Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30246:374SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 
-2-5-4  0301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Botek Radomír
Smejkal Radek
 
 
8-9-9-6 1302
3.Smíšek JanHavel Jiří-5-5-4  0303
4.Váňa PetrNacher Patrik-6-3-4  0304
5.Haba MartinBotek Radomír-9-11-6  0305
6.Fuček MiloslavSmejkal Radek-14-10-5  0306
7.Váňa PetrHavel Jiří-4-9-2  0307
8.Haba MartinNacher Patrik-9-795-92308
9.Fuček MiloslavBotek Radomír-5-3-2  0309
10.Smíšek JanSmejkal Radek419  3019
11.Haba MartinHavel Jiří-5-5-3  03110
12.Fuček MiloslavNacher Patrik         
13.Smíšek JanBotek Radomír         
14.Váňa PetrSmejkal Radek         
15.Fuček MiloslavHavel Jiří         
16.Smíšek JanNacher Patrik         
17.Váňa PetrBotek Radomír         
18.Haba MartinSmejkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jan11Havel Jiří30
Váňa Petr02Nacher Patrik20
Haba Martin03Botek Radomír20
Fuček Miloslav02Smejkal Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11432:355TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Ptáček Jan
 
 
Hobík Zdeněk
Zatroch Ondrej
 
 
7-11413 3110
2.Zücker Robert
Popelka Antonín st.
 
 
Tučková Eliška
Hlaváč Tomáš
 
 
-105-6563220
3.Zücker RobertZatroch Ondrej-8-38883230
4.Ptáček JanHobík Zdeněk68-1013 3140
5.Pleticha JaroslavHlaváč Tomáš1069  3050
6.Popelka Antonín st.Tučková Eliška966  3060
7.Ptáček JanZatroch Ondrej4-7-4-8 1361
8.Pleticha JaroslavHobík Zdeněk895  3071
9.Popelka Antonín st.Hlaváč Tomáš789  3081
10.Zücker RobertTučková Eliška667  3091
11.Pleticha JaroslavZatroch Ondrej96-7-8932101
12.Popelka Antonín st.Hobík Zdeněk         
13.Zücker RobertHlaváč Tomáš         
14.Ptáček JanTučková Eliška         
15.Popelka Antonín st.Zatroch Ondrej         
16.Zücker RobertHobík Zdeněk         
17.Ptáček JanHlaváč Tomáš         
18.Pleticha JaroslavTučková Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zücker Robert20Zatroch Ondrej12
Ptáček Jan11Hobík Zdeněk02
Pleticha Jaroslav30Hlaváč Tomáš02
Popelka Antonín st.20Tučková Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Winter Daniel
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
     0301
2.Habera Michal
Patho Róbert
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
     3111
3.Winter DanielProcházka Ivan ml.     0312
4.Helisová KateřinaProcházka Ivan st.     3022
5.Patho RóbertRezek Jan st.     2323
6.Habera MichalRezek Jan ml.     3133
7.Helisová KateřinaProcházka Ivan ml.     1334
8.Patho RóbertProcházka Ivan st.     1335
9.Habera MichalRezek Jan st.     3045
10.Winter DanielRezek Jan ml.     3155
11.Patho RóbertProcházka Ivan ml.     1356
12.Habera MichalProcházka Ivan st.     3066
13.Winter DanielRezek Jan st.     3276
14.Helisová KateřinaRezek Jan ml.     3086
15.Habera MichalProcházka Ivan ml.     3096
16.Vošický OttoProcházka Ivan st.     1397
17.Helisová KateřinaRezek Jan st.     30107
18.Patho RóbertRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Winter Daniel21Procházka Ivan ml.31
Helisová Kateřina31Procházka Ivan st.22
Patho Róbert03Rezek Jan st.13
Habera Michal40Rezek Jan ml.03
Vošický Otto01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20518:437SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Kováč Rudolf
 
 
Jantač Petr
Pocar Jan
 
 
-859-1033210
2.Šinákl Jan
Zahradnický Radek
 
 
Klabeček Dominik
Šmidt Ivan
 
 
8108  3020
3.Zahradnický RadekJantač Petr-9-8-6  0321
4.Kováč RudolfPocar Jan-8-9-9  0322
5.Jaroš MartinKlabeček Dominik799  3032
6.Šinákl JanŠmidt Ivan476  3042
7.Kováč RudolfJantač Petr910-6-7-22343
8.Jaroš MartinPocar Jan-7-87-10 1344
9.Šinákl JanKlabeček Dominik437  3054
10.Zahradnický RadekŠmidt Ivan1355  3064
11.Jaroš MartinJantač Petr-5-8-7  0365
12.Šinákl JanPocar Jan243  3075
13.Zahradnický RadekKlabeček Dominik597  3085
14.Kováč RudolfŠmidt Ivan8-668 3195
15.Šinákl JanJantač Petr-77-93532105
16.Zahradnický RadekPocar Jan-10-8-7  03  
17.Kováč RudolfKlabeček Dominik         
18.Jaroš MartinŠmidt Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradnický Radek21Jantač Petr31
Kováč Rudolf12Pocar Jan21
Jaroš Martin12Klabeček Dominik03
Šinákl Jan40Šmidt Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17494:398TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
Koběrský Matěj
Bartoš Martin
 
 
429  3010
2.Boloňský Andrej
Bašta Přemysl
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
973  3020
3.Reisnerová MartinaPřída Kryštof-6-10-6  0321
4.Lamprecht MatyášBeran Tomáš873  3031
5.Vodička ŠimonKoběrský Matěj55-97 3141
6.Bašta PřemyslBartoš Martin8-995 3151
7.Lamprecht MatyášPřída Kryštof9-11-8173261
8.Vodička ŠimonBeran Tomáš567  3071
9.Bašta PřemyslKoběrský Matěj27-611 3181
10.Reisnerová MartinaBartoš Martin3-7-10-7 1382
11.Vodička ŠimonPřída Kryštof937  3092
12.Bašta PřemyslBeran Tomáš10-3-5-2 1393
13.Reisnerová MartinaKoběrský Matěj-108-12-6 1394
14.Lamprecht MatyášBartoš Martin1043  30104
15.Bašta PřemyslPřída Kryštof-7-5-8  03  
16.Reisnerová MartinaBeran Tomáš         
17.Lamprecht MatyášKoběrský Matěj         
18.Vodička ŠimonBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Reisnerová Martina03Přída Kryštof12
Lamprecht Matyáš30Beran Tomáš12
Vodička Šimon30Koběrský Matěj12
Bašta Přemysl21Bartoš Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10420:277TTC Praha - klub stolního tenisu H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmota Zdeněk
Podrazil Jiří
 
 
Mikšátko Miroslav
Staněk Václav
 
 
475  3010
2.Havlíček Ladislav
Buriánek Václav
 
 
Hronský Vladimír
Hausmann Josef
 
 
44-65 3120
3.Havlíček LadislavHausmann Josef10-8-66-22321
4.Buriánek VáclavMikšátko Miroslav6-9-7733231
5.Podrazil JiříHronský Vladimír845  3041
6.Trmota ZdeněkStaněk Václav495  3051
7.Buriánek VáclavHausmann Josef-10-3-5  0352
8.Podrazil JiříMikšátko MiroslavWO    3062
9.Trmota ZdeněkHronský Vladimír874  3072
10.Havlíček LadislavStaněk Václav-96910 3182
11.Podrazil JiříHausmann Josef7109  3092
12.Trmota ZdeněkMikšátko MiroslavWO    30102
13.Havlíček LadislavHronský Vladimír883  30  
14.Buriánek VáclavStaněk Václav         
15.Trmota ZdeněkHausmann Josef         
16.Havlíček LadislavMikšátko Miroslav         
17.Buriánek VáclavHronský Vladimír         
18.Podrazil JiříStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíček Ladislav11Hausmann Josef21
Buriánek Václav11Mikšátko Miroslav01
Podrazil Jiří20Hronský Vladimír02
Trmota Zdeněk20Staněk Václav02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35 AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Petr
Urban Miloš
 
 
Kubánek Vojtěch
Krejčíř Antonín
 
 
     3110
2.
 
 
Hojdová Martina
Setnička Lukáš
 
 
WO    0311
3.Urban MilošKubánek Vojtěch     3021
4.Ondráček PetrKrejčíř Antonín     3131
5.Arsenjev PetrSetnička Lukáš     0332
6.Hojdová MartinaWO    0333
7.Ondráček PetrKubánek Vojtěch     0334
8.Arsenjev PetrKrejčíř Antonín     1335
9.Setnička LukášWO    0336
10.Urban MilošHojdová Martina     3046
11.Arsenjev PetrKubánek Vojtěch     0347
12.Krejčíř AntonínWO    0348
13.Urban MilošSetnička Lukáš     3058
14.Ondráček PetrHojdová Martina     3168
15.Kubánek VojtěchWO    0369
16.Urban MilošKrejčíř Antonín     3079
17.Ondráček PetrSetnička Lukáš     3289
18.Arsenjev PetrHojdová Martina     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urban Miloš40Kubánek Vojtěch21
Ondráček Petr31Krejčíř Antonín12
Arsenjev Petr04Setnička Lukáš12
   Hojdová Martina12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS