Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6386:242TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jan
Váňa Petr
 
 
Lebeda Josef
Bartoš Martin
 
 
76-74 3110
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Přída Kryštof
Vyčítal Jan
 
 
-862-813220
3.Váňa PetrPřída Kryštof7-1599 3130
4.Smíšek JanVyčítal Jan7-959 3140
5.Haba MartinLebeda Josef944  3050
6.Fuček MiloslavBartoš Martin684  3060
7.Smíšek JanPřída Kryštof-9175 3170
8.Haba MartinVyčítal Jan458  3080
9.Fuček MiloslavLebeda Josef475  3090
10.Váňa PetrBartoš Martin566  30100
11.Haba MartinPřída Kryštof-48-74832  
12.Fuček MiloslavVyčítal Jan         
13.Váňa PetrLebeda Josef         
14.Smíšek JanBartoš Martin         
15.Fuček MiloslavPřída Kryštof         
16.Váňa PetrVyčítal Jan         
17.Smíšek JanLebeda Josef         
18.Haba MartinBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Petr20Přída Kryštof02
Smíšek Jan20Vyčítal Jan02
Haba Martin20Lebeda Josef02
Fuček Miloslav20Bartoš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30. Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30241:371SK Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Mikšátko Miroslav
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
-4-4-6  0301
2.Teuchmann Petr
Kycler Jaroslav
 
 
Pocar Jan
Buřil Petr
 
 
-8-9-7  0302
3.Teuchmann PetrJantač Petr-5-2-4  0303
4.Hronský VladimírKlabeček Dominik-11-4-8  0304
5.Mikšátko MiroslavPocar Jan-8-9-8  0305
6.Kycler JaroslavBuřil Petr-9-98-3 1306
7.Hronský VladimírJantač Petr-3-8-5  0307
8.Mikšátko MiroslavKlabeček Dominik-7-897-92308
9.Kycler JaroslavPocar Jan87-4-8-22309
10.Teuchmann PetrBuřil Petr-2-5-7  03010
11.Mikšátko MiroslavJantač Petr         
12.Kycler JaroslavKlabeček Dominik         
13.Teuchmann PetrPocar Jan         
14.Hronský VladimírBuřil Petr         
15.Kycler JaroslavJantač Petr         
16.Teuchmann PetrKlabeček Dominik         
17.Hronský VladimírPocar Jan         
18.Mikšátko MiroslavBuřil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Teuchmann Petr02Jantač Petr20
Hronský Vladimír02Klabeček Dominik20
Mikšátko Miroslav02Pocar Jan20
Kycler Jaroslav02Buřil Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30166:335TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Radek
Fritsch Roland
 
 
Farář Petr
Procházka Ivan st.
 
 
-7-6-3  0301
2.Krejčíř Antonín
Hojdová Martina
 
 
Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
-7-8-9  0302
3.Fritsch RolandProcházka Ivan st.-6-2-2  0303
4.Šlapák RadekRezek Jan ml.-7-10-8  0304
5.Krejčíř AntonínRezek Jan st.-2-2-3  0305
6.Hojdová MartinaFarář Petr-2-2-8  0306
7.Šlapák RadekProcházka Ivan st.-5-5-6  0307
8.Krejčíř AntonínRezek Jan ml.-3-4-8  0308
9.Hojdová MartinaRezek Jan st.-12-7-6  0309
10.Fritsch RolandFarář Petr-5-10-1  03010
11.Krejčíř AntonínProcházka Ivan st.         
12.Hojdová MartinaRezek Jan ml.         
13.Fritsch RolandRezek Jan st.         
14.Šlapák RadekFarář Petr         
15.Hojdová MartinaProcházka Ivan st.         
16.Fritsch RolandRezek Jan ml.         
17.Šlapák RadekRezek Jan st.         
18.Krejčíř AntonínFarář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fritsch Roland02Procházka Ivan st.20
Šlapák Radek02Rezek Jan ml.20
Krejčíř Antonín02Rezek Jan st.20
Hojdová Martina02Farář Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:7423:238SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Václav
Němec Tomáš
 
 
Zatroch Ondrej
Kosmák Tomáš
 
 
9106  3010
2.Kadlec Miroslav
Kop František
 
 

 
 
WO    3020
3.Kadlec MiroslavZatroch Ondrej-99-910-102321
4.Němec VáclavKosmák Tomáš336  3031
5.Kop FrantišekTučková Eliška-9254 3141
6.Němec TomášWO    3051
7.Němec VáclavZatroch Ondrej8117  3061
8.Kop FrantišekKosmák Tomáš1559  3071
9.Němec TomášTučková Eliška566  3081
10.Kadlec MiroslavWO    3091
11.Kop FrantišekZatroch Ondrej-7-8-9  0392
12.Němec TomášKosmák Tomáš885  30102
13.Kadlec MiroslavTučková Eliška         
14.Němec Václav         
15.Němec TomášZatroch Ondrej         
16.Kadlec MiroslavKosmák Tomáš362  30  
17.Němec VáclavTučková Eliška         
18.Kop František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlec Miroslav01Zatroch Ondrej21
Němec Václav20Kosmák Tomáš03
Kop František21Tučková Eliška02
Němec Tomáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:31250:395SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kelbl Jiří
Podrazil Vojtěch
 
 
Bajtler Martin
Mička Štěpán
 
 
-4-2-5  0301
2.Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
Havel Jiří
Smejkal Radek
 
 
-5-8-9  0302
3.Buriánek VáclavBajtler Martin-3-7-6  0303
4.Kelbl JiříHavel Jiří-6-4-4  0304
5.Podrazil JiříMička Štěpán-9-6-5  0305
6.Havlíček LadislavSmejkal Radek-79910 3115
7.Kelbl JiříBajtler Martin-6-8-6  0316
8.Podrazil JiříHavel Jiří-4-8-5  0317
9.Havlíček LadislavMička Štěpán9-10-99-42318
10.Buriánek VáclavSmejkal Radek-10-14-10  0319
11.Podrazil JiříBajtler Martin-4-2-4  03110
12.Havlíček LadislavHavel Jiří         
13.Buriánek VáclavMička Štěpán         
14.Kelbl JiříSmejkal Radek         
15.Havlíček LadislavBajtler Martin         
16.Buriánek VáclavHavel Jiří         
17.Kelbl JiříMička Štěpán         
18.Podrazil JiříSmejkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Václav02Bajtler Martin30
Kelbl Jiří02Havel Jiří20
Podrazil Jiří03Mička Štěpán20
Havlíček Ladislav11Smejkal Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
Ptáček Jan
Popelka Antonín st.
 
 
     1301
2.Adámek Miroslav
Lamprecht Matyáš
 
 
Brož Josef
Zücker Robert
 
 
     2302
3.Lamprecht MatyášZücker Robert     3012
4.Hedervári RobertPtáček Jan     3222
5.Boloňský AndrejPopelka Antonín st.     2323
6.Adámek MiroslavBrož Josef     2324
7.Hedervári RobertZücker Robert     3134
8.Boloňský AndrejPtáček Jan     3244
9.Adámek MiroslavPopelka Antonín st.     0345
10.Lamprecht MatyášBrož Josef     3055
11.Boloňský AndrejZücker Robert     3065
12.Adámek MiroslavPtáček Jan     3075
13.Lamprecht MatyášPopelka Antonín st.     0376
14.Hedervári RobertBrož Josef     3286
15.Adámek MiroslavZücker Robert     3096
16.Lamprecht MatyášPtáček Jan     30106
17.Vodička ŠimonPopelka Antonín st.     30  
18.Boloňský AndrejBrož Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lamprecht Matyáš31Zücker Robert04
Hedervári Robert30Ptáček Jan04
Boloňský Andrej21Popelka Antonín st.30
Adámek Miroslav22Brož Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32413:469VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Josef
Jaroš Martin
 
 
Patho Róbert
Bartha Attila
 
 
-9-87-8 1301
2.Rosa Vladimír
Kroiher Martin
 
 
Vošický Otto
Winter Daniel
 
 
116-6-6-102302
3.Tschunko JosefPatho Róbert-87-8-8 1303
4.Jaroš MartinVošický Otto-9-9-8  0304
5.Rosa VladimírBartha Attila-7-9-8  0305
6.Kroiher MartinWinter Daniel-10-16-9  0306
7.Jaroš MartinPatho Róbert-3-2-5  0307
8.Rosa VladimírVošický Otto-2-77853217
9.Kroiher MartinBartha Attila5-10-711-92318
10.Tschunko JosefWinter Daniel659  3028
11.Rosa VladimírPatho Róbert6-5-3-6 1329
12.Kroiher MartinVošický Otto-115-97-923210
13.Tschunko JosefBartha Attila65-97 31  
14.Jaroš MartinWinter Daniel         
15.Kroiher MartinPatho Róbert         
16.Tschunko JosefVošický Otto         
17.Jaroš MartinBartha Attila         
18.Rosa VladimírWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschunko Josef11Patho Róbert30
Jaroš Martin02Vošický Otto21
Rosa Vladimír12Bartha Attila20
Kroiher Martin03Winter Daniel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS