Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:32288:467TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Arsenjev Petr
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
967  3010
2.
 
 
Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
WO    0311
3.Kop FrantišekVáňa Petr8-96-9103221
4.Arsenjev PetrSmíšek Jan6510  3031
5.Ondráček PetrFuček Miloslav-7-4-9  0332
6.Haba MartinWO    0333
7.Arsenjev PetrVáňa Petr889  3043
8.Ondráček PetrSmíšek Jan-1-3-6  0344
9.Fuček MiloslavWO    0345
10.Kop FrantišekHaba Martin-6-7-11  0346
11.Ondráček PetrVáňa Petr-6-6-5  0347
12.Smíšek JanWO    0348
13.Kop FrantišekFuček Miloslav554  3058
14.Arsenjev PetrHaba Martin-7-87-6 1359
15.Váňa PetrWO    03510
16.Kop FrantišekSmíšek Jan889  30  
17.Arsenjev PetrFuček Miloslav         
18.Ondráček PetrHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kop František21Váňa Petr12
Arsenjev Petr21Smíšek Jan11
Ondráček Petr03Fuček Miloslav11
   Haba Martin20
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36481:596TTC Praha - klub stolního tenisu H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Setnička Lukáš
Šlapák Radek
 
 
Trmota Zdeněk
Podrazil Jiří
 
 
5-96-8103210
2.Fales Matyáš
Yaghob Jakub
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
-89-98-82311
3.Fales MatyášTrmota Zdeněk-8-3-6  0312
4.Yaghob JakubBuriánek Václav-2-4-5  0313
5.Setnička LukášHavlíček Ladislav-7712-963223
6.Šlapák RadekPodrazil Jiří9-4-5-4 1324
7.Yaghob JakubTrmota Zdeněk-2-3-2  0325
8.Setnička LukášBuriánek Václav-8-18-5 1326
9.Šlapák RadekHavlíček Ladislav-7-310-2 1327
10.Fales MatyášPodrazil Jiří5-810-10-62328
11.Setnička LukášTrmota Zdeněk812-79 3138
12.Šlapák RadekBuriánek Václav958  3048
13.Fales MatyášHavlíček Ladislav-212107 3158
14.Yaghob JakubPodrazil Jiří-5-6-7  0359
15.Šlapák RadekTrmota Zdeněk6-4-77-1023510
16.Fales MatyášBuriánek Václav-87108 31  
17.Yaghob JakubHavlíček Ladislav         
18.Setnička LukášPodrazil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fales Matyáš12Trmota Zdeněk31
Yaghob Jakub03Buriánek Václav21
Setnička Lukáš21Havlíček Ladislav12
Šlapák Radek13Podrazil Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30207:371TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teuchmann Petr
Mikšátko Miroslav
 
 
Vodička Šimon
Lamprecht Matyáš
 
 
-4-7-4  0301
2.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Reisnerová Martina
Bašta Přemysl
 
 
-4-10-4  0302
3.Teuchmann PetrLamprecht Matyáš-5-3-5  0303
4.Staněk VáclavVodička Šimon-5-2-5  0304
5.Mikšátko MiroslavReisnerová Martina-77-14-5 1305
6.Hronský VladimírBašta Přemysl-3-9-8  0306
7.Staněk VáclavLamprecht Matyáš-1-2-2  0307
8.Mikšátko MiroslavVodička Šimon-5-5-5  0308
9.Hronský VladimírReisnerová Martina-99-49-62309
10.Teuchmann PetrBašta Přemysl10-9-8-2 13010
11.Mikšátko MiroslavLamprecht Matyáš         
12.Hronský VladimírVodička Šimon         
13.Teuchmann PetrReisnerová Martina         
14.Staněk VáclavBašta Přemysl         
15.Hronský VladimírLamprecht Matyáš         
16.Teuchmann PetrVodička Šimon         
17.Staněk VáclavReisnerová Martina         
18.Mikšátko MiroslavBašta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr02Lamprecht Matyáš20
Staněk Václav02Vodička Šimon20
Mikšátko Miroslav02Reisnerová Martina20
Hronský Vladimír02Bašta Přemysl20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:28540:547SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Jakub
Lebeda Josef
 
 
Hamáček Jan
Jaroš Martin
 
 
9-7-88-22301
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Rosa Vladimír
Zahradnický Radek
 
 
31110  3011
3.Beran TomášHamáček Jan-1-4-9  0312
4.Beran MatějZahradnický Radek7-895 3122
5.Lebeda JosefJaroš Martin-4-1212-2 1323
6.Kaucký JakubRosa Vladimír4615  3033
7.Beran MatějHamáček Jan-1-4-4  0334
8.Lebeda JosefZahradnický Radek-4-7-6  0335
9.Kaucký JakubJaroš Martin6-921 3145
10.Beran TomášRosa Vladimír-9-7210173255
11.Lebeda JosefHamáček Jan-2-2-5  0356
12.Kaucký JakubZahradnický Radek788  3066
13.Beran TomášJaroš Martin14-8-453276
14.Beran MatějRosa Vladimír896  3086
15.Kaucký JakubHamáček Jan-7-1-7  0387
16.Beran TomášZahradnický Radek675  3097
17.Beran MatějJaroš Martin-97612 31107
18.Lebeda JosefRosa Vladimír-8-8813-523  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš31Hamáček Jan40
Beran Matěj31Zahradnický Radek13
Lebeda Josef03Jaroš Martin13
Kaucký Jakub31Rosa Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 04. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35416:516VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Patho Róbert
Patho Gabriel
 
 
11-5-5-9 1301
2.Buřil Petr
Pocar Jan
 
 
Winter Daniel
Helisová Kateřina
 
 
-5-87-8 1302
3.Buřil PetrWinter Daniel-88-5-6 1303
4.Pocar JanPatho Róbert-8-7-4  0304
5.Klabeček DominikHelisová Kateřina-7-7-5  0305
6.Jantač PetrPatho Gabriel-57-10-6 1306
7.Pocar JanWinter Daniel6-8710 3116
8.Klabeček DominikPatho Róbert-67-2843226
9.Jantač PetrHelisová Kateřina-8-5-10  0327
10.Buřil PetrPatho Gabriel-6-4-8  0328
11.Klabeček DominikWinter Daniel-7109-783238
12.Jantač PetrPatho Róbert3109  3048
13.Buřil PetrHelisová Kateřina5-5-8-3 1349
14.Pocar JanPatho Gabriel-9-6-4  03410
15.Jantač PetrWinter Daniel         
16.Buřil PetrPatho Róbert         
17.Pocar JanHelisová Kateřina         
18.Klabeček DominikPatho Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buřil Petr03Winter Daniel12
Pocar Jan12Patho Róbert12
Klabeček Dominik21Helisová Kateřina30
Jantač Petr12Patho Gabriel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29625:593TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reich František
Rezek Jan st.
 
 
Zücker Robert
Ptáček Jan
 
 
6-6117 3110
2.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Popelka Antonín st.
Brož Zdeněk
 
 
67-6-7-92311
3.Procházka Ivan ml.Popelka Antonín st.-68-10-10 1312
4.Procházka Ivan st.Ptáček Jan879  3022
5.Reich FrantišekBrož Zdeněk-7-97-10 1323
6.Rezek Jan st.Zücker Robert847  3033
7.Procházka Ivan st.Popelka Antonín st.-9-7-7  0334
8.Reich FrantišekPtáček Jan-46-10783244
9.Rezek Jan st.Brož Zdeněk-4-61210-32345
10.Procházka Ivan ml.Zücker Robert333  3055
11.Reich FrantišekPopelka Antonín st.-4-118-11 1356
12.Rezek Jan st.Ptáček Jan12-5-4963266
13.Procházka Ivan ml.Brož Zdeněk-1078-933276
14.Procházka Ivan st.Zücker Robert575  3086
15.Rezek Jan st.Popelka Antonín st.-4-3-5  0387
16.Procházka Ivan ml.Ptáček Jan989  3097
17.Procházka Ivan st.Brož Zdeněk3-1369 31107
18.Reich FrantišekZücker Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan ml.31Popelka Antonín st.40
Procházka Ivan st.31Ptáček Jan04
Reich František12Brož Zdeněk22
Rezek Jan st.22Zücker Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 04. 2014 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18491:336SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
Zatroch Ondrej
Kosmák Tomáš
 
 
1089  3010
2.Nacher Patrik
Jeřábek Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Trnovský IvoZatroch Ondrej-9-89-9 1321
4.Jeřábek PavelKosmák Tomáš-49-74103231
5.Suková HelenaHlaváč Tomáš-88-9-9 1332
6.Nacher PatrikWO    3042
7.Jeřábek PavelZatroch Ondrej-7-8-7  0343
8.Suková HelenaKosmák Tomáš8-953 3153
9.Nacher PatrikHlaváč Tomáš77-1010 3163
10.Trnovský IvoWO    3073
11.Suková HelenaZatroch Ondrej-5-3-7  0374
12.Nacher PatrikKosmák Tomáš455  3084
13.Trnovský IvoHlaváč Tomáš-116-6713294
14.Jeřábek PavelWO    30104
15.Nacher PatrikZatroch Ondrej         
16.Trnovský IvoKosmák Tomáš         
17.Jeřábek PavelHlaváč Tomáš         
18.Suková Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trnovský Ivo11Zatroch Ondrej30
Jeřábek Pavel11Kosmák Tomáš03
Suková Helena12Hlaváč Tomáš12
Nacher Patrik20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS