Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:22576:476TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Petr
Mastný Martin
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
-1167-10-92301
2.Antošová Klára
Fuček Miloslav
 
 
Di Munno Daniel
Šmidt Ivan
 
 
7132  3011
3.Váňa PetrJantač Petr-689-6-72312
4.Smíšek JanKlabeček Dominik44-87 3122
5.Antošová KláraDi Munno Daniel884  3032
6.Fuček MiloslavŠmidt Ivan556  3042
7.Smíšek JanJantač Petr9-10143 3152
8.Antošová KláraKlabeček Dominik10-98-683262
9.Fuček MiloslavDi Munno Daniel1-95-9-112363
10.Váňa PetrŠmidt Ivan075  3073
11.Antošová KláraJantač Petr-1-9-6  0374
12.Fuček MiloslavKlabeček Dominik-10-9-7  0375
13.Mastný MartinDi Munno Daniel587  3085
14.Smíšek JanŠmidt Ivan737  3095
15.Fuček MiloslavJantač Petr-5-7-5  0396
16.Mastný MartinKlabeček Dominik692  30106
17.Smíšek JanDi Munno Daniel         
18.Antošová KláraŠmidt Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Petr11Jantač Petr31
Smíšek Jan30Klabeček Dominik13
Antošová Klára21Di Munno Daniel12
Fuček Miloslav13Šmidt Ivan03
Mastný Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:34320:446TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Vyčítal Jan
 
 
Procházka Ivan st.
Dvořák Petr
 
 
-4-107-4 1301
2.Kopecký Michael
Lebeda Josef
 
 
Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
-3-8-5  0302
3.Lebeda JosefDvořák Petr-4-8-2  0303
4.Kopecký MichaelProcházka Ivan st.-2-6-4  0304
5.Vyčítal JanRezek Jan ml.-56-9-13 1305
6.Přída KryštofRezek Jan st.-994-943215
7.Kopecký MichaelDvořák Petr-8-10-6  0316
8.Vyčítal JanProcházka Ivan st.9-11-4-6 1317
9.Přída KryštofRezek Jan ml.-9106-743227
10.Lebeda JosefRezek Jan st.-1-3-2  0328
11.Vyčítal JanDvořák Petr-11-8-4  0329
12.Přída KryštofProcházka Ivan st.-11-4-10  03210
13.Lebeda JosefRezek Jan ml.-6-9-10  03  
14.Kopecký MichaelRezek Jan st.         
15.Přída KryštofDvořák Petr         
16.Lebeda JosefProcházka Ivan st.         
17.Kopecký MichaelRezek Jan ml.         
18.Vyčítal JanRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lebeda Josef02Dvořák Petr30
Kopecký Michael02Procházka Ivan st.30
Vyčítal Jan03Rezek Jan ml.11
Přída Kryštof21Rezek Jan st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:32377:385TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikšátko Miroslav
Staněk Václav
 
 
Kosmák Tomáš
Hlaváč Tomáš
 
 
-3-7-5  0301
2.Hronský Vladimír
Belukha Oleksandr
 
 

 
 
WO    3011
3.Belukha OleksandrŠtěrba Ondřej-4-1-4  0312
4.Staněk VáclavHlaváč Tomáš-5-7-8  0313
5.Hronský VladimírKosmák Tomáš-3-8-8  0314
6.Mikšátko MiroslavWO    3024
7.Staněk VáclavŠtěrba Ondřej-8-5-5  0325
8.Hronský VladimírHlaváč Tomáš-2-6-7  0326
9.Mikšátko MiroslavKosmák Tomáš-596-6-92327
10.Belukha OleksandrWO    3037
11.Hronský VladimírŠtěrba Ondřej-4-8-8  0338
12.Mikšátko MiroslavHlaváč Tomáš93-9-763248
13.Belukha OleksandrKosmák Tomáš-4-9-9  0349
14.Staněk VáclavWO    3059
15.Mikšátko MiroslavŠtěrba Ondřej-4-3-9  03510
16.Belukha OleksandrHlaváč Tomáš-3-4-8  03  
17.Staněk VáclavKosmák Tomáš-4-4-8  03  
18.Hronský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Belukha Oleksandr02Štěrba Ondřej40
Staněk Václav02Hlaváč Tomáš21
Hronský Vladimír03Kosmák Tomáš30
Mikšátko Miroslav12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30187:350SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.John Adam
Šlapák Radek
 
 
Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
10-6-5-2 1301
2.Setnička Lukáš
Kubánek Vojtěch
 
 
Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 
-6-8-3  0302
3.Kubánek VojtěchTrnovský Ivo-9-9-8  0303
4.Setnička LukášBajtler Martin-3-6-6  0304
5.John AdamNacher Patrik-11-4-5  0305
6.Šlapák RadekHavel Jiří-6-4-5  0306
7.Setnička LukášTrnovský Ivo-3-4-2  0307
8.John AdamBajtler Martin8-5-5-5 1308
9.Šlapák RadekNacher Patrik-7-6-3  0309
10.Kubánek VojtěchHavel Jiří-8-5-5  03010
11.John AdamTrnovský Ivo         
12.Šlapák RadekBajtler Martin         
13.Kubánek VojtěchNacher Patrik         
14.Setnička LukášHavel Jiří         
15.Šlapák RadekTrnovský Ivo         
16.Kubánek VojtěchBajtler Martin         
17.Setnička LukášNacher Patrik         
18.John AdamHavel Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubánek Vojtěch02Trnovský Ivo20
Setnička Lukáš02Bajtler Martin20
John Adam02Nacher Patrik20
Šlapák Radek02Havel Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:30 TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Miloš
Ondráček Petr
 
 
Popelka Antonín st.
Zábranský Josef
 
 
     0301
2.
 
 
Ptáček Jan
Zücker Robert
 
 
WO    0302
3.Kadlec MiroslavPtáček Jan     1303
4.Urban MilošZücker Robert     3013
5.Ondráček PetrZábranský Josef     0314
6.Popelka Antonín st.WO    0315
7.Urban MilošPtáček Jan     0316
8.Ondráček PetrZücker Robert     0317
9.Zábranský Josef     0318
10.Kadlec MiroslavPopelka Antonín st.WO    0319
11.Ondráček PetrPtáček Jan     03110
12.Zücker Robert         
13.Kadlec MiroslavZábranský Josef         
14.Urban MilošPopelka Antonín st.         
15.Ptáček Jan         
16.Kadlec MiroslavZücker Robert         
17.Urban MilošZábranský Josef         
18.Ondráček PetrPopelka Antonín st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlec Miroslav01Ptáček Jan30
Urban Miloš11Zücker Robert11
Ondráček Petr03Zábranský Josef20
01   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30235:378VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kelbl Jiří
Bláha Jan
 
 
Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
-3-7-7  0301
2.Trmota Zdeněk
Buriánek Václav
 
 
Winter Daniel
Patho Gabriel
 
 
-3-6-4  0302
3.Buriánek VáclavPatho Róbert-4-6-13  0303
4.Kelbl JiříPatho Gabriel-9-7-8  0304
5.Bláha JanWinter Daniel-4-4-5  0305
6.Trmota ZdeněkVošický Otto4-108-10-42306
7.Kelbl JiříPatho Róbert11-4-5-6 1307
8.Bláha JanPatho Gabriel-3-1-8  0308
9.Trmota ZdeněkWinter Daniel-59-59-102309
10.Buriánek VáclavVošický Otto-5-3-9  03010
11.Bláha JanPatho Róbert         
12.Trmota ZdeněkPatho Gabriel         
13.Buriánek VáclavWinter Daniel         
14.Kelbl JiříVošický Otto         
15.Trmota ZdeněkPatho Róbert         
16.Buriánek VáclavPatho Gabriel         
17.Kelbl JiříWinter Daniel         
18.Bláha JanVošický Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Václav02Patho Róbert20
Kelbl Jiří02Patho Gabriel20
Bláha Jan02Winter Daniel20
Trmota Zdeněk02Vošický Otto20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamprecht Matyáš
Bašta Přemysl
 
 
Tschunko Josef
Šinákl Jan
 
 
     3010
2.Vodička Šimon
Reisnerová Martina
 
 
Zahradnický Radek
Rosa Vladimír
 
 
     3020
3.Bašta PřemyslTschunko Josef     0321
4.Vodička ŠimonŠinákl Jan     3031
5.Reisnerová MartinaZahradnický Radek     3141
6.Lamprecht MatyášRosa Vladimír     3051
7.Vodička ŠimonTschunko Josef     3161
8.Reisnerová MartinaŠinákl Jan     3271
9.Lamprecht MatyášZahradnický Radek     3081
10.Bašta PřemyslRosa Vladimír     3291
11.Reisnerová MartinaTschunko Josef     2392
12.Lamprecht Matyᚊinákl Jan     30102
13.Bašta PřemyslZahradnický Radek         
14.Vodička ŠimonRosa Vladimír         
15.Lamprecht MatyášTschunko Josef         
16.Bašta PřemyslŠinákl Jan         
17.Vodička ŠimonZahradnický Radek         
18.Reisnerová MartinaRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bašta Přemysl11Tschunko Josef21
Vodička Šimon20Šinákl Jan03
Reisnerová Martina21Zahradnický Radek02
Lamprecht Matyáš30Rosa Vladimír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS