřina8-7-59-723210
13.Hobík ZdeněkPatho Róbert-1287-5-723  
14.Tučková EliškaPatho Gabriel         
15.Zatroch OndrejHabera Michal         
16.Hobík ZdeněkHelisová Kateřina         
17.Tučková EliškaPatho Róbert         
18.Patho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hobík Zdeněk02Habera Michal20
Tučková Eliška02Helisová Kateřina20
Zatroch Ondrej21Patho Róbert01
   Patho Gabriel11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27618:569SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Vystrčil Tomáš
 
 
Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
889  3010
2.Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
Pleticha Jaroslav
Kliner Jiří
 
 
5-10-81263220
3.Nacher PatrikPopelka Antonín st.8210  3030
4.Botek RadomírKliner Jiří-7-610-9 1331
5.Vystrčil TomášBrož Zdeněk-871-4-102332
6.Bajtler MartinPtáček Jan-8-78-6 1333
7.Botek RadomírPopelka Antonín st.-7-76-8 1334
8.Vystrčil TomášKliner Jiří-7-4-6  0335
9.Bajtler MartinBrož Zdeněk859  3045
10.Nacher PatrikPtáček Jan1087  3055
11.Vystrčil TomášPopelka Antonín st.-7-9-10  0356
12.Bajtler MartinKliner Jiří668  3066
13.Nacher PatrikBrož Zdeněk105-11-573276
14.Botek RadomírPtáček Jan9810  3086
15.Bajtler MartinPopelka Antonín st.6-797 3196
16.Nacher PatrikPleticha Jaroslav-5115-8-92397
17.Botek RadomírBrož Zdeněk52-86 31107
18.Vystrčil TomášPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacher Patrik31Popelka Antonín st.22
Botek Radomír22Kliner Jiří21
Vystrčil Tomáš03Brož Zdeněk13
Bajtler Martin31Ptáček Jan12
   Pleticha Jaroslav10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS