Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 05. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14475:381SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Trnovský Ivo
 
 
Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
489  3010
2.Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
485  3020
3.Botek RadomírProcházka Ivan st.47-79 3130
4.Vystrčil TomášProcházka Ivan ml.-58-9-6 1331
5.Nacher PatrikRezek Jan ml.596  3041
6.Trnovský IvoRezek Jan st.5-889 3151
7.Vystrčil TomášProcházka Ivan st.-6-75-8 1352
8.Nacher PatrikProcházka Ivan ml.108-710 3162
9.Trnovský IvoRezek Jan ml.1058  3072
10.Botek RadomírRezek Jan st.-9579 3182
11.Nacher PatrikProcházka Ivan st.7-553 3192
12.Trnovský IvoProcházka Ivan ml.-659-8-72393
13.Botek RadomírRezek Jan ml.553  30103
14.Vystrčil TomášRezek Jan st.         
15.Trnovský IvoProcházka Ivan st.         
16.Botek RadomírProcházka Ivan ml.         
17.Vystrčil TomášRezek Jan ml.         
18.Nacher PatrikRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botek Radomír30Procházka Ivan st.12
Vystrčil Tomáš02Procházka Ivan ml.21
Nacher Patrik30Rezek Jan ml.03
Trnovský Ivo21Rezek Jan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7 TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Pleticha Jaroslav
 
 
Klabeček Dominik
Pocar Jan
 
 
     3010
2.Brož Zdeněk
Ptáček Jan
 
 
Jantač Petr
Buřil Petr
 
 
     3220
3.Pleticha JaroslavPocar Jan     3030
4.Popelka Antonín st.Klabeček Dominik     3040
5.Ptáček JanJantač Petr     3250
6.Brož JosefBuřil Petr     3060
7.Popelka Antonín st.Pocar Jan     3070
8.Ptáček JanKlabeček Dominik     3080
9.Brož JosefJantač Petr     1381
10.Pleticha JaroslavBuřil Petr     3091
11.Ptáček JanPocar Jan     30101
12.Brož JosefKlabeček Dominik     30  
13.Pleticha JaroslavJantač Petr         
14.Popelka Antonín st.Buřil Petr         
15.Brož JosefPocar Jan         
16.Pleticha JaroslavKlabeček Dominik         
17.Popelka Antonín st.Jantač Petr         
18.Ptáček JanBuřil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Jaroslav20Pocar Jan03
Popelka Antonín st.20Klabeček Dominik02
Ptáček Jan30Jantač Petr11
Brož Josef11Buřil Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 04. 2014 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Patho Gabriel
 
 
Přída Kryštof
Bartoš Martin
 
 
     3110
2.Vošický Otto
Winter Daniel
 
 
Kaucký Jakub
Lebeda Josef
 
 
     3220
3.Patho GabrielPřída Kryštof     1321
4.Patho RóbertLebeda Josef     3031
5.Helisová KateřinaKaucký Jakub     3241
6.Winter DanielBartoš Martin     3051
7.Patho RóbertPřída Kryštof     0352
8.Helisová KateřinaLebeda Josef     3062
9.Winter DanielKaucký Jakub     3172
10.Patho GabrielBartoš Martin     3082
11.Helisová KateřinaPřída Kryštof     0383
12.Bartha AttilaLebeda Josef     3093
13.Patho GabrielKaucký Jakub     31103
14.Patho RóbertBartoš Martin     30  
15.Bartha AttilaPřída Kryštof         
16.Patho GabrielLebeda Josef         
17.Patho RóbertKaucký Jakub         
18.Helisová KateřinaBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patho Gabriel21Přída Kryštof30
Patho Róbert11Lebeda Josef03
Helisová Kateřina21Kaucký Jakub03
Winter Daniel20Bartoš Martin02
Bartha Attila10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 05. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Jaroš Martin
 
 
Hausmann Josef
Teuchmann Petr
 
 
     3010
2.Rosa Vladimír
Zahradnický Radek
 
 
Staněk Václav
Belukha Oleksandr
 
 
     3220
3.Zahradnický RadekHausmann Josef     3230
4.Hamáček JanBelukha Oleksandr     3040
5.Jaroš MartinTeuchmann Petr     3050
6.Rosa VladimírStaněk Václav     3060
7.Hamáček JanHausmann Josef     3070
8.Jaroš MartinBelukha Oleksandr     3180
9.Rosa VladimírTeuchmann Petr     3090
10.Zahradnický RadekStaněk Václav     30100
11.Jaroš MartinHausmann Josef         
12.Rosa VladimírBelukha Oleksandr         
13.Zahradnický RadekTeuchmann Petr         
14.Hamáček JanStaněk Václav         
15.Rosa VladimírHausmann Josef         
16.Zahradnický RadekBelukha Oleksandr         
17.Hamáček JanTeuchmann Petr         
18.Jaroš MartinStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradnický Radek20Hausmann Josef02
Hamáček Jan20Belukha Oleksandr02
Jaroš Martin20Teuchmann Petr02
Rosa Vladimír20Staněk Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bašta Přemysl
Reisnerová Martina
 
 
Kubánek Vojtěch
Setnička Lukáš
 
 
     3210
2.Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
Fales Matyáš
Bačáková Jitka
 
 
     3020
3.Vodička ŠimonKubánek Vojtěch     3030
4.Bašta PřemyslSetnička Lukáš     3040
5.Reisnerová MartinaFales Matyáš     3050
6.Lamprecht MatyášBačáková Jitka     3060
7.Bašta PřemyslKubánek Vojtěch     3270
8.Reisnerová MartinaSetnička Lukáš     3080
9.Lamprecht MatyášFales Matyáš     3090
10.Vodička ŠimonBačáková Jitka     30100
11.Reisnerová MartinaKubánek Vojtěch     13  
12.Lamprecht MatyášSetnička Lukáš         
13.Vodička ŠimonFales Matyáš         
14.Bašta PřemyslBačáková Jitka         
15.Lamprecht MatyášKubánek Vojtěch         
16.Vodička ŠimonSetnička Lukáš         
17.Bašta PřemyslFales Matyáš         
18.Reisnerová MartinaBačáková Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodička Šimon20Kubánek Vojtěch02
Bašta Přemysl20Setnička Lukáš02
Reisnerová Martina20Fales Matyáš02
Lamprecht Matyáš20Bačáková Jitka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 05. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:731:26534:436TTC Praha - klub stolního tenisu H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmota Zdeněk
Podrazil Jiří
 
 
Kop František
Ondráček Petr
 
 
5-679 3110
2.Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Podrazil JiříKop František-8-9-9  0321
4.Havlíček LadislavŠimánek Lubomír-4-8-11  0322
5.Buriánek VáclavOndráček Petr-91158 3132
6.Trmota ZdeněkWO    3042
7.Havlíček LadislavKop František-8-7-6  0343
8.Buriánek VáclavŠimánek Lubomír-7-69-4 1344
9.Trmota ZdeněkOndráček Petr116-75 3154
10.Podrazil JiříWO    3064
11.Buriánek VáclavKop František-4-7-6  0365
12.Trmota ZdeněkŠimánek Lubomír-8-6-6  0366
13.Podrazil JiříOndráček Petr9103  3076
14.Havlíček LadislavWO    3086
15.Trmota ZdeněkKop František107-8-973296
16.Podrazil JiříŠimánek Lubomír-6-9-9  0397
17.Havlíček LadislavOndráček Petr899  30107
18.Buriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Podrazil Jiří12Kop František31
Havlíček Ladislav12Šimánek Lubomír40
Buriánek Václav12Ondráček Petr04
Trmota Zdeněk21   
WO40WO04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS